potíže s mozila firefox - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: potíže s mozila firefox. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Potíže s prohlížečiDalší informace |
Potíže s IPhonemDalší informace |
Potíže s ram pamětíDalší informace |
Jaké počítačové myší mají takový ergonomický tvar, který eliminuje bolesti zápěstí a následné chronické potíže karpálů?Viz: Dlouhodobé používání myši běžné koncepce vede ke vzniku bolesti zápěstí, případně až ke chronickému stavu - zánětu karpálního tunelu.Máte nějaké konkrétní příklady myší co se nyní prodávají?O karpálu se ví dále toto:Syndrom karpálního tunelu (latinsky syndroma canalis carpi) je tzv. útlakový syndrom. Způsobuje ho postižení či poškození středního nervu (nervus medianus) v karpálním tunelu. Tlakové poškození může vzniknout např. po úrazu zápěstí, zánětu šlach a vazů v této oblasti nebo poslední dobou častým chronickým přetížením zápěstí při nevhodné ergonomii práce s počítačem (viz RSI). Uváděny jsou také hormonální změny v organismu, jako je užívání antikoncepce, těhotenství či menopauza.Projevuje se častěji u žen. Mezi příznaky patří oslabená citlivost, mravenčení, pálení, trnutí a bolesti prstů rukou, které často bolí i v klidovém stavu. Postižení uvádějí, že největší bolesti pociťují v noci. Syndrom lze klinicky diagnostikovat např. studií nervového vedení či metodou EMG.Další informace |
Potíže s Explorer 10, youtube nefunguje jak má, vlastnosti obrázků blbnouDnes jsem si přeinstalovala IE9 na IE10 verzi pro Win7 64x, ale dvě věci mi fungují nějak podivně... Když kliknu na jakýkoliv obrázek pravým tlačítkem myši a vám Vlastnosti , otevře se tabulka s vlastnostmi, ale nevyplněná, ani přímí URL odkaz tam není a přesto se ještě objeví tabulka, že došlo k chybě ve skriptu.Druhým problémem je, že když jsem s novým IE šla poprvé na Youtube, naskočilo mi okno, kde to psalo, že můj prohlížeč není podporován, ať si vyberu jeden z níže uvedených. A tam byl taky Explorer. Když jsem na to klikla, přesměrovalo mě to na stažení Exploreru 10!! Když jsem si to znovu stáhla a chtěla nainstalovat, napsalo to, že již mám novější verzi, a tak se to instalovat nebude... teď když jdu na youtube, naskočí normálně hlavní stránka, ale nemohu hlasovat v komentářích, nemohu reagovat na komentáře, nemohu vpravo nahoře kliknout na šipku u mého YT účtu a vybrat si akci, kterou chci atd...Tak nevím, mám nějakou aktualizovanou verzi toho IE 10? Pokud ano, jak bych mohla tuhle verzi odinstalovat zpět na IE 9 a jak pak znovu na youtube najít ono okénko doporučující jinou verzi toho IE 10, co by měla na youtube fungovat normálně? :((odpovědi typu ať si stáhnu jinej typ prohlížeče zamítám, všechny ostatní jsou ještě pomalejší, zamrzaj, nebo designově vypadaj, jak vytvořený 10 letým dítětem..tak bych byla ráda, kdybych mohla zachovat funkci IE)Další informace |
Potíže se psaním ve worduDobrý večer nevím co mě moje děti zmáčkly potřebuji napsat dopis ve wordu písmo mám nastavené na 12 když napíši jedno slovo např Daňové mám ho napsané moc malinkým drobným písmem a když píši druhé např: přiznání slovo mám ho tučné a zvětšené můžete mě prosím poradit co udělat děkujiDalší informace |
Potíže s ovládáním myšeDalší informace |
Potize s mobilnim internetem PC pres androdDalší informace |
Potíže s posíláním souborů do mobiluDalší informace |
Potíže s ovladači grafiky na Windows 7Další informace |