• posílám duležité e-maily a skáčou do spamu - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: posílám duležité e-maily a skáčou do spamu. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - posílám duležité e-maily a skáčou do spamu

  • Znáte význam origami - jeřába? Protože jsem složila své první v životě, posílám vám virtuálně vše, co má :-).



    Další informace


    Jak se nazývá ten tanec, při kterým lidi vlastně jenom skáčou?



    Další informace


    Líbí se vám?Posílám slíbenou fotku mojí Perníkové chaloupky.



    Další informace


    Je nezpochybnitelná pravda, že vše důležité je v pohybu?



    Další informace


  • Posílám sociální pojištění na správný účet?



    Další informace


  • Jaké vlastnosti mléka jsou důležité pro výrobu sýrů - nízký/vysoký obsah: tuku, bílkovin, laktózy?

    Vyberte prosím u každého zvlášť :) DíkyDoplňuji:Nevím o co vám jde, není to žádný pitomý domácí úkol, zajímá mě to k vypracování BP, protože to jsem nenašla jednoznačnou odpověď...

    Další informace


  • Proč bylo pro vývoj evropské civilizace důležité zpracování a užívání železa?

    Doplňuji:A ty jsou např.? Je správné když řeknu: opevnění?

    Další informace


    Je to důležité. Umíte mlčet?

    Na téma mlčenlivost existuje mnoho výstižných citátů. Například duchovní vůdce dalajláma říká: „Pamatujte, že mlčení je někdy tou nejlepší odpovědí.“ Málokdo však mlčet dokáže. A také je hodně těžké odhadnout situaci, ve které je právě mlčení tou jedinou správnou reakcí. Osobně jsem téměř devět let pracoval s přísně tajnými informacemi a povinnosti držet hubu dostál. Věřte prosím, že často je to docela náročné.Troufáte si kdykoliv v patřičném čase a na správném místě mlčet?

    Další informace


  • Dobrý den , chtěla jsem se zeptat jak je to s cenou když posílám na dobírku?

    jednou mi to dělá 87,- podruhé 101,- . nevíte jestli se to dá i podle váhy ňák spočítat doma nebo tak?:D nevím totiž kolik cenit.

    Další informace


  • Proč v hlavičce odesílatele drtivý většiny spamu je namísto správných znaků nějaký ten kosočtverec?

    Evokuje to dojem, že jde o nějaká sprostá slova a raději to mažu )

    Další informace