počítač se seká - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: počítač se seká. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
PC se sekáDalší informace |
Proc se prehravany film pres usb vstup v tv seka? Nacte z flashky par minut a konec.Není náhodou nějak poškozený soubor ( v tvém případě film) ? A na PC ti normálně přehrát jde ?Doplňuji:Zkus taky zastrčit flashku do jiného USB portu. Je možné, že USB port může být uvolněný.Další informace |
Pc se v pravidelných intervalech sekáDalší informace |
Možná jsem chytil vir, PC se seká při startu XPDalší informace |
Proc se mi seka hra GTA San andreas?sekaji se mi i jine hry na pc.. treba need for speed a to mam original. pocoitac jsem promazala ale porat se to seka. poradite? dikyDalší informace |
Ahojky nemáte někdo zkušenosti s tabletem sencor element 10.1?zlobí,seká se,nereaguje elektronické pero...Další informace |
Mám v Sony vegas pro 11 asi 4 stopy na timeline a seká se to...co s tím?Mám v Sony vegas pro 11 asi 4 stopy na timeline, ale když pustím video abych se podívala jak to vypadá, tak se to strašně seká, co s tím? :(Další informace |
Počítač se seká, musí se restartovat.Nejčastěji při filmu, hře, nebo při přesunu když je zapnutý. Jedná se o notebook HP G61c, cca 3 roky používaný... Disk defragmentován, nová teplovodivá pasta, čistý větráček, žádná chyba RAM detektová. Chladím chladící deskou, spodek mám otevřený pro lepší průchod vzduchu. Už fakt nevím co s tím, prohledal jsem celej google a nic... Jediná možnost přeinstalace win7, ale já nerad nelicencovanou verzi ( má moc keců :D) ( licenční klíč na spodku ntb je jaksi pře nečitelný)..Doplňuji:okej, provedu :D btw defrag dělat radši systémem, nebo nějakým vedlejším programem?Další informace |
Když si zapnu fraps tak se mi hra hrozně seká.Dříve jsem měl fraps nějakou novější verzi(legálně koupenou)a tohle se mi nestávalo jenže se mi tam nelíbilo nastavení a tak jsem si dal starší verzi a hra mi ted hrozně laguje.Pokud však změnším okénko tak to přestane.Můžu samozdřejmně si dát novou verzi, ale tam mam problémy s nastavením.Děkuji předem.Další informace |
GTA IV se sekáDalší informace |