• potíže s grafikou - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: potíže s grafikou. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - potíže s grafikou

  • Dobrý den, mám potíže s mobilem, prosím o pomoc.



    Další informace


  • problem asi s grafikou



    Další informace


    Dobrý den. Mám dotaz jak se zbavit potíže s výkonem PC

    . Vždy naskočí výstraha, kde se píše toto: Ve správci oken plochy došlo k závažnému sporu o prostředkyScénář: Citlivost Správce oken plochy se snížila.Windows Aero mám vypnuté a rozlišení monitoru mám nastaveno na doporučenou hodnotu.

    Další informace


    Rada s grafikou a monitorem



    Další informace


    Ahojte pls mam problem s grafikou



    Další informace


    Problem s grafikou GeForce 9800gt Green 512



    Další informace


    problem s grafikou HD6770



    Další informace


    Problém s grafikou / monitorem? Pruhy a pak černá obrazovka.



    Další informace


    Jaký rozdíl je mezi vektorovou a bitmapovou grafikou.

    Vektorová grafiku můžete libovolně zvětšovat a zmenšovat a kvalita se nezmění, protože je zapsána matematicky.Zkuste si malý obrázek zvětšit v grafickém editoru, objevíte kostičkování, protože 1 bod se rozmnoží buď na 2x2 či 3x3 či 4x4, a klesne kvalita. Sice je v tom taky matematika ale trochu jinak.Bitomapový obrázek je zapsaná jako popis bod na ose x 25 a na ose y 60 má červenou barvuvektorový obrázek je zapsán, přímka začíná na ose x 25 a na ose y 60 a končí na ose x 125 a na ose y 233 a má červenou barvu

    Další informace


    Problem s grafikou GeForce 8400M GS



    Další informace