• poradí někdo? asi 3 dny vždy zapnu p.c. tak běží,ale monitor zůstane černý-ani ťuk. Pokud ho restartuji tak se roz - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: poradí někdo? asi 3 dny vždy zapnu p.c. tak běží,ale monitor zůstane černý-ani ťuk. Pokud ho restartuji tak se roz. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - poradí někdo? asi 3 dny vždy zapnu p.c. tak běží,ale monitor zůstane černý-ani ťuk. Pokud ho restartuji tak se roz

  • Proč z reklamy na černý Braník zmizela původní parodie na píseň Černý muž pod bičem otrokáře žil?



    Další informace


    Loučím se s Vámi asi na tři čtyři dny, užijte si krásné svátky, chlapi a chlapci, použijte pomlázku s mírou a hlavně..



    Další informace


  • Plynový kotel běží tři dny v týdnu, a přesto je spotřeba za půl roku 20 000 Kč - jak je to možné?



    Další informace


    Čerpadlo běží, ale vydává bzučivý elektr.zvuk. Je to normální?



    Další informace


  • Zapnu pc nabehne monitor a nic se neděje



    Další informace


    Monitor běží jen v nouzovém režimu



    Další informace


    Prosím vás, kolik asi stojí černý tonner do tiskárny (laser printer clp-300 samsung)? Děkuji

    Nekupuji barvy přes internet prosil bych místo ke koupení ve valašském meziříčí nebo kolem. Děkuji :-)

    Další informace


    Počítač se zasekne- Obraz, ale zvuk beží



    Další informace


    Vertrigo - server běží, ale localhost (127.0.0.1) nefunguje



    Další informace


    Vypadává internet ale v nouzovém režimu beží jak má



    Další informace