• Pokud by se jedovatému hadovi vytrhly zuby, tak mu ještě jedny dorostou či už nikoho neotráví, není-li sám snězen? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Pokud by se jedovatému hadovi vytrhly zuby, tak mu ještě jedny dorostou či už nikoho neotráví, není-li sám snězen?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Pokud by se jedovatému hadovi vytrhly zuby, tak mu ještě jedny dorostou či už nikoho neotráví, není-li sám snězen?

 • Proč rádia hrají pořád jedny a ty samý písničky?? A proč je nehrajou celý?  Další informace


  Kdyby vás a ještě jednu neznámou osobu unesl psychopat a zavřel vás dva do jedný mísnosti...  Další informace


 • Centrální zamykání - jdou jen jedny dveře  Další informace


 • Pokud se cestovateli ztratí kartáček a nemá si ho kde koupit, tak pokud si umyje prst, tak si tím taky zuby vyčistí?  Další informace


 • Když si můžu v obchodě nabrat sám rohlíky,, proč si sám nemůžu nabrat nakrájený salám, sýr a musím říct prodavačce ?

  Nakrájený nebalený salám a sýr se prodává u pultu a prodavačka tam od toho je, aby nabrala a navážila. Totéž vakuově balené si můžeš nabrat z regálu sám a ty rohlíky bys stejně neměl brát holou rukou, ale buď přiloženými kleštěmi, nebo aspoň rukou navlečenou do rukavice či sáčku.

  Další informace


 • Prosím nenapadne nikoho nic?  Další informace


  Pomoct - potřebuju udělat registraci u jedny hry :-(  Další informace


 • Vadí policistům lidé, kteří spí na veřejných místech, i pokud u toho neleží, ale jen sedí a nikoho neobtěžují?

  Např. kdykoliv během dne a noci, kdyby někdo spal na autobusové zastávce nebo prostě někde na lavičce a kolem šel policista nebo jelo policejní auto, tak jestli čeká spáče probuzení a třeba pokuta?Možná že dají jen dýchnout, a pokud se něco nadýchá, tak je pokuta nebo rovnou záchytka?

  Další informace


 • Pokud trpím rozdvojením osobnosti, mohu uzavřít registrované partnerství sám se sebou? Neřku-li sňatek...

  Ani jedno.Naštěstí (zatím) nemáme tak pokrokové poslance.

  Další informace


 • nevite o nějakem atletickém stadionu v praze kam člověk může jít trenovat jen tak sám? za poplatek či bez?

  skus stadion na Dekance, urcite je pristupny verejnosti, len neviem ci za poplatok alebo free.

  Další informace


 • Proč nikoho nenapadlo nic lepšího, než světelné technologie?

  V Sci-Fi se prý odráží budoucnost. Proč tedy vidíme neustále jen světelné - energické technologie? Vždyť parsek se nedá ohraničit, aby z toho mohl být náboj, meč, ... Jediné co zřím: červí díra, černá díra a světelné technologie. (Pulzní pušky, pulzní děla - gt Star Trek, Star Wars, Star Gate, ...) Docela rád bych se podíval na nějaký film s daleko reálnějšími - fyzikálně podloženějšími technologiemi. Rovněž se mi příčí jednolitá představa mimozemšťana - člověk v převleku, či jen člověk s maskou... (Kdy maska přidá nějaké to oko navíc, nějaká chapadla, ...) O něco lepší jsou alespoň potvory s tlustým tělem a chapadly namísto rukou - leč stále to vychází z nám známého okolí. (Jaksi to postrádá představivost - tak k čemu to pak vůbec je...) Nevěřím, že stejně inteligentní bytost, s kteroužto bychom byli schopni se spojit, musí mít nutně jakýkoliv koncept z nám známého vesmíru.

  Další informace


 • V zahraničí jsem viděla jedny super výrobky a chtěla bych je taky vyrábět, je to možné?

  ....... jenže jsem si zjistila, že to vymyslel nějaký designer.. Je možné abych to vyráběla taky tady u nás v Čechách? Nebudu psát přesně o co se jedná, ale zajímá mě jestli můžu vyrábět něco, co někdo v cizině vymyslel a živí se s tím. Nebudu jeho práci kopírovat, jedná se o to, že každý kus je originál, a proto se nebude nikdy jednat o přesnou kopii předešlého výrobku.. Ale budu vlastně pracovat podle jeho nápadu. Díky za info..

  Další informace


  Serious Sam 3 proč se asi tak po 10ti min. vypne ???  Další informace


  Nikdy není tak zle, aby nebylo ještě hůř. Může platit i v pekle?

  Měl by naprosto každý člověk být šťasten, že je, jak je?

  Další informace


 • Nikoho v tride neznam  Další informace


 • Proč je potřeba, aby druhé zuby měly tak dlouhé kořeny a byly zaraženy až do kosti?

  Vždyť ty mléčný zuby držely jen na takovejch nitkách, a taky držely... i bez toho dlouhýho vocasu... a zlomit ani vyviklat je nešlo a vypadly, až když je vytlačil novej zub...

  Další informace


  Po loknutí a polknutí silného sladkokyselého láku se občas začnu dusit, hrdlo se samo jakoby stáhne - proč se to děje?

  Jugar- To bude asi tím octem ... jak to? Ocet má nějakej dávivej efekt, nebo něco takovýho?

  Další informace


  Nad horními zuby mi rostou 2 zuby navíc, dají se vytrhnout přímo?

  Tak 1 cm nad horními zuby mám ještě 2 zuby navíc (prostě jako upír) :), vím že se dají vytrhnout ty zuby pod nimi, a oni sami slezou na místo vytrženého zubu. Ale chtěl jsem se zeptat, jestli by se daly vytrhnout přímo ty zuby upíří :)

  Další informace


  Můžou křivé zuby způsobit nějakou nemoc která nemá nic společného se zuby?

  Spíš naopak. I když je to neuvěřitelné, zuby odpovídají orgánům v těle. Nevím, co myslíte křivými zuby, ale vypovídají o tom, že určitý orgán máte oslabený, v těle máte nevyrovnanou energii jin a jang.Máte-li zájem dovědět si víc, projděte si odkaz. a href"http://mladazena.maminka.cz/scripts/detail.php?id323505" rel"nofollow" http://mladazena.maminka.cz/ hellip /a Mám před sebou knížku z čínské medicíny. V ní je k zubům uvedeno toto. Velikost zubů, nepravidelnost atd. souvisejí s výživou, především v dětství - mléko, dále bílkoviny, cukry, tuky. Nelze to takto na dálku odhadnout.Jde o mé vlastní zkušenosti s léčením bylinkami apod., alternativní medicínou, která vychází z čínské medicíny.

  Další informace


  Co se stane po smrti s člověkem, který už nemá opravdu nikoho?

  Může si takový občan někde, třeba na radnici, předplatit (krom hrobu) důstojný pomníček s mottem? Vyrobí mu jej posmrtně, aby si ho nemusel stavět sám a koukat se na to ještě za života?A co když takový pomník poničí vandal? Je dobrý někomu preventivně předplatit, aby jej průběžně opravoval?A na jak dlouho je dobré předplatit hrob? A co když se cena místečka rok po smrti majitele zvedne o 10 kaček a vznikne na něm dluh? Tak ho a majitele v něm napřesrok prodaj zájemci, který poctivě zaplatí?

  Další informace