• Podle čeho vybírat RAM, frekvence, časování ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Podle čeho vybírat RAM, frekvence, časování ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Podle čeho vybírat RAM, frekvence, časování ?

  • Jak vybírat vodu ze studny když není elektřina?



    Další informace


    Podle čeho vybírat samostmívací svářecí kuklu do 1 500 Kč?



    Další informace


  • Jakou banku byste doporučili,když chci vybírat a ukládat hotově tak 1x měsíčně,a aby vklad byl úročený co nejvíce děkuji

    Já jsem spokojena s Poštovní spořitelnou ERA, dá se ponechat na běžném účtu jen co se spotřebuje měsíčně + nějaká rezerva a zbytek převádět na Červené konto, které je zúročeno 1,6%, úroky se připisují měsíčně. Všechny platby provádím přes internetbanking a ve většině obchodů se dá platit kartou. Peníze mezi oběma účty se dají snadno přesunovat. Sama jsem byla překvapena, kolik teď ušetřím.Doplňuji:Hotovost lze vybírat na každé poště a v automatech ČSOB.

    Další informace


  • Podle čeho z obalů v regále poznám, že se jedná o kvalitní jogurt? Podle podílu tuku?

    kvalitní jogurt neobsahuje žádné zahušťovadla,želírující látky,neprospěšné látky našemu tělu,éčkanejlepší je typ Holandie a valašské jogurty připravené přírodním kysáním

    Další informace


    Jak vybírat banány?

    Existuje nějaký způsob, jak poznat, že je banán dobrý ? Stává se, že banány, které jsou na povrchu krásně žluté, jsou uvnitř hnědé, namačkané a ty s hnědou slupkou jsou uvnitř stále krásně žluté a pevné.

    Další informace


  • Jak si člověk vštípil co SMRDÍ a co VONÍ? Podle čeho se to rozdělilo?

    Je to jednoduše dáno vývojem a geneticky.Smrad člověka varuje, že potravina není k jídlu !! Naopak vůně oznamuje jídlo.Jistě, v době dnešní už to nemusí platit na 100%, ale takto je to člověku dáno a zkušenostmi se učí stále nové výjimky.Příklad: zkažené maso člověku smrdí a znamená to, že je nejedlé. Supům voní, poněvadž jejich organismus je na trávení takové potravy připraven.Studium.Doplňuji:Člověk si to tedy nijak nevštípil, již přírodou byl takto vybaven. Čichovým buňkám zkrátka vhodná potrava voní, nevhodná smrdí a stejně tak člověka varují/lákají i pachy/vůně, s potravou nesouvisející.

    Další informace


  • jak snížit časování pamětí?



    Další informace


    Grafická karta - jak vybírat?



    Další informace


    Efektivní frekvence a frekvence-rozdíl



    Další informace


    časování TITULKŮ na DivX JINAK !



    Další informace