pomoc s Epson sx105,nebo kdo rozumí týhle sérii.. - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: pomoc s Epson sx105,nebo kdo rozumí týhle sérii... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Jaký máte názor na dnešní rádoby pranky, prankcally a zkrátka tyhle pomsty? :)Další informace |
Otázka pro všechny,co rozumí výpočetní technice ;)Další informace |
Co se rozumi pod pojmem umakartove jadro domu? Umakart vim co je, ale nevim co si predstavit pod tim jadrem.Další informace |
jdou tyhle nebo nějaké podobné hodiny stáhnout na windows?Další informace |
Někdo kdo rozumí ekonomice? (založení firmy, mzdy, energie...)Další informace |
Kolik sérii má buff přemožitelka upírua popřípadě nevíte kde stáhnout 4 sériiDalší informace |
Kdo jsou ti tři, co zpívají zakončovací písničku v druhé sérii seriálu Vinaři?Jedna je Farna.A ostatní?Další informace |
Kde si stahnu celou sérii fairy tail s cz titulky či sk titulky či sk/cz dabingem ?Doplňuji:Nj ale myslel sem v raru třeba celou série nebo po několika dílech po 1 se mi to nechce :DDalší informace |
Problém s televizí a DVD. Rozumí někdo tomu? Pomohl by mě s tím prosím někdo?Moc tomu nerozumím, a rodiče taky ne, a vadí jim, to co s tím je, a myslí si, že sem to udělala já, ale ne, nevíte jak to zpravit? Pokusím se situaci nějak dobřwe popsat ale nevím........snad někdo pochopí a pomůžeMáme televizi LG (plochou) a k ní připojené DVD (myslím tu ,,bednu )A když vypneme televizi, a zapneme jí, tak se na ní píše, že není signál, a vždy musíme v nastavení přepnout na anténu, když se televize vypne, nějak samo se to přepne na ,,avi a pak když to zapneme tak to musíme z avi přepínat na anténu, aby jela televize, a vždy když se televize vypne tak to takhle se přepne, nevíte proč? rodičům to vadí, že to nemohou noprmálně zapnout a dívat se, že to musí zpravovat. A to začalo takhle dělat až tenhle týden, nevím co se s tím stalo, když a ani nejede dvd, prostě zapneme dvd a ono to vůbec nereaguje, (v ovladači problém není, zapínáme to i na té ,,bedně ) a prostě to nic neudělá, ani se to neotevře, ani nezapne a ani nenaskočí ten obraz co je u dvd když se zapíná. A my bysme potřebovali to nějak zpravit, aby to dvd jelo, a ta televize se nemusela pokaždé přepínat na anténu když se vypne. Moc děkuju za každou radu.Doplňuji:kábl máme scard .......Další informace |
Kde najdu legendu Korry druhou serii v češtině ??ahoj já se dívám na dvě stránky a href"http://korra.airbender.cz/" rel"nofollow" http://korra.airbender.cz/ /a a href"http://www.avatar.funsite.cz/" rel"nofollow" http://www.avatar.funsite.cz/ /a :)Další informace |