• Podstupuje zdravotnický personál v nemocnicích testy na HIV, žloutenku atd.? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Podstupuje zdravotnický personál v nemocnicích testy na HIV, žloutenku atd.?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Podstupuje zdravotnický personál v nemocnicích testy na HIV, žloutenku atd.?

  • Paypal downgrade na Personal



    Další informace


  • HIV pres strojek na holeni



    Další informace


  • kde koupit rychlotest na hiv



    Další informace


  • Když je ve vězení koupel 1x za týden, jak je zákonem ustanovena koupel ve zdravotnický a sociálních zařízeních?

    Nemocnice, psychiatrické léčebny, domovy důchodců, domovy mládeže, dětské domovy, vysokoškolské koleje, ...

    Další informace


  • Jaké znáte kvalitní on-line antivirové (nebo antispywarové) testy:



    Další informace


    BĚŽÍCÍ TESTY AVG

    MÁM PROSÍM DOTAZ KAŽDÝ DEN SE MI VŽDY V 10 HODIN ROZBĚHNE BĚŽÍCÍ TEST NA AVG PO HODINĚ MI TO UKÁŽE ŽE JE VŠE V POŘÁDKU VČERA A DNES JSEM SI VŠIMLA TOHO ŽE MI TO NEMIZÍ.I KDYŽ DÁM ZASTAVIT VŠECHNY TESTY FURT TO MÁM DOLE VYZNAČENÉ MŮŽETE MI PROSÍM PORADIT. AVG INTERNET SECURITY MÁM PŘIPOJENÉ K PŘÍMÉMU PŘIPOJENÍ

    Další informace


  • Je manželka těhotná? Příznaky má, ale testy zatím ukazují, že ne.

    Máme roční dítě a snažíme se o další. Zatím jsme se snažili teprve párkrát v období plodných dnů - první měsíc po vysazení antikoncepce. Je to už 14 dní a zatím jsme udělali asi 5 testů a všechny vyšly negativní, ale příznaky jsou jako bychom těhotní byli. Manželka nedostala menstruaci(kterou měla dostat před 5 dny) ačkoli měla menstruaci podobné bolesti, zvětšila se jí lehce prsa a pár dní svědila, má zvláštní pocit v podbříšku, mění se jí chutě a nálady (chuť na sladké, ačkoli normálně sladké nejí - což se přesně dělo v prvním těhotenství). Má čistší pleť a takovou jakoby zvláštní jiskru a je unavenější.Podle našich zkušeností by měla být těhotná, ale testy zatím ukazují že ne ačkoli se na většině z nich píše, že zjistí těhotenství už pár dní po početí. Tak co myslíte, jsme těhotní?Doplňuji:Tak nám testy končeně ukázaly, že jsme opravdu znuvu těhotní. Díky za odpovědi všem.

    Další informace


  • Jaký máte názor na TSP (testy studijních předpokladů)?

    Podle mého názoru, je to jen o tom, jak se daný student naučil ten princip těch testů a má vyhráno.

    Další informace


    SZŠ-zdravotnický asistent

    Dobrý den, chci se zeptat, když půjdu na střední zdravotnickou školu obor zdravotnický asistent, jestli potom můžu být zdravotnický záchranář v sanitce.děkujiDoplňuji:nebo je na to lepší jít na zdravotnické lyceum??

    Další informace


    Jaký personál je záchranář?

    Myslím střední zdravotnický personál nebo nižší zdravotnický personál.Není to i jiná kategorie?Doplňuji:Zdravotnický záchranář-bakalářské studium

    Další informace