• Poraďte čím krmit ķrysaříka.Dostava granule a kapsicky,ale chci mu to zpestrit.Ď - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Poraďte čím krmit ķrysaříka.Dostava granule a kapsicky,ale chci mu to zpestrit.Ď. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Poraďte čím krmit ķrysaříka.Dostava granule a kapsicky,ale chci mu to zpestrit.Ď

  • Chci koupit ojetou octavii 1.9 tdi i řada. Je dobrý ji koupit, i třeba když má najeto 250000km?



    Další informace


  • Dobrý den, chci se zeptat, bydlím u rodičů ale chci se odstěhovat 300km od trvalého bydliště!Budu v podnájmu a majitelům



    Další informace


    Jak se dostává voda do sklepů při prudkém dešti ? To nestačí zavřít suterénní okna ? Co těsnění na dveře a okna ?



    Další informace


  • Dostává Tv více peněz za reklamu než za film???

    V televizi samá reklama a zajimalo by mě jestli za ní dostavájí vice peněz než za obyčejný film ??? :(

    Další informace


  • Mohu krmit králíky a slepice pískavicí?

    Chci pěstovat pískavice řecké seno jako pícninu pro zvířata: králík, slepice. Vím že je využivána jako pícnina , tak se chci zeptat jestli ji mohu dát zvířatům celou rostlinu at už čerstvou nebo ve formě sena , a jak kolik by se mělo podávat ke krmení jako normálně kdybych krmil senem nebo jen jako doplněk. díky za info.

    Další informace


    čím mam krmit laboratorní mišku ? muže ,,bydlet,, v akvarku ?? jak se o ní mam starat ?

    mužu ji chovat v takove kouly ? :)C: UsersAcerDesktop ammstein anime germany12062011077.jpg

    Další informace


    Mám v malém akvárku 2 rybky (skaláry) bez okysličovadla. Jak často mám měnit vodu a krmit je?

    Děkuji za odpověď s přáním hezkého dne, relux.

    Další informace


  • Ahoj chtěl bych jedné holce říct že ji mám moc rád a že s ní chci chodit, ale nevím jak, prosím poraďte mi jak.

    Je mi 14 let.

    Další informace


  • V případě že je krev naředěná heparinem nebo podobnou látkou, dostává se do mozku i míň kysliku?

    Nebo naopak víc kysliku, nebo jaký to má důsledky pro lidský tělo a oběh látek v krvi, tedy krom toho že to zabraňuje krevním sraženinám?

    Další informace


  • Jaké granule pro pejska?

    ahoj, chtěla bych se zeptat jaké granulky dáváte pejskům a jakou s nimi máte zkušenost? :)

    Další informace