• Pomalý PC, zniceho nic - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Pomalý PC, zniceho nic. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Pomalý PC, zniceho nic

  • Ach jo,opět mi byla smazána odpověď a to jsem v ni měl omluvu za nejapný žert. Nic vulgárního,nic proti státního nic pro



    Další informace


  • Je 1 jádrový procesor na mobilu pomalý?



    Další informace


  • Co říkáte na pomalý hrnec

    Pořídila jsem si pomalý hrnec a nemůžu si ho vynachválit. Máte nějaké zkušenosti?

    Další informace


  • Když mám pomalý počítač, jak zjistím, že PC běží na plný výkon?

    Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaký program ve kterém zjistím že PC funguje na 100%můj pc je amd Triplecore Phenom x3 2.8ghz black edition ram 2GB-ddr3 a grafika geforce 8400gs 512mg 64 bit,a zdroj 400W.-systém nainstalovný windows vista 32bit.a problém je v tom že když si chci zahrát třeba GTA 4 tak se mi to seká i na ty nejnišší detaily, přitom mám víc než tato hra vyžaduje, tak by mě zajímalo jestli se dá nějak zjistit jsetli pc fakt na plno nebo to někdě pokulhává díky budu rád za všechny odpovědi :)

    Další informace


    Pomalý počítač, nejspíš HDD



    Další informace


    Pomalý prehliadač



    Další informace


    Pomalý notebook-tipy na vyčištění



    Další informace


    Opakované restartování PC-HDD zničeho nic nenajíždí



    Další informace


    Jak zrychlit pomalý notebook

    Hoj lidi, potřebovala bych poradit ohledně NTB, který mám ani né měsíc. Jedná se o Lenovo IDEAPAD G505 a poslední dobou je strašně pomalý a nedá se s ním pracovat. Pro samotné najetí programu nebo prohlížeče někdy musím čekat i 5 minut. Snažila jsem se pustit antivirák , zda není v pc nějaký vir, který pc zpomaluje - tato kontrola mi trvala 6 hodin a zdaleka ještě neskončila. Dnes se mi např. POUZE čtvrt hodiny přihlašoval do systému. Podle mého názoru nový notebook by takto pracovat rozhodně neměl. Kde tedy může být problém? Měla bych zajít do servisu ? Díky moc za každou radu!!!!

    Další informace


    Extrémně pomalý internet



    Další informace