potíže s přehráváním na Youtube - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: potíže s přehráváním na Youtube. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Potíže při aktualizaciDalší informace |
problém s přehráváním online filmů ve win 7Další informace |
Potíže s Nerem 7Další informace |
Potíže s 3měsíčním externím hardiskem?Před 3 měsící jsem si koupil Externí harddisk 1TB.občas jsem tam hodil filmy ,hry,programy a hlavněfota... Za nějaky čas že mam na disku volno z 1TB - 656GBKdyž jsem opět přípojil externí disk tak mě to psálo že mam jen 37GB NA EXT.DISKU volno..Tak jsem to chtěl z formatovat ale nelze...Nevíte prosím co by z tím mohlo byt..Děkuji předem všemDalší informace |
Problém s přehráváním videaDalší informace |
Jak vyřešit níže popsané potíže v textovém editoru Microsoft Word?Dobrý den,když chci psát nový dokument v Microsoft Word a kliknu tedy na ,,prázdný/nový dokument , tak se mi zobrazí dokument, ve kterém je vložen text, který jsem tam asi před měsícem vložila. Ale i když ho smažu, tak při dalším otevření ,,nového dokumentu , je to tam znovu. Jako kdyby to tam bylo nějak přišpendlené. Poradíte, jak se toho zbavit, aby byl nový dokument zase prázdný?Doplnění: Normální uložení ani uložení jako nefunguje.Další informace |
Potíže s IPhonemDalší informace |
Když nahraju na youtube audio ve vysoké kvalitě upraví ho youtube aby nemělo tak velkou velikost ?Tím myslím třeba audio soubor mp3 velikosti 42,4MB s přenosovou rychlostí 1411kbpsDalší informace |
Skype : Problém s přehrávánímDalší informace |
Problém s přehráváním videíOd včera mi začalo blbnout přehrávání videí.Mám přehrávač GOM player a kdykoliv si teď chci pustit film,nezobrazí se mi přes celou plochu ale jen na pravém horním rohu.Dám rozlišení na celou stránku,ale film běží jen v malém čtverečku a zbytek stránky je černý :/ jelikož je GOM v angličtině tak nevím,jak to nastavit.Dokonce se mi to děje i u videí na youtube.Když chci dát video na celou stránku tak se objeví jen v malém obdelniku vpravo nahore :( Nevíte,co mám dělat?Další informace |