• Pokud je možno objednat si něco k jídlu, jídlo existuje, ale pokud si objednáme něco k snědku, existuje i snědek? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Pokud je možno objednat si něco k jídlu, jídlo existuje, ale pokud si objednáme něco k snědku, existuje i snědek?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Pokud je možno objednat si něco k jídlu, jídlo existuje, ale pokud si objednáme něco k snědku, existuje i snědek?

 • Jak objednat výrobu bot z Číny?  Další informace


  Co je vůbec k jídlu  Další informace


 • Kde si mám objednat kazetovou markýzu?  Další informace


  Jaké jsou rozdíly mezi movitostmi a nemovitostmi? Pokud možno, tak i z hlediska práv a povinností pro zainteresované.  Další informace


 • Je možno opravit konvici? Při ohřevu vyhodila jistič. Svítí i při vypnutém spínači, ale nehřeje.  Další informace


  Jak si objednat tel  Další informace


 • Kupoval už jste si někdo musli s mixit.cz? Chtěla bych si to zkusit objednat ale pořád váhám. Je to kvalitní musli?

  Müsli a cereálie z internetového obchodu Mixit.cz je velmi kvalitní a hlavně chuťově dobré.

  Další informace


  Jsou scvrklá rajčata ještě k jídlu?

  Myslím ty rajčata, kterým se nakrabatí slupka, jakoby se pak scvrknou, ale nejsou plesnivý a ani nehnijí. Pokud tu fázi neznáte, tak přísahám, že existují domácnosti, kde se ovoce a zelenina nekazí, jen se scvrkne, až pak úplně vyschne. Ta sušená jsou fajn, ale nejsem si jistý poživatelností v tý fázi, kdy se začínají scvrkávat.

  Další informace


  Jak si objednat v kavárně Dolce Vita v Opavě?

  Zajímalo by mě, jak to funguje s objednáním v kavárně Dolce Vita v Opavě. Mám se usadit a přijde obsluha? Nebo mám jít k pultíku se zákusky a tam si objednat? Chtěla bych právě nějaký zákusek, tak jak mám postupovat? Všem moc děkuji za rady. :)

  Další informace


  Existuje nějaké modré jídlo nebo pití?

  Spěchá!Doplňuji:Myslím s éčkama samozřejmě.

  Další informace


  Co přijde lidem z Čech tak legrační na větě K jídlu nabízíme širokou nabídku nápojů ?

  je to dvojsmysl ..jasně by znělo- jako přílohu k jídlu nabízíme širokou nabídku nápojů.Nápoj jako takový není jídlo. Tekutá strava, jako vývary či bujóny, která se podává v šálcích a pije se, není považována za nápoje.

  Další informace


 • Jak si objednat z ASOS.COM?

  Nikdy jsem z ciziny neobjednávala, tak nevím jak na to. Četla jsem pravidla, ale nevím, jak je to s penězi. To mi přijede nějaký Angličan, předá mi balík a já zaplatím v librách nebo mi to doveze Česká pošta? Objednávali jste si už z asos.com, jsou ty šaty kvalitní a vyplatí se to objednat? Jak je to s placením balíku a lze to udělat i na dobírku? Budu moc ráda za postup.Děkuji

  Další informace


 • Využíváte (rádi či neradi) ještě v této době k jídlu klasický bufet ne stojáka?

  Doplňuji:mám je rád a to čistě kvůli nostalgii ..silný pocit ,)

  Další informace


 • Kde lze v Praze koupit živého Candáta na Vánoce k jídlu?

  Kapry mají na každém rohu ale na Candáta jsem nenarazil. Filety sice mají ale jsou drahé. Rybu si umí sám zpracovat.

  Další informace


  Jak objednat z Amazon.com elektroniku do 150 dolarů? Kolik se platí doprava atd.?

  Zdravím, už jsem tu hledal podobná témata, ale všechna byla starší a já se chci zeptat na konkrétní produkta v tomto roce. Chci si objednat z Amazon.com tento launchpad: a href"http://www.amazon.com/gproduct/B00CDINK72/refox_sc_act_title_1?ieUTF8 psc1 smidATVPDKIKX0DER" rel"nofollow" http://www.amazon.com/ hellip /a . Cena je 139 dolarů, dopravu se tam nemůžu dočíst, píšou tam sice FREE SHIPPING, ale mně se to nezdá. Jak to bude s doručením? Bude ještě nějakej poplatek? Mám si to nechat poslat nějak přes českou doručovací službu z USA? Nikdy jsem nenakupoval ze zahraničí. Prosím popište mi postup krok za krokem, abych co nejméně utratil. Tento launchpad stojí na Amazonu až o polovinu méně než v Čechách, neni v něčem háček? Díky moc, prosím odpověď:)Doplňuji:arygnoc: nic víc se neplatí? jen tohle poštovné? žádné clo nebo tak něco? objednat to stačí normal přes amazon a přijde to až mně ke dveřím? Díky

  Další informace


  Chci si objednat...

  Chci si objednat SONY PSP e1000 a chci se zeptat zda nevadí že není 1004? Jestli to nebude mít vliv na to kde např. koupím hry? Zda si je budu muset nechat objednat třeba z Ameriky.Díky za odpovědi.

  Další informace


 • Já jsem nemyslel, dávat bezdomovcům jídlo v poslední den spotřeby, ale třeba 2 dny do konce spotřeby.

  Na takové potraviny jsou myslím speciálně zřizované obchody, kde lidi mohou koupit levněji.každý obchod se snaží prodat své zboží do poslední chvíle - samy dávají se slevou aby se jich zbavily.Rozdávání má své hranice. Když budu někomu dávat zadarmo jídlo, ubytování atd, tak ho nebudu motivovat aby se začal snažit ke změně života. A ti co se nesnaží - no nevím jestli si zaslouží neustálou péči od společnosti.A mimochodem - tak jak to v systému marketů chodí - takové zboží by nakonec stejně zaplatil výrobce a dodavatel a ne obchod.

  Další informace


 • Chov triopsů (listonohů), jakou sadu objednat?

  Měl bych zájem o koupi listonohů neboli triopsů, stačí mi vajíčka a krmení, akvárium mám svoje 10 litrové. Můžete mi prosím doporučit obchod z kterého je máte a úspěšně se vám vylíhnuli? Také by mě zajímalo, zda opravdu kladou vajíčka a kolik kusů. Děkuji moc.

  Další informace


 • Jak objednat US známky ( pro dopis celebritě ) ?

  Ahoj, mám takový dotaz, jde o to že chci psát do USA kvůli dopisu pro jednu skupinu, patří k známějším, takže pochybuju že by to vyřizovali s takovou tou mezinárodní odpovědkou. Ale ve známkách se moc nevyznám. Takže, neznáte někdo nějaký web a nebo přímo odkaz na to kde se ty známky dají objednat? Tak abych to potom do dopisu přiložila, a odpověď mi skutečně přišla:D.. děkuju za případné odpovědi :)

  Další informace


 • Nechuť k jídlu - může být i zdraví škodlivá?

  Byla jsem poslední týden nemocná a moc jsem nejedla, což je při nemoci normální, ale už jsem se uzdravila, a nechuť k jídlu stále přetrvává. Je to takový zvláštní pocit - mám hlad ale zároveň nemám, jenom piju vodu, občas si vezmu maximálně nějaké ovoce, a největší nechuť mám k pečivu a tepelně upravovaným věcem. Nejdříve jsem si myslela, že to přejde, ale už týden jím denně třeba jednu mandarinku a nic víc, z jakéhokoliv jídla se mi dělá špatně když ho jen cítím. Myslím ale, že žádný psychický problém (anorexie) s jídlem nemám.Doplňuji:Děkuji za odpovědi, jenže ono to není tak lehké prostě začít jíst víc (ano, poslední dobou hodně piji, ale není to v takovém množství, že bych se tím snažila nahradit jídlo), chvílemi chodím po kuchyni a chtěla bych si něco vzít, alespoň jogurt, jenže jakmile otevřu lednici a vezmu ho do ruky, úplně se mi navalí a chuť/hlad mě přejde.

  Další informace