• pomoc vyberem ntb. od Asusu - znate P50IJ ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: pomoc vyberem ntb. od Asusu - znate P50IJ ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - pomoc vyberem ntb. od Asusu - znate P50IJ ?

  • Pomohl by mi, prosim, nejaky kvetomil s vyberem pnouci rostliny/dreviny, vhodne jako nahrazka ziveho plotu?



    Další informace


    Znáte nějakou stránku s domácími ,,vychytávkami,nebo nějaké znáte??já mám třeba tydle;(viz)



    Další informace


  • Chci přez USB Hub připojit k ntb video graber a usb video tv tuner.Nebude se to vzájemně rušit a utáhne to ntb? Děkuji.

    V prodeji jsou USB HUB porty napájené z externího zdroje

    Další informace


    pomoc s výběrem pc



    Další informace


    pomoc pri kupe ntb



    Další informace


    Pomoc s výběrem TV karty



    Další informace


    BOOT Manager - Pomoc s výběrem



    Další informace


    Pomoc s vyberem RAM

    Prosím někoho kdo se v tom vyzná aby mi sem poslal odkaz z webu alza.cz na 2GB ram kompatibilní s touto základovou deskou a href"http://www.alza.cz/gigabyte-g31m-es2l-d99473.htm popis" rel"nofollow" http://www.alza.cz/ hellip /a

    Další informace


    Pomoc s výběrem grafické karty - Prosím jen kdo se vyzná ....

    JádroVýrobce grafického čipu: ATIGrafický čip: Radeon HD 4670Rychlost grafického čipu [MHz]: 750Pixel Shader Engines: 320Vertex Shaders: 320ROPs: 8TMUs: 32Shader Clock [MHz]: 750PaměťTyp grafické paměti: DDR3Velikost grafické paměti [MB]: 512Rychlost grafických pamětí (efektivně) [MHz]: 2 000Šířka paměťové sběrnice [bit]: 128Propustnost pamětí [GB/s]: 32APIPodpora DirectX: 10,1Podpora OpenGL: 2,1Pixel Shader Version: 4,1Vertex Shader Version: 4,1Rozhraní / PortyDVI-out: AnoTV-out: AnoPCIE: AnoHDMI: AnoHDCP: AnoRychlost sběrnice PCIE: 16Externí napájení: AnoPCI-E 2.x: AnoPočet DVI: 1Počet HDMI: 1CertifikaceAMD CrossFire: AnoMůžete mi někdo pomoci s koupi nové grafické karty potřeboval bych s minimálně podobnýma spíše vyššíma specifikacema ,aby na tom šlo rozject GTA IV , Mafia II , Crysis I-II , CoD , CSs atp.... , což s touto šlo u každé na maximální požadavky ....Samozřejmě co nejlevněji ale kvalitně ....Děkuji ....

    Další informace


    Prosím pěkne o pomoc s výběrem grafiky.



    Další informace