• Počítač se sám od sebe uvádí do úsporného režimu - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Počítač se sám od sebe uvádí do úsporného režimu. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Počítač se sám od sebe uvádí do úsporného režimu

 • „Nikdo není tak malý, aby nemohl škodit“. Co když se velký trpaslík chová jako malý obr? Nezničí sám sebe?


  Může člověk sám sebe podvádět?


  Chápe někdo, že v kodexu je věta o vzájemné toleranci a vůbec se to tu nerespektuje a ještě se uvádí lživý důvod smazání


 • Telefon sám od sebe zhasl a nereaguje. Co s tím?


  Proč se mi čas od času sám od sebe zapne Whatsapp, i když jsem ho ručně vypnula (pomocí vynutit ukončení aplikace)?


  Musím mít pro sledování tv v 3D režimu kromě televizoru i satel. přijímač v 3D režimu?


  Co je WMA formát? Uvádí se např. u autorádií.


 • Je podle vás slušné, když někdo odchází uprostřed rozhovoru, který sám s někým započal a sám ho nedokončil?

  poznámka: Takový člověk vlastně nutí druhou osobu, aby za ním šla, aby mohla odpovědět na jeho otázky či zareagovat na jeho sdělení.
 • pri prechodu z usporneho rezimu se mi zasekne notebook


  notebook se sám od sebe vypíná


  Výběr úsporného, výkonného notebooku na školu a hry


  Počítač se sám od sebe restartuje


  Po probuzení počítače z úsporného režimu nechce naběhnout internet a je nutno manuálně obnovit připojení.

  Zdravím. Internet jinak běhá v pořádku, ale po probuzení se připojení nějak odstřihne a samo se neobnoví. Musím kliknout na nějakou diagnostiku, kde se obnoví připojení. Tam mi to píše nějaký problém s IP adresou a adaptérem + že problém opravil a pak to zase behá. Nevíte co s tím, aby se to už nestávalo? Moc díky.Doplňuji:Win 7, 32bit, Intel Core 2 Duo, 2GB RAM, deska ASUS P5Q
  Ntb se sám přepíná do režimu spánku


  Notebook - z úsporného režimu se nerozběhne


  Kdyz stahuji a dam PC do usporneho rezimu, bude se stahovat dale?


  Jak zabránit aby se mi počítač sam od sebe restartoval?

  To dost záleží na tom kdy se restartuje, pokud je to při spuštění nějakého konkrétního programu, bude to nejspíše problém s kompatibilitou softwaru,pokud se restartuje po určité době nejčastější příčinou je fyzické přehřátí ( nemusí správně fungovat chlazení PC, počítač může být situován blízko zdroje tepla, nebo je moc blízko zdi a teplo nemůže unikat ). Co se týče notebooku pomáhají chladící podložky. U PC je vhodné rozebrat bednu a vše očistit od prachu.
 • Mohu správcem svěřenského fondu jmenovat sám sebe?

  Svěřenský fond
 • může dynmit vybuchnou sám od sebe

  Wikipedie říká: K výbuchu je potřeba rozbuška. Samotný dynamit je poměrně stálý na rozdíl od samotného nitroglycerínu, který vybuchuje již při malém nárazu.Po určité době se mohou na povrchu dynamitu objevit kapky nitroglycerínu. Proto je třeba se starším dynamitem zacházet extrémně opatrně - je podobně citlivý na sebemenší náraz jako samotný nitroglycerín.
 • DiS uvádí jen ty,kteří chtějí ze sebe dělat něco čím nejsou a chtějí být středem pozornosti.

  No dobře, a kde máš otázku? Ty nečteš pravidla, jak má otázka vypadat?Přesto odpovím - znala jsem člověka, který si celý život psal ke svému jménu diplomovaný technik . Taky trpěl zřejmě utkvělou představou, že si tím dodá na patřičné důležitosti.Ještě jsem se setkala s dalším podivínem, který si jméno Nikolaj psal před své příjmení tak, aby to vypadalo jako Ing. Ten evidentně měl potřebu vyrovnat se svému vysokoškolsky vzdělanému společníkovi ve firmě. Když mu na to občas někdo naletěl a tituloval ho , tak z toho měl neskrývanou radost. Věřím tomu, že je to jeden z těch, který by rád podpořil plzeňské trhy s tituly.K zařazení do kategorie DiS musí děvčata splňovat podmínku předepsaného vzdělání. Také považuji toto označení za titul neakademický, čili bych ho před jménem nepoužívala, ale někteří lidé si myslí, že tím dávají světu najevo, že jsou o nějaký stupínek výš. Ještě dobře, že si před jméno nepíší, že jsou absolventy autoškoly.