potíže s videopamětí DirectX u hry ZOO Tycoon 2 - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: potíže s videopamětí DirectX u hry ZOO Tycoon 2. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Jak mít hru zoo empire v okénkovém režimu?Další informace |
Zoo tycoon kde sehnat prachyDalší informace |
Zoo tycoon 2 nefungujeDalší informace |
DirectX 12, WIN10 problemZdravim,mam problem s DX12 na W10. Aplikace(hry),ktere DX vyuzivaji, odmitaji uzivat dedikovanou GK R7 m260DX, spousti se tudiz pouze pres integrovanou. Kdyz jsen do hry Crysis2 nahral patch s DX11, dedikovanou gk to vyuzije. Co mam tedy delat? Ovladace mam aktualni ze stranek lenova.Další informace |
DirectX problémDalší informace |
Problem z directx 9 pri spousteni hryDalší informace |
Zoo tycoon 2 -problém s eulouDalší informace |
Jak uložit hru v ZOO Tycoon 2?Syn dostal ZOO Tycoon 2,když hru opustí,musí potom hrát znovu od začátku.Jde nějak uložit nahraná pozice?Další informace |
Cheaty do Zoo Tycoon 2Další informace |
Hrajete někdo hru zoo mumba?Ráda bych se zeptala jestli z vás nyní přítomnýmch hraje nebo hrál hru zoo mumba jelikož by mě zajímalo jak se dává zvěři lék(injekce).Za radu děkuji...Další informace |