• potíže s videopamětí DirectX u hry ZOO Tycoon 2 - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: potíže s videopamětí DirectX u hry ZOO Tycoon 2. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - potíže s videopamětí DirectX u hry ZOO Tycoon 2

  • Jak mít hru zoo empire v okénkovém režimu?



    Další informace


    Zoo tycoon kde sehnat prachy



    Další informace


  • Zoo tycoon 2 nefunguje



    Další informace


    DirectX 12, WIN10 problem

    Zdravim,mam problem s DX12 na W10. Aplikace(hry),ktere DX vyuzivaji, odmitaji uzivat dedikovanou GK R7 m260DX, spousti se tudiz pouze pres integrovanou. Kdyz jsen do hry Crysis2 nahral patch s DX11, dedikovanou gk to vyuzije. Co mam tedy delat? Ovladace mam aktualni ze stranek lenova.

    Další informace


    DirectX problém



    Další informace


    Problem z directx 9 pri spousteni hry



    Další informace


    Zoo tycoon 2 -problém s eulou



    Další informace


  • Jak uložit hru v ZOO Tycoon 2?

    Syn dostal ZOO Tycoon 2,když hru opustí,musí potom hrát znovu od začátku.Jde nějak uložit nahraná pozice?

    Další informace


    Cheaty do Zoo Tycoon 2



    Další informace


    Hrajete někdo hru zoo mumba?

    Ráda bych se zeptala jestli z vás nyní přítomnýmch hraje nebo hrál hru zoo mumba jelikož by mě zajímalo jak se dává zvěři lék(injekce).Za radu děkuji...

    Další informace