• podle čeho soudíte, že je otázka zajímavá? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: podle čeho soudíte, že je otázka zajímavá?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - podle čeho soudíte, že je otázka zajímavá?

  • Podle čeho poznám, že čerpací stanice má funkční dohušťování pneu?



    Další informace


    Jak byste vybírali nového prezidenta, podle čeho a kdo je Vaším favoritem?



    Další informace


  • Podle čeho poznám sílu skla u plast.oken?



    Další informace


  • Podle čeho se budou pojmenovávat verze Androidů, až dojdou písmena v abecedě?



    Další informace


  • Podle čeho natočil M. Forman oscarový film Přelet nad kukaččím hnízdem?

    Které další dílo dnešního jubilanta bylo rovněž zfilmované? Jaké problémy převážně ve svých dílech autor řeší?

    Další informace


    Podle čeho (většinou) pojmenovávají autoři své knihy?

    Nebo dají název, co je zrovna napadne? Předem děkuji za odpovědi. :-)

    Další informace


    Kdyby Vám zachránil život taxikář a vy měli pak rozhodnout mezi taxi a Uber, podle čeho byste vybírali lepší možnost?

    Silně teoprakticky. Aby se časem pozapomnělo na normální lidi a preferovalo se aktuální tečné téma okolo peněz, že se dá ušetřit? Je možné zapomenout na pomoc v nouzi a potom jet v bulvární linii a tvrdit, že všichni kradou?Je to jen otázka, nepaušalizuji.

    Další informace


  • Zajímavá chyba při instalaci



    Další informace


    Proč v rubrice sex nejde položit žádná otázka? (otázka je hned po odeslání smazána)

    To bude tím, že je sex tabu.

    Další informace


  • Krabička!(zajimavá otázka!)

    Ke mě přijde PPl(Poštačka)jedno kdo a chce mi dat krabička s Mp3 přehravačem ktery jsem si objednal a ten Mp3 přehravač tam neni mam pravo na to abych mu to dala a nedala bych mu penize ?

    Další informace


  • Podle čeho kos najde žížalu?

    Vždycky po posečení zahrady si sednu na lavičku a pozoruju. Přiletí kos, chvilku hopsá, pak dvakrát klovne do země a má ji! Naprosto neomylně! Pak zase odhopsá kousek dál, zastaví se, dvakrát klovne a má druhou! Nikdy se nesplete! Schválně jsem chodil po čtyřech a pokoušel jsem se nějakou najít (ne proto, abych nakrmil potomky). Myslíte, že jsem nějakou našel?Chachá! Ani jednu!Tak schválně. Jak pozná s takovou jistotou, že tam někde pod hlínou ta potvora je?

    Další informace


    Podle čeho jsou pojmenována pohoří a jejich nejvyšší body?

    Něco v odkazu. a href"http:/rocproto.cz/historie/jazykove-toulky-po-horach-aneb-jak-vznikly-nazvy-ceskych-hor/" rel"nofollow" http:/rocproto.cz/ hellip /a Např. Lužické hory jsou sice poměrně nízké, ale tamější příroda je krásná. Díky jejich luhům, močálovitým loukám a lužním lesům má pohoří také svoje jméno už od raného středověku. Krušné hory dostaly svůj název podle staročeského slova „krušec“, což byla hrouda nerostu, rudy. Vlastně se jedná o překlad z německého „Erzgebirge – Rudné pohoří“. Tak se jim ale říká až od 16. století, dříve se jim říkalo franským slovem „Fergunna“ (Horstvo) nebo starosaským „Mirihwidu“ (Temný les). A Češi je v raném středověku někdy označovali jako „Vyšehory“.Chřiby. Sám název je značně starý. Buď pochází ze staročeského výrazu „chřib“, který označoval kopec. Pocházet ale může také z praevropského „grib“ (skála, pahorek) atd. -Názvy jsou staré, takže pojmenování vznikla podle charakteru pohoří či hor, podle řek, které zde pramení naleziště surovin, lesních porostů, okolní krajiny, pokrytí sněhem (Sněžka), Praděd (po legendárním ochránci hor) atd.Názvy se i v průběhu věků často měnily, až se ustálily na současných. Ještě něco a href"http://cestovani.idnes.cz/toulky-ceskem-aneb-kde-se-prtaly-postole-fff-o-cesku.aspx?cA060804_173407_igcechy_tom" rel"nofollow" http://cestovani.idnes.cz/ hellip /a Jeseníky - hory jesenné, Beskydy - pojmenování má souvislost s valašskou kolonizací atd.

    Další informace


  • Podle čeho poznám, že jsem našel tu pravou partnerku?

    V deň jej pohrebu, až vtedy si uvedomíš medzeru v srdci a v živote.Niektorí to v sebe objavia hneď, niektorí na to potrebujú čas.Niektorí to neobjavia vôbec a vymenia ju za nový model.Niektorí to objavia, až keď ju stratia.

    Další informace


    Je ještě někdo v tuto hodinu vzhůru a čeká zda se neobjeví zajímavá otázka?

    Nebo čekáte na něco jiného a odp. sledujete jen tak mimochodem? Proč nespíte?

    Další informace


  • Podle čeho jste si vybírali přeskáče...

    jaké jste vybrali a vybrali jste dobře? Jaké máte číslo vzhledem k číslu běžných bot?Díky za všechno odpovědi.Doplňuji:Pardón, přezkáče, samozřejmě ).Neptám se, abyste mi poradili. Vím, jak na to. Zajímá mne, jak je na tom zbytek populace. Takže spíš taková anketa než žádost o radu.

    Další informace


  • Co sděluje zajímavá myšlenka Pareta s názvem Zákon 80?

    Ale že je významná menšina která má velký vliv na významnou většinu.?

    Další informace


  • Soudíte, že lidi soudí?

    Nesoudím, ale vím. Někteří.To je zase rádobyhluboký výblitek, a ještě s chybou.

    Další informace


    Podle čeho lidé ve středověku a raném novověku označovali dny???

    Nevím přesně, jak otázku myslíte, Již od starověku existoval kalendář - juliánský, od konce 16. st. gregoriánský. V odkazu najdete i pojmenování dnů a další informace. a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%98%C3%ADmsk%C3%BD_kalend%C3%A1%C5%99" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a Pojmem římský kalendář se v tomto článku rozumí způsob počítání a označování dnů, jak vznikl v římské říši a jak se v Evropě udržel po celý středověk.Římský kalendář je přibližně od Julia Caesara založen na slunečním kalendáři s 365,25 dny (tj. každý čtvrtý rok je přestupný a má 366 dní). Zavedení tohoto systému nebylo snadné, ale nakonec se ujalo jako tzv. juliánský kalendář. V roce 1582 se namísto juliánského kalendáře začal používat kalendář gregoriánský.Gregoriánský kalendář je v současnosti celosvětově používaný systém pro počítání času (kalendář). Řadí se mezi solární kalendáře. Byl zaveden v roce 1582 papežem Řehořem XIII., jednotlivé katolické země jej zaváděly postupně v následujících letech. V některých zemích byl přijat až ve 20. století. Gregoriánský kalendář je oproti juliánskému kalendáři, který nahradil, podstatně přesnějšíVíce se o něm dovíte v odkazu a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Gregori%C3%A1nsk%C3%BD_kalend%C3%A1%C5%99" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a

    Další informace


    Podle čeho dostala železná opona svůj název?



    Další informace


    Nevíte někdo nějaká zajímavá fakta o kofeinu které bych mohl zmínit v referátu ?

    A co takhle zkusit třeba wikipedii a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Kofein" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a nebo Google, tam je informací a fakt požehnaně.

    Další informace