• Proč mi pokus v chemii ukazuje, že jsem kuřačka, když nejsem?? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Proč mi pokus v chemii ukazuje, že jsem kuřačka, když nejsem??. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Proč mi pokus v chemii ukazuje, že jsem kuřačka, když nejsem??

  • Jaký máte NÁZOR na níže uvedený pokus o jakousi ´definici´ tzv. názorové otázky ?



    Další informace


  • Co udělat v případě zjištění, že vám dvě auta zaparkovala vedle toho vašeho tak blízko, že nemůžete nastoupit?



    Další informace


  • Pokus o podvod



    Další informace


  • Hromadné zjištění operátora?



    Další informace


    Pokus instalováni nový Android Xperia x8



    Další informace


  • Kolik peněz musí za chemii utratit měsíčně holka, která chce být luxusní kočka?

    A kolik ta normální co nepotřebuje být top

    Další informace


  • Počítač se zapne až na pátý pokus, co s tím ?

    Zdravim, lidi poraďte čim by to mohlo být. Jakmile dám PC do spánku nebo do úsporného režimu a probudím ho tak se po 2s sám vypne. To by mi až tak nevadilo, ale po opětovném zapnutí a i když předtím PC řádně vypnu, tak se zapne až na druhý až desátky pokus. Vždy se rosvítí jen na pár vteřin, ani nestačí najet disk a hned se PC vypne. Tlačítko zapínání pak reaguje také až na několikáty pokus aby vůbec PC rádoby zaplo. Windows mám kůli tomu přeinstalovanej + format C: takže Software jsem vyloučil. Může to být zdrojem ?? Jendá se o PC ASUS, dvoujadro 2,5 Ghz starej asi 6-8 let. Díky mocDoplňuji:Příjdu k PC, stisknu tlačítko na Casu a po pár sekundách se PC vypne. Zmačknu po druhé a je to bez jakékoliv reakce, stisknu talčítko např. pětkrát a až poté PC začne nabíhat, ALE zase se vzápětí vypne. Takhle to jde dokola, někdy na druhý, někdy zase až na šestý pokus naběhne PC až dokonce.

    Další informace


    Vypínanie PC na druhý pokus



    Další informace


    HDD - zmiznutie časti dát - pokus o obnovu



    Další informace


  • Je možné (a jak je pravděpodobné) zjištění dvojčat až při porodu?

    Tak pokud rodička nepodstoupí předporodní vyšetření, pak je to velmi dobře možné a i určitě dost pravděpodobné. Samozřejmě, že pro vyspělé země není zcela typické, že by nějaká rodička nepodstoupila ani jeden ultrazvuk, takže v našich končinách je pak pravděpodobnost asi zcela nulová.

    Další informace