• poradí mi někdo programek pro vektorovou animaci? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: poradí mi někdo programek pro vektorovou animaci?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - poradí mi někdo programek pro vektorovou animaci?

  • Ahoj!Poradí mi někdo, co s pilinami? Při řezaní dřeva na zahradě se mi hromadí piliny a nevím kam s nimi...



    Další informace


    Neznáte nějaký prográmek kde se dá vytvořit předběžný plán domku??



    Další informace


  • potřebuju nějaký jednoduchý prográmek na zmenšení fotek



    Další informace


  • kde nejlíp animovat 2d animaci?

    animace 2d

    Další informace


  • AnimaToy-serials,cra ck-má někdo?poradí?



    Další informace


    Prográmek na výpis adresáře



    Další informace


    Doporučíte program pro 2D animaci?

    Zdravím, prosím doporučte program na vytvoření 2D animace, ale nějaký, aby bral jakoby mechaniku, například pohne se jedna část, která pohne další částí, ale ta další část se nezmění, jen změní polohu, jestli víte, jak to myslím, potřeboval bych něco nasimulovat, ale tak, abych nemusel malovat každej pohyb znovu, jen chytl a změnil. Třeba jak v programu Pivot, ale tam to nejde udělat, nebo jsem na to nepřišel jak.Mám na mysli například takto: obdélník, který bude mít dvě ramena (každé jinak dlouhé) nad sebou a na konci obou ramen bude připevněný obdélník, a chtěl bych udělat to, že ty dvě ramena se pohnou třeba nahoru tak, když ten obdélník pojede nahoru s délkou těchto ramen, a jelikož je jedno delší, tak vyjede nahoru, ale trochu se nakloní tak právě to. Malovat to v Malování, tak ten náklon nebude přesný, ale jen odhadovaný.Děkuji

    Další informace


    Jak na animaci?

    Jak udělat svojí animaci?

    Další informace


    Znáte někdo nějaký natáčecí prográmek do her , se kterým mi ve hře neklesnou FPS? ;)

    Znáte někdo nějaký natáčecí prográmek do her , se kterým mi ve hře neklesnou FPS? )

    Další informace


    Prográmek na šipky



    Další informace