• Pomozte mi prosím určit písmo. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Pomozte mi prosím určit písmo.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Pomozte mi prosím určit písmo.

 • Určit druh  Další informace


  Ahoj, prosím, pomozte najít tato hudba, velmi podobné H. Zagorová - Počítadlo lásky, ale beze slov, děkuju  Další informace


 • Prosím poradíte mi, jak lze rozmrazit zaseknutý iPad uprostřed videa? Prosím pomozte.  Další informace


  Nejde mi odstranit tento vir prosím pomozte :)  Další informace


 • Jak určit správnou cenu mých výrobků?

  Chtěla bych jen tak v okolí po málu prodávat výrobky z Fima, přívěšky, náušnice, maličkosti, které mám vyfocené např. zde: a href"http://angi-shy.deviantart.com/gallery/34523697" rel"nofollow" http://angi-shy.deviantart.com / hellip /a Ale nevím, kolik si za to účtovat. Jak bych si to měla vypočítat? Vím, že se tam pracuje nějak s cenou materiálu, ale nevím kolik procent z materiálu se mí využít při počítání a tak.

  Další informace


 • Co mám prosím vás dělat s tímto errorem 503?  Další informace


 • Jak určit číslo prsou ?

  Dobrý den, jak poznám že mám 1 nebo 2 ? Můj obvod je 88 cm, nevím jak to určit dle tabulek.

  Další informace


 • prosím pomozte, nechápu 2 otázky. Prosím pomozte mi je pochopit  Další informace


  Jak nakonfigurovat nový notebook??

  Prosím pomozte mi dostal jsem nový notebook a nevím jak nakonfigurovat operační systém chce to po mě datum čas a potom jméno souboru c víte si stím rady?

  Další informace


 • Jak mám nebo co vše mohu podniknout? prosím pomozte mi...

  Dnes jsem se dozvěděl,že můj táta dne 13.5.2011 zemřel vůbec nikdo z rodiny mi nedal vědět má bráchu ani ten mi nedal nic vědět poradte mi co můžu proti tomu udělat? jaké kroky atd. jsem jeho jediný syn děkuji

  Další informace


 • jak určit velikost lyžařských bot?

  Chci si koupit lyžáky a zatim na ně koukam jen na e-shopech a nevimm jak velké lyžáky mám hledat. Jakou velikost potřebuju,když mam mé klasické boty vel.45 až 46?

  Další informace


 • Pomožte nebo Pomozte??

  Je rozdil jen v hovorove/spisovne reci, nebo je tu neco vic?

  Další informace


  Podle čeho všeho se dají v přírodě (bez kompasu) určit světové strany?

  Zajímalo by mě, podle jakých jevů mohu v přírodě určit světové strany.

  Další informace


  My zítra píšem pisemku a já sem moc tuhle latku nepochopila tak se ptám - Mám urcit atmosfericky tlak v místech -20 000m

  My zítra píšem pisemku a já sem moc tuhle latku nepochopila tak se ptám - Mám urcit atmosfericky tlak v místech -20 000m - 12 000m- 8000m- 3000m - 0m Prosím poradte mi :)

  Další informace


  Jak určit oxidační číslo atomu prvku?

  Viz. název. Prosím o vysvětlení velmi jednoduché, abych to pochopil i já, jelikož jsem naprostý blbec. Děkuju.Doplňuji:To je na moje poměry moc profesionální, potřeboval bych to opravdu velmi, velmi jednoduše.

  Další informace


  Jak správně určit výšku hory - kopce?

  Pokud má hora nebo kopec výšku uváděnou na mapách 1500m n m., je tato výška uváděna za zemi nebo v korunách stromů, které na ni/něm rostou? Pokud je totiž na hoře - kopci strom, který měří např. 15-20m, je proti okolí hora - kopec ve výšce ne 1500, ale 1515-1520m n m. -OK, beru to, že by se musely mapy přepisovat atd. Je jasné, že to je jen na úroveň terénu - tedy na zemi, ale jde o to, že pokud např. pilot letala letí v určité výšce, třeba i nouzově, má před sebou horu, která je označena jako 1500m vysoká a najednou na ni jsou stromy 15 metrů a je víme kde.Proto jsem se ptal na tu výšku.

  Další informace


  Ahoj, jak vypocitat trojuhelnik ABC,a=11,b=9,c=13.Urcit S,uhel Beta,vysku va a polomer opsane kruznice?Netusim. Diky :-(

  Nejdrive bych si spocital pomoci eukleidovy vety vysku. Znate-li vysku, mate pravouhly trojuhelnik a diky tomu muzete dopocitat jakkoli pomoci sinu / cosinu / tangentu / cotangentu i uhel beta. A znate-li vysku, umite vypocitat i obsah trojuhelniku.Navod mate - pocitat to za vas nebudu, ani shanet vzorecky.Z hlavy si jen nevybavuju jak vypocitat polomer opsane kruznice (resp. vypocitat teziste trojuhelniku), snad pomohou jini.

  Další informace


 • Potřebuji určit slovesný vid

  Potřebuji určit slovesný vid u dvou sloves NALEZLA a ROSTE a ještě určit a utvořit slovesa vidu opačného!! předem díky

  Další informace


  Co určit jako podmet a prisudek?

  Rika se, ze darovat usmev je darek, ktery neboli. jake jsou vetne cleny? Nevim si rady s podmetem a prisudkem. Předem děkuji za radu.

  Další informace


 • Pomůžete určit, co je to za broučka?

  Popis broučka - vyskytuje se na papíru.Velikost - ani ne půl mm.Pod lupou je patrná hlavička a tělíčko, ovšem krk a nožky žádný, ta to by už bylo potřeba mikroskop.Určitě už se s tím někdo setkal - na archu papíru máte nepatrné smítko, které znenadání po povrchu prchá.A nemusí to být nutně arch, může se to hejbat i v libovolný papírový krabičce, třeba od potravin (čaj), ubrouscích, atd.Doufám, že popis je vyčerpávající. Dík!

  Další informace