• Počítač v lóji? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Počítač v lóji?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Počítač v lóji?

 • Blokujete si počítač ?


 • Jak aktualizovat Android aplikace přes počítač?


 • Keď dám vypnúť počítač, tak sa monitor vypne ale počítač stále svieti a hučí.


  Jak dostanu pocitac ze stavu offline?

  Nevím přesně co je stav offline, ale u PC jsou stavy: hybernace a spánek.Z hybernace se probouzí trošku déle a probouzí se stiskem nějaká klávesy na klávesnici - třeba mezerníku, nebo stiskem tlačítka POWER.Ze spánku se PC probouzí třeba mezerníkem (nebi jinou klávesou) a u USB myší také pohybem myši, PS/2 myš u mého PC nedokázala probudit.PC se ze spánku probouzí rychleji než z hybernace. když je PC ve spánku nebo v hybernaci na těle PC bliká kontrolka POWER, která jinak při běžném provozu svétí bez přerušování.Pokud PC nejde probudit, je možné ho vypnout stiskem tlačítka POWER, když se toto drží po dobu 10 sekund nebo více.
  Jak a kterým antivirem skenovat počítač online?

  Hrozby a skenování počítače online.
  Instalace Windows 7 na počítač od HP

  Dobrý den, nedávno jsem si kopil počítáčovou sestavu (case) od firmy HP. Ze základu je v počítači nainstalovaný FreeDos. Se samotnou instalací Win 7 nemám problém, spíš bych se chtěl zeptat zda je nutné tento FreeDos odinstalovat, popřípadě nějak přenastavit BIOS??Za odpovědi děkuji..
  Ikona tento počítač a spravovat...pomoc...


  Hledám na počítač nenáročnou hru, kde by se dalo stavět vlastní město.

  Hrál jsem OpenTTD, a i když je úžasné, jeho možnosti jsou omezené v tom, že si nemůžu zvolit co kde bude postaveno a co ne. Je nějaký na počítač nenáročná hra kde můžu budovat vlastní město a stavět budovy jaké chci a kde chci? Díky.Doplňuji:Všechny hry o nichž tady mluvíte znám. Ptal jsem se na hru, která není na počítač náročná, což jste pravděpodobně všichni přehlédli, protože jak SimCity tak Cities in Motion jsou náročné hry na grafiku. A já to chci na cestovní notebook, protože často cestuji a nemám ve vlaku co dělat. A notebook je slabý. Měl jsem na mysli nenáročnou hru jako je OpenTTD.
  Herný počítač do 18 000 (Domáca úloha)


  Externí disk (počítač ho nevidí)


  Externí HDD se neukáže ve složce Tento počítač


  Dá se každý počítač připojit k internetu?

  Ano každý jde připojit, jestli mu schází síťová karta, neměl by jít problém ji dokoupit, ale to je standartní příslušenství téměř každé základové desky.
  Dobry den chtel bych se zeptat co mam delat kdyz pocitac normalne zapnu a asi cca po 5min. se mi sekne? nevim co dal :(.

  Doplňuji:jo skousel jsem nejde
  DVD mechanika se nezobrazí v Tento počítač


  Co všechno umí váš počítač?

  Máte počítač jenom na kancelářskou práci, na sledování filmů, na hry či schopnosti vašeho PC jsou jiné?Můj PC je sice více než sedm let starý, ale na svůj věk je poměrně dobrý. Dá se na něm dobře dělat kancelářská práce, internet je mírně podprůměrně rychlý, dají se na něm hrát méně náročné hry a staré RPG hry, videa se na něm stahují a sledují dobře a má i jiné výhody.
  Co je deskpotový počítač?

  Pardon desktopovýDoplňuji:Dík , takže prostě počítač!
  Canyon mp3 player - problém - neprehráva hudbu, počítač píše že nieje naformátovaný


  Ahoj mám problém.. Na pc jsem admin ale počítač chce stále vyšší oprávnění ! ještě 1! t

  Tak hele před chvíli jsem sem dal otázku ale vy jste mi sice odpověděli ale to mi moc nepomohlo .. Asi jsem to špatně napsal ale já potřebuju sloučit 2 složky a ono to napíše že to potřebuje vyšší oprávnění a já dám OK a pak se hodí error ! přístup ke složce odepřen !!Tak co je to za bordel ? Já to nutně potřebuju ! To si mám reinstallnout windows ? Ale dříve to nedělalo !:(
  midi-zvuky, které přehrává počítač sám


 • Hra na slabý počítač