• Jak udělat dívce radost? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak udělat dívce radost?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak udělat dívce radost?

 • Pomozte prosim  Další informace


  Pomozte mi najit tuto starou hru  Další informace


 • Nevíte zda se dá sehnat v Praze Arizona čaj? Byla jsem už snad všude a nic prosím pomozte mi

  Skus candy store jinak nevím..

  Další informace


 • Je tu někdo kdo pozná falešné potvrzení od banky pomozte mi prosím??

  Obrať se na vydávající banku se žádostí o prověření.Doplňuji:Resp. se žádostí o potvrzení pravosti.

  Další informace


 • Pomozte rozhodnout mezi dvěma NTB  Další informace


  Pomozte prosím - mám nový PC - jede ale obrazovka ne :D

  Dostal jsem skládaný PC. Je to herní bomba - 6 jader procesor, nová grafika Nvidia Gforce ........atd .. a teď má tam být nainstalovaný 30 denni OS a když to zapojím ty kable a zapnu tak ! obrazovka nefachčí :-( když dám do pc CD s instal obrazovky - nic nejede (nechce se to načíst pořád černý obraz) ! prosím vás co tomu je !!???? Špatně zapojené kabely ? nebo co ? mám to zapojené (tu obrazovku) ne k zakladní desce ale pod tím je něco - základní deska tam nema jaksi vystup pro obrazovku - to je ona ASUS M4N68T V2Doplňuji:OK OK ale monitor je LG tak tam jak :D to menu ? najdu ?

  Další informace


  Pomozte mi mám problém. Ve složce videa (knihovna) se mi videa rozdělují podle druhů videí (mp4, avi, atd.).

  Nevíte jak se toho zbavit ??

  Další informace


  Mám nový počítač a nevím jak dál : prosím prosím pomozte ! rychle

  Dostal jsem skládaný PC. Je to herní bomba - 6 jader procesor, nová grafika Nvidia Gforce ........atd .. a teď má tam být nainstalovaný 30 denni OS a když to zapojím ty kable a zapnu tak ! obrazovka nefachčí :-( když dám do pc CD s instal obrazovky - nic nejede (nechce se to načíst pořád černý obraz) ! prosím vás co tomu je !!????

  Další informace


  Lagy v PC , prosím pomožte  Další informace


  Excel prosím pomozte  Další informace


  Critical System Errors! - pomozte mi  Další informace


  Chci nainstalovat icq 6.5 ale nejde to pomozte mi prosím?!?!?!

  Dnes jsem si chtela nainstalovat icq 6.5 v češtine dostala jsem se až k tomu vytvořit nový účet ale když na to kliknu objeví se mi na internetu tato stranka: a href"http://www.icq.com/support/xtra_error.html?xtra_idcoreg client_id10 client_lsp_id0 build1042" rel"nofollow" http://www.icq.com/ hellip /a nevim co mam delat prosim odpovidejte rychle DEKUJI PREDEM.....)

  Další informace


  Blbnutí displeje telefonu - prosím, pomozte!  Další informace


 • Je mozne dokazat nekomu, ze napriklad spal pred peti lety s nezlrtilou divkou?

  Cetl jsem na jedne strance, ze jeden fotbalista spal udajne v roce 2010 s nezletilou divkou. Jenze, jak mu to muzou dokazat? Zatkli ho, ale jak to muzou resit po peti letech? Vysvetli mi to nekdo?

  Další informace


 • Líbí se mi kluk před kterým se hrozně stydím a jeho kamarádi mě nadávají, co s tím aby mě začal mít rád a oni taky?

  jsem tlustčí něž ostatní nejsem šprt chodím do 6.A a půjdu do 7.A a líbí se mi kluk před kterým se hrozně stydím a jeho kamarádi mě nadávají a on mě nezná ale já jeho moc dobře co stím aby mě začal mít rád a oni taky??jsem z toho zoufalá!poraďteděkujiDoplňuji:a ten kluk chdí do 8.A a půjde do 9.A a ani nevím kam půjde na střední

  Další informace


  Jak se mohu víc sblížit se stydlivou dívkou, když jsem málo sebevědomý kluk?

  Jsem náctiletý, v současnosti jsem na pobytu a je mi tu sympatická jedna dívka. Oba jsme stydliví, nepříliš sebevědomí. Jsem odhodlaný udělat první krok nebo kroky, abychom se víc sblížili, než pobyt skončí, ale taky vím, že bych ji mohl snadno vyděsit. Ještě nikdy jsem s dívkou ani nechodil a nevím, jak postupovat. Jsem v tomto ohledu vskutku trochu opožděný a prosím vás o rady.Díky

  Další informace


  Co znamená spát s dívkou ve vší počestnosti ?

  Použil to Dr. Prášek (v seriálu Hospoda) díl: Fotbal

  Další informace


 • Pomozte mi najit jednu hru  Další informace


 • Pomozte mi někdo s přihláškou na VOŠ

  Poraďte mi s 2 kolankami, jaký je rozdíl mezi kolonkou vzdělávací program a kolonkou obor vzdělání do kterého se uchazeč hlásí

  Další informace


 • PROSÍM POMOZTE

  AHOJ, mám problém s váhou.. vím všicni si asi myslíte jak je to lehký.. ale neni, potřebovala bych přibrat... HODNĚ! mám strašně hubený ruce, nohy a sem vychrtlá...jim všechno, a hodně, ale prostě ani to nějak nezabírá... existujou nějaký prášky?? nebo něco takovýho, rychlího.. zatím je mi 14.. ale já to potřebuju.. opravdu mi to nejde.... PROSÍÍÍM POMOC!!!???

  Další informace