• Poraďte mi, prosím, kde bych mohl sehnat Maryáš na CD. Jen na CD, možnost stažení po internetu není pro mě zajímavá. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Poraďte mi, prosím, kde bych mohl sehnat Maryáš na CD. Jen na CD, možnost stažení po internetu není pro mě zajímavá.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Poraďte mi, prosím, kde bych mohl sehnat Maryáš na CD. Jen na CD, možnost stažení po internetu není pro mě zajímavá.

 • Toto je zajímavá ale úpleně lehká úloha!!  Další informace


 • Zdravím,neznáte nějakou stránku kde bych mohl sehnat zadní(plné) skla na zetor 77/45 ? skoušel jsem hledat ale marně  Další informace


 • Víte prosím někdo,kde bych mohl v jablonci koupit nějakej pěknej,ale umělej vánoční stromeček?

  V Jablonci přímo nevím, ale já jsem si ho loni objednala přes internet a jsem s ním spokojená.Doplňuji:Pokud si ho budete objednávat přes internet, tak honem,honem, aby vám do vánoc došel.

  Další informace


  Nevíte někdo, kde bych mohl sehnat do zimy pánský kabát?

  Tím do ZIMY myslím do teplot co jsou a budou ted venku (-1 až -10).DOPLNUJI : dobrá, to za rozumnou cenu ruším. Jen mi dejte nějaké tipy na obchody či webovky, prosímMáte kabáty? Kde jste je koupili, sehnali? Jak procházím internet (asi blbě), tak to jsou kabáty jen na podzim a jaro max. (do plusových teplot), já chci kabát na prosinec, leden, únor. Díky

  Další informace


  Kde sehnat (v ČR) kombinovanou chladničku s mrazákem, nebo jen mrazák, který není provozně omezený klimatickou třídou?

  Sháním na chalupu, kde nejsem schopen zajistit, (teď v zimě), minimální provozní teplotu +10°C v nejnižší třídě SN.

  Další informace


  Kde bych mohl sehnat tuto kravatu ??  Další informace


  Kde bych mohl sehnat tričko Codyho Simpsona ? děkuji za odpovědi.

  tričko

  Další informace


 • poradtě,na notebooku se mi ikony nastavyly na ikonu internetu a všechny programy se otevřou jako internet. poradtě.pls

  Zkouseli jste to vypnout a zapnout? :)(Klasicka hlaska ze serialu IT Crowd, ale udivuje me, kolik lidi to nenapadne, proto nejdrive pokladam s dovolenim tuto otazku.)

  Další informace


  Vím, že Bílý kruh bezpečí odstartoval prezentaci o bezpečnosti domaa venku. Nevíte, kde bych jí mohl na internetu najít?

  Je to prý na internetu.

  Další informace


  Kdyby byla možnost internetu zdarma pro celou ČR, ale nesměli byste blokovat jakékoliv reklamy (bylo by to ošetřený)...

  ...brali byste takovou možnost a nebo byste raději platili a měli možnost si zablokovat to svinstvo, co se po virtuálu válí?

  Další informace


  Kde bych se mohl podívat na film Inland Empire z roku 2006?

  Prosim pošlete mi odkaz. DěkujiPořád nikdo neví?

  Další informace


 • Potřebovala bych taxonomickou tabulku nevíte kde ji sehnat? třeba i na internetu...

  potřebuji tabulku taxonomie (momentálně živočichů) kde bude taxonomické rozčlenění organismů asi takto:říše:prvoci (Protozoa)podříše: blabla (Blabla)....říše: živočichové (Animalia)podříše: blabla (Blabla)kmen: blabla (Blabla)......

  Další informace


  Možná zajímavá otázka pro lingvisty?

  Z řady příspěvků zdejší komunity jednoznačně vyplývá, že svoje pejsky začlenili mezi členy svojí rodiny mající snad i vyšší postavení, než kdysi na slunci se vyhřívající alfasamci. Pod dojmem tohoto zjištění však už delší dobu řeším dilema, proč by se nikomu z akvokátů tohoto tvora nelíbilo pojmenování ty pse , natož podoba v ženském rodě. Osobně psa stále považuji jen za hospodářské zvíře určené k užitku člověka a v době nouze i za potravu. Mimochodem, dnešní tisk varuje před pusinkováním se s pejsky - těmto fajšmekrům údajně hrozí závažná infekce dutiny ústní a paradentoza!!Doplňuji:Jsou např. ti muslimové opravdu tak blbí, když namísto zvrhlého se muchlování s dobytkem bezvýhradně ctí rodinu a chovají úctu ke starším?

  Další informace


 • Mooc prosím poraďte mi s dárkem pro bráchu - má 8 a miluje assasina, tak nevíte kde sehnat něco s assasinem...

  zadej do vyhledávače se zbožím a určitě tam něco najdeš je toho zpousty na internetu

  Další informace


  Je ještě někdo v tuto hodinu vzhůru a čeká zda se neobjeví zajímavá otázka?

  Nebo čekáte na něco jiného a odp. sledujete jen tak mimochodem? Proč nespíte?

  Další informace


 • Potřeboval bych koupit staniol, nejlépe ve větším množství. Netušíte, kde bych ho mohl sehnat?

  V Ústí nad Labem, kde bydlím, jsem se snažil staniol sehnat, ale prodali mi pouze alobal a nazvali to staniolem. Pokoušel jsem se hledat na internetu, ale nikde nic. Netuší někdo z Vás třeba o nějakém obchodu, kde to s jistotou prodávají? Může být kdekoliv po republice.

  Další informace


 • co je to reklama, uzitecna, ucinna, zajimava, nevkusna

  vedět rozdíly mezi reklamami a vůbec něco kolem toho

  Další informace


  Nevíte někdo,kde bych mohla sehnat na internetu informace k židovské otázce..Aneb židé za druhé světové války..

  Konečné řešení židovské otázky (německy: Endlösung der Judenfrage, zkráceně Endlösung) byl německý nacistický plán na systematickou genocidu evropského židovstva během druhé světové války, který měl být vyústěním Holocaustu (Šoa, שואה). Ujednání o konečném řešení bylo dosaženo 20. ledna 1942 na konferenci ve Wannsee, která byla setkáním vysokých představitelů nacistického Německa. V roce 1947 byla Spojenci nalezena v jednom z říšských ministerstev kopie zápisků pořízených na konferenci, které jsou jediným důkazem o konání, průběhu i závěrech konference. Bohužel se tak stalo až po Norimberském procesu, kde nemohly sloužit jako důkaz.

  Další informace


  Je mi 15 let, v letě bych chtěl dělat brígadu, nevíte o něčem? co bych tak mohl dělat?

  Doplňuji:ps: bydlím v Praze...

  Další informace


  Chtěl bych vědět jakou práci bych mohl dělat, kdybych studoval Technické Liceum?

  chtěl bych vědět co to obnáší a s čím bych dělal prosim odpovězte někdo jestli s tím mate skušenosti děkují

  Další informace