• Počítač spadol na zem a nefunguje - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Počítač spadol na zem a nefunguje. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Počítač spadol na zem a nefunguje

 • ČR je 13. nejlepší zem na světě?


  je to zlý když doktorka řekne žem e buší potichu srdce a skoro ho neslyší.?


  Jakou váhu mám když dopadnu na zem z výšky 1ho metru ?


 • co na zem na dvorek?


  Propadlá zem u domu


 • Chci si koupit počítač v Hong Kongu, kam budu pracovně cestovat. Jak je to s placením cla při dovozu zboží do Evropy?


 • A da se ten format zmenit? Kdyz ano tak jak? Ale jsem laik a pocitac mam jen kratce.


 • Počítač po pádu na zem nefunguje


  Policie ČR mi zablokovala počítač s windows xp. Nefunguje ani nouzový režim ,ani bootovací CDéčka. Poraďte prosím

  Ahoj mám problém s policie ČR na windowsech xp. Je to asi nová verze viru protože se již nedostanu do nouzového režimu, přes který je psaných hodně návodů. Bootovací CDéčka jsem také zkoušel ale ta nic nenašla. (Kaspersky, AVG,...) Poraďte prosímDoplňuji:S virem policie ČR, který už se mi do PC dostal podruhé. Poprvé jsem ho snadno vypudil policie.bat ale teď se nedostanu do nouzového režimu.
  Co s tím?Blbne mi počítač.

  Začal mi zase blbnout notebook mini.Roky jsem používal bez problémů Nod32,teď jsem ho odinstaloval a stáhl AVG free.Nechal jsem projet kontrolu,čtyři hodiny to šrotilo i s opravami.Nakonec to vyplivlo,že tam mám Trojského koně - generic20.ibiza.Má to nějakou souvislost(jestli jsem dobře pochopil)s instalací ZPS13 od kamaráda z Flash paměti.Virus byl údajně uzavřen v trezoru???Jenomže teď se mi mini počítač zpožďuje a zpomaluje,pořád to něco chroustá a přežvýkává,na Systém explorer mi to ukazuje,že pořád pracuje AVG.Odinstalovat a vrátit se k NOD32,nebo co s tím?
  Co je vadné - počítač čtyřikrát zapípá a odpojí zdroj


  Co je deskpotový počítač?

  Pardon desktopovýDoplňuji:Dík , takže prostě počítač!
  Co dělat, když se po spuštění antiviru po chvíli vypne celý počítač?

  - antivir nedoběhne - měla jsem eset, teď jsem udělala změnu na comodo.
  Chtěl bych si koupit novej počítač ale nevím jakou značku :( poradil by mě někdo jaká značka pc je dobra?

  Nejde ani tak o značku, ale spíš o značku komponent, ze kterých je složen.Toto je dost komplexní probklém a nejde vyřešit v jedné otázce, napiš mi prosím na mail: michal.kolesa@seznam.czPokud myslíš notebooky tak Asus,Acer jsou pro nenáročné použití, kde nevadí nějaká porucha a 30 dní reklamaceHP, Dell jsou spíš pro profesionály kde výrobce zaručuje servisní opravu do druhého pracovního dne.Pokud myslíš sestavu na stůl tak to dnes si montuje každý kutil . Protože je to taková elektronická merkurka - to je slavná stavebnice Koupíš si základní desku, třeba o Gigabyte, strčíš do ní procesor od Intelu nebo AMD, operační paměšť RAM třeba od Kingstone, Corsair, Gravickou kartu třeba taky od GigaByte, zdroj od Fortonu, pevný disk od Seegate nebo western Digital, Optická mechaka třeba od Lite-onu.
  midi-zvuky, které přehrává počítač sám


 • Hádanka - trochu voda, trochu zem. Volá tě nechod sem! Co to je?

  hádanka do školy nevíme co s tím,
  Hodili byste někdy korunky na zem a sledovali lidi, jak je sbírají?

  Já to jednou kdysi dávno zkusil a ztráty pár korun jsem nelitoval... přiběhli jak holubi k rohlíku :) Možná by to chtělo zkusit s lepidlem :)
  Hledám odpovědi na hádanky:Trochu voda, trochu zem, volá na tě: nechoď sem. Které zvíře pije nejdražší nápoj na světě?

  Stačílo zadat znění hádanky do vyhledávače a našla jste hned odpověď. a href"http://www.rodina.cz/rubrika/hadanky" rel"nofollow" http://www.rodina.cz/ hellip /a
 • Co mám dělat proti závislosti na počítači?? Vždy když přijdu domů hned jdu na počítač nemohu se zbavit závislosti na PC.

  No zařadil jsem to do zdraví myslel jsem na to že jsi tím kazim i zrak tak nevim do jaké kategorie to zařadit )
 • Jakou použit zem pro volieru?

  Mám novou volieru a nevím zda je nejlepší venkovní část voliery nechat vybetonovat a nebo tam použit jiný material. Chtěl bych tam zaset trávu-chci aby voliera byla co nejvíc přirozena. Má někdo zkušenost s živýma keřama,nebo stromy ve volieře. Budou v ní jen andulky. Děkují