• Podsvícení klávesnice peče i po vypnutí PC - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Podsvícení klávesnice peče i po vypnutí PC. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Podsvícení klávesnice peče i po vypnutí PC

 • Péče o boty  Další informace


 • Nefunguje mi kompletně u Škody Fabie 1.2 podsvícení rádia,dveří,desky.  Další informace


 • Stridava pece  Další informace


  Proč lidé lezou do rozžhavené pece?  Další informace


 • Mají LED obrazovky podsvícení?  Další informace


 • Máte někdo zkušenost s pojištěním nadstandardní lékařské péče od Slavie?  Další informace


 • stále svítící LED podsvícení notebooku  Další informace


  Vypnutí napájení USB portů po vypnutí PC  Další informace


  Po vypnutí PC svítí klávesnice a myš  Další informace


  Brum při určité úrovni podsvícení  Další informace


 • 16.12.2013 byl soud,syn svěřen do mé péče,rozhodlo se i o výživném.Kdy rozsudek nabývá moci a začne být placeno výživné.

  U rozsudku o výživném jsou podstatné dva údaje:1) rozhodnutí soudu o výši výživného (z rozsudku by mělo srozuumitelně vyplynout i to, od které doby bude povinná strana k Vašim rukám muset výživné hradit m- včetně dlužného výživného)2) nabytí právní moci rozsudku (tato lhůta běžně trvá 14 dnů, takže hned po začátku roku 2014 si zajděte na soud své vyhotovení rozsudku potvrdit jako pravomocné. Pokud povinná strana nebude výživné hradit včas a v plné výši, můžete potom přikročit k represním opatřením a žádat soud o vystavení platebního rozkazu nebo exekuci).

  Další informace


 • Syn mi byl sveren soudem do pece, byvala neplati alimenty. policie mi rekla, ze jsou nevymahatelne. mohu je pozadovat

  pozadovat po jejich rodicich, bratru? tedy po svem tchanu a tchyni, svagru? kdyz byvala nic nema, kdo mi da alimenty?

  Další informace


  Svereni ditete do pece otce

  dobry den vazeni pratele potreboval by sem radu,,, mel sem pritelkyni se k terou mam krasnou dcerusku je ji rok a 7 mesicu matka my me dite zakazala ze pry nemam zadny narok na dite ze sem otec jen v rodnem liste a to ji platim vysoke alimenty bez narizeni soudu ,,nestara se o moji dceru jak ma ponevac uz byla dva krat v nemocnici jednou ze ji nechala snist prasky tak byla dcera na intenzivni peci pak mela zlomenej malicek tak sem zasel na socialku ta si ji nechala predvolat samozrejmne pozvani odmitla tak sem si vzal advokata a podal sem navrch k soudu a tedka cekam,, a matka ma psichicke problemy myslite si ze mam sanci ziskat sve dite do plne pece a sem zamestnany a ona je bez prace a bydli u rodicu a jest by sem chtel z duraznit ze pracuju v anglii kde zije i ma rodina ale mam i trvali pobyt v cesku dekuju vam za pomoc

  Další informace


  Navrh na svereni deti do pece

  co vse musi obsahovat navrh na svereni ditete do pece pokud nejsme manzele, co je nutne dolozit?

  Další informace


  Mám 15letého syna,který by chtěl být v péči otce,rozvedení jsme 10let,syn byl po rozvodu svěřen do mé péče. Poradíte?

  Domluvte se (je to problém) s otcem na režimu. Ač 15 let, tak by měl mít někde trvalé zázemí. Jestli je otec rozumný nevím, ale byl bych pro dohodu týden u mámy, víkendy s otcem. Alespoň budete mít víkendy pro sebe. Ale některý si víkend s ním taky nechte. Péče bych se ale moc nevzdával, ale jestli synáček má sklony k negativnímu chování, tak předat otci se vším všudy. Vychova dítě je velké úsilí a vzít si ho na starost když už je prakticky dospělý je taky trochu od otce egoistické.Se synem nic nenaděláte, čím větší zákazy tím horší. Otázka je jaký je otec, zda pobyt s ním bude pro syna prospěšný a nebo naopak ho povede ne trovna tím lepším směrem.

  Další informace


  Jak zažádat o svěření dítěte do své péče?

  Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jak mám zažádat o svěření dítěte do své péče jako matka. S otcem dítěte nežiji a ani jsem nikdy nežila. Synkoj je tyden a chci to mít co nejdříve zařízené. Děkuji.

  Další informace


  Co to znamená hostitelská péče?

  Co to znamená hostitelská péče?

  Další informace


  Co je potřeba k tomu, aby mi rozvedená dcera svěřila 7 letou vnučku do péče ?

  Žiji ve Francii a chci, aby vnučka zde chodila do školy.Dcera žije v Čechách, je rovedená a vnučka je jí svěřena do péče. Pro francouzské úřady potřebuji doklad, že mi byla vnučka svěřena do péče.

  Další informace


 • Co je nadstandartní lékařská péče?

  Plomba ? prkptina od dubna příštího roku se má doplácet za laparoskopické operace a to nebudou 4 stovky !!!Vypadá to že nastandartní už bude jenom žít.

  Další informace


 • Kolik stojí veterinární péče pro kočku za rok?

  Ta otázka předtím byla špatně.... Ještě napište přesně za co...

  Další informace