• Pokud se nepodaří doručit dopis, mohu si jej vyzvednout na poště? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Pokud se nepodaří doručit dopis, mohu si jej vyzvednout na poště?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Pokud se nepodaří doručit dopis, mohu si jej vyzvednout na poště?

  • Jak vyzvednout obcanku?



    Další informace


  • Jak se nazývá mechanismus, kterým se třeba na poště předávají balíky?



    Další informace


    Dostanu penize na poste bez listku pouze na OP?



    Další informace


  • Šli byste na koncert, pokud by vám jej někdo věnoval?

    Pokud by vám někdo věnoval třeba dva lísky na koncert zpěváka Andrey Bocelliho, šli byste na tento koncert?Koncert v doprovodu zpěváků Sarah Brightman a dalších.

    Další informace


    Kde mohu skouknout film, který jste dávali dnes 11.11. na ČT1 v 10.10 hod. ? Nikde jsem jej u vás na portálu ČT1 nenašla

    Kde mohu skouknout film, který jste dávali dnes 11.11. na ČT1 v 10.10 hod. ? Nikde jsem jej u vás na portálu ČT1 nenašla. Díky za odpověď. Erna

    Další informace


  • Od kolika let lze na poště vyzvednout balíček?

    Je mi 14 let, ale už mám občanku.

    Další informace


    Může si dcera v 16 letech, když už má občanku, vyzvednout sama balík?

    Původní neotázkamuže si cera vyzvednout sama balík v 16 letech když už ma občanku

    Další informace


    Dobrý den chtěl jsem se zeptat, jestli mi na poště vydají balík na moje jméno pokud jim dám jako důkaz totožnosti pas?

    Samozřejmě. :-)

    Další informace


    Když dostanu zásilku na dobírku, přinese mně ji domů doručovatel, nebo ji musím vyzvednout na poště?

    Původní otázkaKdyž my někdo pošle věc na dobírku tak ke mně domů přijde pošťák kde my to předá a nebo si to mám vyzvednout na poště?

    Další informace


    Balík na poště!

    Dobré odpoledne,mám otázku jde poslat balík se šatama tak že když mi to ta určitá osoba pošle nepošle mi to doporučeně ale prostě jen na poštu že bych si ho vyzvedla a na poště bych nic neplatila? a šaty potřebuji do pátku došlo by mi to kdyby mi to dneska poslala? děkuji za odpověď.

    Další informace