potíže s grafikou - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: potíže s grafikou. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Dobrý den, mám potíže s mobilem, prosím o pomoc.Další informace |
problem asi s grafikouDalší informace |
Dobrý den. Mám dotaz jak se zbavit potíže s výkonem PC. Vždy naskočí výstraha, kde se píše toto: Ve správci oken plochy došlo k závažnému sporu o prostředkyScénář: Citlivost Správce oken plochy se snížila.Windows Aero mám vypnuté a rozlišení monitoru mám nastaveno na doporučenou hodnotu.Další informace |
Rada s grafikou a monitoremDalší informace |
Ahojte pls mam problem s grafikouDalší informace |
Problem s grafikou GeForce 9800gt Green 512Další informace |
problem s grafikou HD6770Další informace |
Problém s grafikou / monitorem? Pruhy a pak černá obrazovka.Další informace |
Jaký rozdíl je mezi vektorovou a bitmapovou grafikou.Vektorová grafiku můžete libovolně zvětšovat a zmenšovat a kvalita se nezmění, protože je zapsána matematicky.Zkuste si malý obrázek zvětšit v grafickém editoru, objevíte kostičkování, protože 1 bod se rozmnoží buď na 2x2 či 3x3 či 4x4, a klesne kvalita. Sice je v tom taky matematika ale trochu jinak.Bitomapový obrázek je zapsaná jako popis bod na ose x 25 a na ose y 60 má červenou barvuvektorový obrázek je zapsán, přímka začíná na ose x 25 a na ose y 60 a končí na ose x 125 a na ose y 233 a má červenou barvuDalší informace |
Problem s grafikou GeForce 8400M GSDalší informace |