• Pomozte s fyzikou - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Pomozte s fyzikou. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Pomozte s fyzikou

 • Středni škola s fyzikou  Další informace


  JAK SI VYMSLET PŘEZDÍVKU? Jmenuji se Jakub Borský a nevím předívku prosím pomožte mi jí vymyslet ;)  Další informace


 • Nikdy se neudelam .. POMOZTE  Další informace


 • Pomozte mi prosím  Další informace


  Jde se na Nokii 5230 připojit na Wi-fi? Už jsem úplně vyřízenej, nemůžu to nikde najít. Prosím pomozte.  Další informace


 • Neznáte název písničky z filmu Eichmann, která začíná zhruba po uplynutí prvních čtyř minut filmu?

  Ahoj, už hodně dlouho hledám písničku z filmu Eichmann kolem 4:04 minuty, myslím, že se tam zpívá hebrejsky, vyhledávače hudby nic nenašly, ani Shazam.Prosím pomozte...Původní neotázkaProsím pomozte mi najít název písničky

  Další informace


 • Pomozte s upgradem pc  Další informace


  OT: Pomozte vědět co se říká  Další informace


  Nevím si rady pomozte s grafikou  Další informace


  Lagy v PC , prosím pomožte  Další informace


  Hledám jednu počítačovou hru. Pomožte prosím.

  Hledám jednu počítačovou hru kde jste hráli za policistu nebo za agenta a jezdily jste po městě zastavily auto a prohledaly to auto jestly v něm nejsou drogy atd a první mise byla ve feťáckém doupěti a měly jste 2 uziny myslím ale už nevím co bylo cílem mise. To je vše co si pamatuju vím že je toho málo ale třeba tu hru někdo zná ta hra je na playstation 2 a na PC a já jí měl na PS 2 ale PS 2 mi už nefunguje a chtěl bych jí mít na PC ale už nevím jak se jmenovala. Pomožte prosím.

  Další informace


  Chladič procesoru ? Prosím pomožte :D

  Ahoj mám tento procesor - a href"http://www.alza.cz/amd-phenom-ii-x6-1100t-black-edition-d204881.htm?kampanadw1_dsa-alza gclidCI231PmT5bMCFQRc3godoT0A2w" rel"nofollow" http://www.alza.cz/ hellip /a pecka jako prase nemůžu si stěžovat :D Ale já si stěžuju na teplotu .. mám na něm toto a href"http://www.alza.cz/arctic-freezer-7-rev-2-d135346.htm" rel"nofollow" http://www.alza.cz/ hellip /a ale myslím že jsem udělal blbost ty teploty se mi nelíbí 65+ stupnu při plné zátěži .. nechtěl bych ten proscesor mučit... Myslíte že toto a href"http://www.alza.cz/arctic-freezer-13-pro-d235555.htm popis" rel"nofollow" http://www.alza.cz/ hellip /a by bylo lepší ? Jasně že bylo ale tak .. co říkáte vy a kdyžtak třeba navrhněte co by bylo lepší protože tady ty Freezery jsou tak špatně na ty AMD udělané s tím odvodem vzduchu .. Dík ...

  Další informace


  Antivirový program - prosím pomozte mám antivir Windows defender ale ten se mi nezdá -vyberte mi jiný ... (dobrý

  Ahoj. Mám nový PC fakt bomba - je na něm anivir Windows Defender .... - JEnže ten se mi nějak nezdá. Prosím doporučte mi něco .. ALE !! pak když to něco instalnu nestane se něco s pc ? Slyšel jsem že 2 antiviry v 1 pc nemají být - a jak vypnu ten defender ? Tam nic není k vypnutí. Prosím poraďte děkuji. - a taky když je to pc koupené je tam windows 7 jenže je tam sice napsané že je legální a aktualizovaný - JENŽE prodávající už tuto verzi s tím samým product key má nainstalovanou ! nevypne se mi pc když tam dám ten antivir?Doplňuji:JJ děkuju ale co ten windows ? Co když to nahlasi nelegal verzi? Když to ma nainstalovano vice pc ?

  Další informace


 • Jak udělat dívce radost?

  Potřebuji jí nějako udělat radost.Jsme nejlepší kamarádi a chceme, oba, aby to tak zůstalo.Takže nějaký nápad? :D(VAlentýn)

  Další informace


  Co mám dělat? Pomozte prosím...

  Je to skoro týden co jsem měla pohlavní styk. Vím je to unáhlené, ale bojím se že jsem těhotná, ale co dělat když to dítě nebudu chtít? A na interupci nechci jít. Pomůžete mi?Doplňuji:Mohu bý těhotná? Pomozte prosím..

  Další informace


 • prosím, pomoc a Fyzikou

  Co je za jednotku h... při atmosferickém tlaku? a když v teploměru zůstane kapka rtuti, která uzavírá vzduch, dlouhá např. h 35 cm a když teploměr otočím špičkou dolů je vzduchová bublina l 10 cm. Atmosferický tlak budu nyní počítat s h nebo l ?Doplňuji:*prosím pomoc s fyzikou...málá chybička :D

  Další informace


  Kdo mi poradí s fyzikou?

  a href"http://www.uloz.to/xBzZomh/img-0001-1-pdf" rel"nofollow" http://www.uloz.to/ hellip /a Tady. potřebuje to bratr, musím mu to zkontrolovat a potřebuji od Vás pomoct vyplnit tyto otázky děkuji. :)

  Další informace


 • Pomozte mi najít tabulku

  Ahoj,všem.Hledám vhodný obrázek tabulky převodů jednotek obsahu myslím takovéto:1 metrčtvereční má.....cm čtverečníchDěkuji.

  Další informace


  Pomoct s fyzikou  Další informace


  Je obor spojován s fyzikou?

  Jedná se o obr Provoz a ekonomika dopravy. Našla jsem na stránkách školy nějaký model motoru, tak si myslím, že je to spojeno s fyzikou, kterou nemám moc v lásce, tak se chci zeptat, zda je obor spojován s fyzikou. I když je fyzika pouze v 1. ročníku dvakrát za týden, tak si nejsem jistá. :) Děkuji.Doplňuji:Střední škola logistická v Opavě :)

  Další informace