• Pomozte s výběrem čtečky knih - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Pomozte s výběrem čtečky knih. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Pomozte s výběrem čtečky knih

 • Překlad originálních knih do češtiny  Další informace


  Kolik knih jste za svůj život přečetli?  Další informace


 • Jak se zbavit zatuchliny u knih  Další informace


 • Je možné tisknout ze čtečky Kindle?  Další informace


  Jakou čtečku elektronických knih byste mi doporučili? :)  Další informace


  Jak najít soubory ze čtečky v počítači?  Další informace


 • připojení interní čtečky paměť. karet  Další informace


  prosím pomozte, nechápu 2 otázky. Prosím pomozte mi je pochopit  Další informace


  knihy do čtečky

  kde bych mohla na internetu najít knihy do čtečky (ebook) :) děkuji :) odkaz by potěšil :)Doplňuji:pokud možno zdarma :)

  Další informace


  Poradíte mi dobrou aplikaci pro Android na čtení texťáků popř. e-knih?

  Na Google play je jich spousta, ale u jedné chybí česká diakritika, u další zase nejde nastavit tmavé pozadí atd. Máte nějakou vyzkoušenou, jednoduchou, nenáročnou? Děkuji

  Další informace


  Lenovo IdeaPad S10-3 instalace ovládače čtečky karet  Další informace


  Jsou na YouTube nějaká předčítání celých knih v češtině?

  Napiš do YouTube ,,audioknihy cz,, a je jich tam tak 200.. než se zeptáš zkus googlit

  Další informace


 • Je možné dát čtečku e-knih do nákladů ?

  Mám firmu zabývající se prodejem zemědělských komodit a chci si koupit čtečku e-knih Kindle. Účetní tvrdí, že to není možné dát do nákladů, ale já to mám pro přenos pracovních dat a pro zobrazování pdf souborů a používal bych to k práci. Má účetní pravdu, nebo lže ??

  Další informace


 • Pomozte s výběrem hry  Další informace


  Ovlivnil alkohol vaše čtení knih?

  Stejně jako Churchill jsem četl o alkoholu tak strašné věci, že jsem se rozhodl přestat číst! Kolik knih ročně přelouskáte? Nebo jste už taky louskáček zahodili?

  Další informace


  Nepoškozuje magnetická záložka stránky knih ?

  Jsem si koupila magnetické záložky do knihy - líbily se mi na nich zvířecí motivy - a nyní se povalují v šupleti bez užitku. Chtěla bych je používat, ale právě že nevím. Nerada bych nevědomně ničila knižní stránky. Nemáte někdo zkušenosti a nejsou šetrnější obyčejné záložky ? Velmi děkuji.Doplňuji:arygnoc a www elektronické podobě knih se úspěšně bráním. Mám ráda skutečný papír.

  Další informace


 • Tisk knih  Další informace


  Kritiky knih  Další informace


  Jak na našrotování maturitní četby? Jaká je nejlepší forma? (zápisky z knih...)

  Dobrý den, jsem v prváku na střední škole a poslední dobou pořád myslím na četbu k maturitě. Zajímalo by mě, jak bych měl projít všechny knihy, nebo alespoň většinu.Napadají mě tři způsoby : přečíst celou knížku, podívat se na film, či si přečíst nějaký referát o této knížce.Napadá mě, že nejlepší bude asi kombinování všech těchto tří postupů (nebo se mýlím ??) . K filmu a obsahu (či referátu, jak chcete) mám v hlavě ale pár otazníků :Je ,,zfilmovaná knížka dostatečně obsáhlá na to, abych i z filmu vstřebal nejdůležitější informace ? Tento otazník visí i nad referátem.Jak udržet (nebo jak jste udrželi vy) všechny ty informace typu charakteristika hl. postav, druh žánru atd.. Mít to tedy celé ty roky v hlavě, nebo se spolehnout jen (nebo i) na sešit a dělat si zápisky ?Když jsme u zápisků, doporučovali by jste je dělat co nejstručněji (jen s nejdůl.informacemi), nebo i ,,s něčím navíc ? Mám v hlavě více otazníků, ale nedokáži je správně formulovat, tak alespoň ty, co jsem napsal. Děkuji za pomoc.Doplňuji:Děkuji za odpovědi, opravdu si jich vážím.Jen bych se ještě zeptal k těm audio verzím knih, jak tu už někdo zmiňoval.Jaký je Váš názor na ně ? Měl bych je pro pár děl využít ? Dále co se týče života autora, jak dopodrobna bych měl znát život jednotlivých autorů knih, které si vyberu ?

  Další informace


 • Je správné, že knih typu Vaříme s X“ či Pečeme s X vychází víc než knih o myšlení, protože se víc jí, než přemýšlí?

  Nebo platí?Sofoklés „Nejpříjemnější život mají ti, kteří nemyslí Marcus Aurelius „Náš život je takový, jakým ho učiní naše myšlenky Staroegyptské přísloví „Polovina z toho, co sníme, udržuje naživu nás, druhá polovina lékaře OObrázek a href"https:/ixabay.com/cs/kucha%C5%99ka-recepty-potraviny-va%C5%99it-746005/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a

  Další informace