• pomoc s Epson sx105,nebo kdo rozumí týhle sérii.. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: pomoc s Epson sx105,nebo kdo rozumí týhle sérii... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - pomoc s Epson sx105,nebo kdo rozumí týhle sérii..

  • Jaký máte názor na dnešní rádoby pranky, prankcally a zkrátka tyhle pomsty? :)



    Další informace


    Otázka pro všechny,co rozumí výpočetní technice ;)



    Další informace


  • Co se rozumi pod pojmem umakartove jadro domu? Umakart vim co je, ale nevim co si predstavit pod tim jadrem.



    Další informace


  • jdou tyhle nebo nějaké podobné hodiny stáhnout na windows?



    Další informace


  • Někdo kdo rozumí ekonomice? (založení firmy, mzdy, energie...)



    Další informace


  • Kolik sérii má buff přemožitelka upíru

    a popřípadě nevíte kde stáhnout 4 sérii

    Další informace


    Kdo jsou ti tři, co zpívají zakončovací písničku v druhé sérii seriálu Vinaři?

    Jedna je Farna.A ostatní?

    Další informace


    Kde si stahnu celou sérii fairy tail s cz titulky či sk titulky či sk/cz dabingem ?

    Doplňuji:Nj ale myslel sem v raru třeba celou série nebo po několika dílech po 1 se mi to nechce :D

    Další informace


    Problém s televizí a DVD. Rozumí někdo tomu? Pomohl by mě s tím prosím někdo?

    Moc tomu nerozumím, a rodiče taky ne, a vadí jim, to co s tím je, a myslí si, že sem to udělala já, ale ne, nevíte jak to zpravit? Pokusím se situaci nějak dobřwe popsat ale nevím........snad někdo pochopí a pomůžeMáme televizi LG (plochou) a k ní připojené DVD (myslím tu ,,bednu )A když vypneme televizi, a zapneme jí, tak se na ní píše, že není signál, a vždy musíme v nastavení přepnout na anténu, když se televize vypne, nějak samo se to přepne na ,,avi a pak když to zapneme tak to musíme z avi přepínat na anténu, aby jela televize, a vždy když se televize vypne tak to takhle se přepne, nevíte proč? rodičům to vadí, že to nemohou noprmálně zapnout a dívat se, že to musí zpravovat. A to začalo takhle dělat až tenhle týden, nevím co se s tím stalo, když a ani nejede dvd, prostě zapneme dvd a ono to vůbec nereaguje, (v ovladači problém není, zapínáme to i na té ,,bedně ) a prostě to nic neudělá, ani se to neotevře, ani nezapne a ani nenaskočí ten obraz co je u dvd když se zapíná. A my bysme potřebovali to nějak zpravit, aby to dvd jelo, a ta televize se nemusela pokaždé přepínat na anténu když se vypne. Moc děkuju za každou radu.Doplňuji:kábl máme scard .......

    Další informace


    Kde najdu legendu Korry druhou serii v češtině ??

    ahoj já se dívám na dvě stránky a href"http://korra.airbender.cz/" rel"nofollow" http://korra.airbender.cz/ /a a href"http://www.avatar.funsite.cz/" rel"nofollow" http://www.avatar.funsite.cz/ /a :)

    Další informace