• Počítač spadne po spuštění jakékoli počítačové hry - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Počítač spadne po spuštění jakékoli počítačové hry. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Počítač spadne po spuštění jakékoli počítačové hry

 • Když vidíte video na kterým někdo rozkročen spadne na zábradlí, taky cítíte bolest?


 • O kolik spadne kurz eura po ukončení intervence?


 • Existují jakékoli historické záznamy o nájemných vraždách v Evropě v období středověku a na počátku novověku?

  např. zda existovaly cechy / společenství vrahů, popř. názvy, tradice, používané zbraně, jakékoli zvláštnosti, historicky známé významné nájemné vraždy...jedniné příbuzné téma, které jsem horkotěžko dohledal byly fémové soudy a jejich zabijáci. Cokoli podobného?
 • Proč když spustím v prohlížeči javu tak mě prohlížeč zmrzne a za chvilku mě spadne a spustit jde jen když restartuji PC.

  preco neviem....ale najskor skus iny prehliadac...reinstaluj alebo aktualizuj jre ( runtime enviroment) a odporucam update windows..
  Počítačové sítě - otázka


  Počítačové knihkupectví

  Kde si mám objednat knížku přes internet,která se jmenuje Gulliverovy cesty?
  Kde najít podrobný a srozumitelný návod na vytvoření domácí počítačové sítě?

  Chtěl bych ji udělat mezi dvěma počítači (Win 7 - Win 8) a připravit ji tak, aby bylo možné oboustranně sdílet data a hrát přes LAN. Zatím jsem nějaké návody našel, ale buď jsou na XP nebo plné odboček, ve kterých se člověk brzy ztratí. Nevíte o nějakém fakt dobrém postupu? Děkuji
  Jaká je optimální pozice pevného disku v počítačové skříni?

  Dostal jsem od známé PC, které předělávám do nové skříně. Je tam i disk, aktivně chlazený přes Titan TTC-HD11, který je namontovaný zespoda disku. Já bych disk namontoval do dolní pozice 3.5 z toho důvodu, abych měl přístupnější vnitřek PC a disk až tak úplně nevadil. Ale tak nějak předpokládám, že pokud bude chladič jen pár cm od dna skříně, nebude to pravé ořechové. Je můj předpoklad správný? Jaká je optimální pozice disku pro ideální proudění vzduchu v PC? Ještě poznámka, na bočnici skříně mám dva větráky, ale ty nejsou nikterak velké, spíše asi budou plnit jen symbolickou roli.
  Google už jde, myslíte ze spadne znovu?

  Ano pokud se vrátí Skynet, tak to bude tvrdá odveta a Google nepůjde a Seznam.cz to taky odskáče! Nastave totální kolaps českého národa a ubyde zde i mnoha kvalitních odpovědí. I když třeba to jen lidi přetížili jak příliš surfovali internetem a bylo to. Je to celkem záhada a hlavolam co se tu odehrálo v dnešním podvečeru. Budu se modlit, aby Google vydržel i do zítra a vůbec pořád!
  Existují nějaké počítačové programy na větný rozbor?

  Dáš souvětí a ono ti to hnedka vypíše jestli je souřadný nebo podřadný, větný členy atd...
  Battlefield 2 - po chvilce spadne


  Acer Iconia A1-810 - nainstalování jakékoli aplikace chyba s kódem 403


  AMD.com - jdou vám stáhnout jakékoli desktop 64b drivery pro W7/W8?


  Spuštění této aplikace se nezdařilo... Problém při spuštění programu


 • Když spadne kapka vody na rozžhavenou plotýnku, skáče po ní. Proč?

  Protože se mezi kapkou a plotýnkou vytvoří parní polštář, čímž se bude kapka chovat jako miniaturní vznášedlo (jen neřízené).
  Co znamená, když spadne obrázek?

  Znamená to, že byl špatně přidělaný.
 • Něco vám spadne přímo pod nos, ale najdete to o pět metrů dál...?

  taky se vám stane, že upustíte např. hřebík, zastihnete jak vám spadnul přímo k nohám, ale pak ho po zemi hledáte 5 minut a nakonec ho nenajdete nebo ho najdete o pět metrů dál?a nebo když ten hřebík chcete zvednout, ohnete se pro něj třeba 3x protože ho nemůžete chytit ? :-D
  Mafia 2- po zapnutí spadne


  Je v Brně nějaké herní počítačové centrum?


  Batman Arkham City problém u Catwoman Episode 3 - hra spadne