• Posloucháte hudební televize? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Posloucháte hudební televize?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Posloucháte hudební televize?

 • Posloucháte někdy tuto písničku: Peter Sarstedt - Where Do You Go To My Lovely?  Další informace


  Co nejvíc poslouchate ?? :)  Další informace


 • Hudebni databaze s vyznacenim ratingu skupin.  Další informace


 • Jak zamíchat veškerou hudební knihovnu na iPhone?  Další informace


  Jak docílím toho, aby mi hudba přes Spotify (nebo jinou hudební streamovací službu) z NB hrálo bezdrátově na repro v TV?  Další informace


 • Jak napsat žádost o povolení zábavy (hudební skupiny)??děkuji

  To ještě existuje? Zeptal bych se na Obecním úřadě.

  Další informace


 • Znáte sk. Smokie a posloucháte je někdy?

  Opět jedna legenda rock ´n´rollu přijede do našeho kraje.Kdo nevzpomene diskotéky oněch bezstarostných let ozvučněné Tesla B100 stereo a hity jako Lay back in the arms of someone, Pass it around, Living next door to Alice či Back to Bradford...vzpomínkami srdce zabolí. a href"http://img24.cz/images/12615614271723192391.jpg" rel"nofollow" http://img24.cz/ hellip /a No měl jsem uvedeno správně Smokie ale zasáhl cenzor neznalý pop music a tady je výsledek...

  Další informace


  Posloucháte klasickou hubdu?

  Máte oblíbený jen jeden styl hudby nebo posloucháte všechno? Já poslouchám všechno - cokoli co má nějakou chytlavou melodii nebo i zajímavý podtext (teda až na rap a hip hop - to neberu jako hudbu).Proč už dnes téměř nikdo (obzvlášť mladší generece) neposlouchá Klasiku, když je ona sama o sobě taková krásná a vyvolává tolik emocí?A proč tolik mladých dnes poslouchá rap? Nechci se nikoho dotknout, obzvlášť ty co ho poslouchají, ale mně se už od mala naprosto hnusil - za hudbu považuji všechno, co má melodii, nějaký rytmus - to ale rap ani hip hop určitě nemá..

  Další informace


  Posloucháte Lucku Vondráčkovou?

  Zajímá mě jenom, jestli posloucháte nějaké písničky Lucky Vondráčkové...? Jestli ano, tak které a jestli ne, tak koho jiného posloucháte? :)

  Další informace


  Posloucháte Blues?

  občas, něco se tu u mě z tohoto žánru najde. Ale musí na něj bejt nálada

  Další informace


  Jaká Hudba se vám líbí?Jakého zpěváka/Zpěvačku posloucháte nejradši??

  Jaká Hudba se vám líbí?Jakého zpěváka/Zpěvačku posloucháte nejradši??

  Další informace


  Jak se vám líbí hudební tvorba Jany Kratochvílové?

  Jsou pro vás zajímavé i její názory na svět a lidské konání?Díky za případné odpovědi.-)

  Další informace


  Dobry den jak mam postupovat , kdyz bych chtel mit svoje hudebni radio, vim ze penize , jak dal nikdo se semnou nebavy

  To, že se s Tebou nikdo nebaví je dáno především tím, že nemáš žádné zkušeností v oboru. V neposlední řadě negativní vliv má také to, že pořádně neovládáš češtinu.Na provoz rádia potřebuješ mít nějaké licence - a to jak na veřejnou produkci hudby chráněné autorskými právy, tak i na vysílání (pokud plánuješ klasické FM rádio).Potřebuješ mít LEGÁLNÍ hudbu (takže ne MP3 stažené z netu) a techniku, díky které budeš moct hudbu (nebo zvuk obecně) přehrávat a technicky upravovat do podoby, v jaké má být vysílána. Pokud to myslíš s rádiem vážně, budeš potřebovat nejspíše i nějaké spolupracovníky či zaměstnance, protože provoz seriózního rádia není nic jednoduchého, co by zvládl hravě jeden člověk.Něco jiného je internetové rádio. Před časem jsem někde na webu našel stránky (už bohužel nevím kde), které umožňovaly streamování hudby - bylo potřeba se zaregistrovat a nainstalovat si nějaký plugin do winampu, celkem jednoduchý proces. Ovšem nejspíše i na to se vztahují zákony, je to přece jen veřejná produkce.

  Další informace


  Do kterého hudebního žánru se řadí tvorba skupiny Set It Off?

  Wikipedie tvrdí, že do rocku (různých druhů rocku, viz zdroj) s občasnými prvky pop punku.

  Další informace


  Co je tohle za hudební žánr?

  a href"http://youtu.be/qZ8O6eW93Z8" rel"nofollow" http://youtu.be/ hellip /a

  Další informace


  Chodíte běhat, nebo jezdíte na bruslích a posloucháte přitom MP3?

  Máte nějaký oblíbený mix nebo písničky? Jaké?

  Další informace


  CO POSLOUCHÁTE ZA RADIO

  Doplňuji:co posloucháš za radio

  Další informace


 • Posloucháte rádi Elvise Presley?

  Doplňuji:Miluji jeho Rock´n´Rolly !!!!!

  Další informace


  Brňáci, jaké rádio u vás posloucháte?

  Dobrý večer,dneska jsem zažila nádherný pocit, který ve mě utkvěl a nemohu se ho zbavit. K nám zámek, na Vysočinu, přijel postarší manželský pár se svým synem, kteří říkali, že jsou z nějaké vesnice blízko Brna. Řeknu vám, už strašně dlouho jsem nazažila tak moc příjemné lidi, jako byli tito dva. S každým jejich slovem z nich čišela láska a pohoda. Byli zkrátka strašně milí a úplně mě vytrhli z koloběhu každodenního života, že jsem se zastavila a uvědomila si, že svět ještě není úplně ztracen, pokud ještě existují takoví lidé. Prostě mě úplně dostali a naplnili úžasnou pozitivní energií. :-)Už na místě jsem jim poděkovala, ale stejně bych se chtěla o tu nádheru ještě podělit. Napadlo mě, že lidé v tomto věku často poslouchají rádia-písničky na přání apod. U nás v regionu asi nejvíc frčí rádio Blaník, Radiožurnál(což podle mě poslouchají lidé v tomto věku(60-70 let).Jen mě zajímá, jestli je nějaké takové podobné oblíbené rádio v okolí Brna, které bych mohla zkusit. Je mi jasné, že ta šance, že to uslyší je více než malá, ale zkrátka mám strašnou chuť to nějak poslat dál, i kdyby to mělo potěšit a zamyslet se nad životem nějakého jiného člověka :-)Potkali jste také někdy také nějakého člověka, který na vás tak silně pozitivně zapůsobil, ačkoliv ho vůbec neznáte? Díky

  Další informace


 • Také po večerech posloucháte?

  Taky po večerech posloucháte rádio? Já poslouchám z mobilu - mám sluchátka. Jede u mě Evropa 2.Tak co, taky rádi posloucháte? Když tak se přidejte a bude poslouchací večer :-D -)

  Další informace