• Pokud se u zubaře obalí zub zlatem, tak už se pak nikdy nezkazí a neusazuje se na něm plak? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Pokud se u zubaře obalí zub zlatem, tak už se pak nikdy nezkazí a neusazuje se na něm plak?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Pokud se u zubaře obalí zub zlatem, tak už se pak nikdy nezkazí a neusazuje se na něm plak?

  • Jak moc vás změnil Bruce Lee? Pokud jste tedy o něm něco zjišťovali...



    Další informace


    Před rokem 1989 byly bankovky kryty zlatem.Čím jsou kryty dnes?



    Další informace


  • Pokud se sekačkou roseká bobek na trávě, tak je to pak nějak složité čištění vnitřku sekačky?



    Další informace


  • Pokud se cestovateli ztratí kartáček a nemá si ho kde koupit, tak pokud si umyje prst, tak si tím taky zuby vyčistí?



    Další informace


    Zmena zubare...vymena korunek



    Další informace


  • Hledám zubaře, který by zhotovil implantáty za přijatelnou cenu. Nevíte o nějakém?

    Ano, vím: a href"https://www.firmy.cz/detail/379724-mudr-dana-salamounova-dobsice.html" rel"nofollow" https://www.firmy.cz/ hellip /a

    Další informace


    Kde se dají koupit trička s napisem OKO ZA OKO ZUB ZA ZUB ?

    třeba v podobnem stylu...(nemohu je najít) a href"http://www.kingshop.cz/tricko-law-of-the-street-p-5821.html" rel"nofollow" http://www.kingshop.cz/ hellip /a předem dikky

    Další informace


    Jaký je rozdíl mezi stříbrem a bílým zlatem?

    Hlavně by mě zajímalo, jestli bych to mohla sama od sebe poznat. Děkuji

    Další informace


  • Pokud se rozvod provede v době, kdy je manželka těhotná, tak se pak neplatí alimenty, protože se dítě ještě nenarodilo?

    Myslím, že výživné na dítě soud určí, až bude na světě.

    Další informace


    Pokud slepý a hluchý člověk nějakým způsobem spáchá vraždu, tak jak pak probýhá soudní proces a obhajoba?

    Každý, kto nie je vyňatý zo súdneho procesu zo zdravotných dôvodov, kto už nie je mrtvý, či inak neprítomný, sa zúčastňuje súdneho procesu s verbálnou, či písomnou komunikáciou umožňujúcou mu sa na tomto súdnom procese aktívne podielať. K tomuto účelu sú prítomní aj poverení odborní tlmočníci.

    Další informace