potíže se síťovou kartou - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: potíže se síťovou kartou. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Potíže při aktualizaciDalší informace |
Jaky je rozdil mezi debetni kartou a kreditni kartou? 2anetadela1 se v prvni casti ptala na otazku, docela rad bych slysel jak to je, pokud vite.Ve chvíli, kdy se dostanu do kontokorentu, tedy že mi banka půjčí a čerpám její peníze, se moje debetní karta rázem mění na kreditní??DikyDalší informace |
potíže se zvukovou kartouDalší informace |
Potíže s napájením nooteboku AcerDalší informace |
Potíže při zálohování celého systému Win Vista na DVDDalší informace |
Pomoc amaterovi...jedna se o sitovou kartuDalší informace |
Potíže s exe soubory (mezeni ikon ze slozel)Další informace |
........ Potíže s internetem........Pokaždé když zapnu počítač, je načtený okamžitě, všechno můžu spustit, jen ne internet. Načítá se mi pomaleji než bratrovi a přitom já mám připojení přez kabel a on přez Wifi (pomocí nějakého přijímače turbo lan card). Počítače máme tak nějak vyvážené možná můj je dokonce o něco lepší ale jemu se internet načítá rychleji a pracuje bez problémů kdežto mně se načítá pomalu a velmi často padá. Kde může být broblém ?Doplňuji:Občas když dám ,,odstranit potíže,, tak problém se vyřeší sám, ale někdy mi to napíše že systém Windows nekomunikuje se serverem DNS dá se s tím něco udělat ? PS: jednou mi to napsalo ještě něco hned pod tím DNS serverem, ale to si nepamatuju :DDalší informace |
Win XP nenajde síťovou kartuDalší informace |
Co mám s NTB - síťovou kartou?Dobrý den,potřebuji poradit, co mám dělat. Mám notebook ASUS eee pc 1000H a když mám NTB v úsporném režimu, tak se mi odpojí od Wi-Fi. Pak když se chci připojit, tak mi nejde kliknout na Aktualizovat seznam sítí . Objeví se mi to normálně jako odkaz, ale po kliknutí na to se nic nestane a musím NTB restartovat, aby se mi k Wi-Fi připojil sám, jinak se na net nedostanu. :(Nevíte prosím někdo, co s tím mám dělat a čím by to mohlo být ?Děkuji za radu.Doplňuji:Ovladače tam mám nainstalované z CD, které bylo u NTB, když jsme ho kupovali. Děkuji za rady.Další informace |