• Potřebovala bych na netu najít postup jak se vyrábí ten postroj jak mají na sobě asistenční psy,s tím červeným křížem.. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Potřebovala bych na netu najít postup jak se vyrábí ten postroj jak mají na sobě asistenční psy,s tím červeným křížem... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Potřebovala bych na netu najít postup jak se vyrábí ten postroj jak mají na sobě asistenční psy,s tím červeným křížem..

 • Potřebovala bych pomoc-dělám video o pejskovi  Další informace


  Když jste měli v dětství žízeň, taky vám rodiče říkali abyste si dali nohy křížem, místo toho aby vám dali napít?  Další informace


 • Asistenční služby u Slavie  Další informace


 • LP desky se znovu vyrábí, co kotoučáky, jako AGFA, SCOTCH, BASF, MAXELL, vyrábí se to ještě?  Další informace


 • Potřebovala bych před výplatou půjčit cca 6.000 Kč ... Doporučíte mi nějakou firmu?  Další informace


 • Potřebovala bych zjistit název filmu.

  Je trochu starý a dojemný, černošky tam musí dělat slušky bílým a bohatým lidem ale myslím že jedna holka jim chce nějak pomoct, nebo tak něco. Prosím, nemůžu na ten název přijít:)

  Další informace


 • Prosím vás, potřebovala bych najit tropy a figury v této ukázce:

  Ach ty světe, obrácený světe!Vzhůru nohama ve škarpě leží stráž,ale s panem delikventem samým kluše ekypáž!Ach ty vládo, převrácená vládo!Národy na šňůrce vodit chceš,ale s čtyřmi koňmi na opratíchvládnout nemůžeš!

  Další informace


 • Dobrý den.Dá se ke kočárku fx koupit náhradní díly?Potřebovala bych vyměnit kolo.A kolik by to stálo?

  kolo ke kočárku

  Další informace


 • teď jsem si polil notebook červeným vínem. co ma dělat?

  polil jsem klavesnici plnou skleničkou, ale zvedl jsem notebook snad dost rychle a nechal ho okapat. co dál?

  Další informace


  Potřebovala bych vědět kontakt na provozovatele Skype

  Potřebovala bych vědět kontakt na provozovatele Skype. Neznáte nějaký kontakt? Nejlépe e-mail. Chtěla bych jim tam napsat. Předem moc děkuji a přeji hezký zbytek dne o)

  Další informace


 • Jak a do kolika dnů musím odpovědět na doporučený dopis s červeným pruhem? Stačí odpovědět dopisem s fotem předání do sc

  Do kolika dnů musím na doporučený dopis s červeným pruhem odpovědět, a stačí odpovědět dopisem s fotem předání do schránky?Je zde nějaké možné trestní právo, pokud se jedná o spor mezi občany? Děkuji za odpověď

  Další informace


  Dobrý den, potřebovala bych poradit jak napsat dopis soudu-vysvětlení proč nesouhlasím se zvýšením nájmu.Jak má vypadat

  Vzhledem k tomu, že je to k soudu bych doporučil právníka.Možná by Vám pomohli v nějaké občanské právní poradně, které jsou zdarma. a href"http://www.obcanskeporadny.cz" rel"nofollow" http://www.obcanskeporadny.cz /a

  Další informace


 • Potřebovala bych vyluštit algebrogram, moc prosíím:-)

  Prosím o vyluštění.Ostrava Porubastrava Porubatrava orubarava rubaava ubava baa a -TS°TS.VxT AP°AZ.APR49°49.??4 18°1?.18?Jsou na sebe nezávislé, takže písmena v jednom nemusím mít stejnou hodnotu jako písmena v tom druhém. Potřebuju už jenom dostat čísla místo otazníků, ten zbytek je daný...moc díky

  Další informace


  Je ten, který překládá věci překladatel a ten, kdo vyrábí tlumoky, je tlumočník?

  Když někdo fyzicky překládá věci z jednoho místa na druhé, je to překladatel? A může překladatel přenášet, překládat věci z jednoho místa na druhé? A ten, kdo vyrábí tlumoky, je tlumočník a může tlumočník vyrábět tlumoky?

  Další informace


 • Potřebovala bych pomoc, když píšu příběh kam ho zveřejnit nebo jak udělat, aby moje webová stránka měla navštěvovanost?

  Chci totiž zůstat v utajení, aby nikdo nevěděl, že ho píšu

  Další informace


  Potřebovala bych najít ultrazvukové fotografie od lidského embrya, plodu, měsíc po měsíci a po miminka, pomůžete mi??

  Potřebuji to nakreslit, tak aby to byly opravdu pěkné fotografie, větší, pomozte, docela to spěchá, díky moc všem..

  Další informace


  Otázka pro modeláře, potřebovala bych poradit :)  Další informace


  Jak přivyknout králíka na postroj?

  Jak přiviknout králíka na postroj? Začátkem března se nám narodí malí králíci a já bych s něma chtěla zkusit králičí hop. S hopem se začína tak ve 3 měsícich. Vše kolem hopu vím ale nevím jak přiviknout králíka na postroj. Ti starší škrábou a koušou a dospělí králík mě přepere raz, dva. A proto se ptám. Jak králíka přiviknout na postroj?

  Další informace


 • Dobrý den potřebovala bych nějaké téma o kterém bych mohla mluvit asi 25 minut a žáci by si z toho něco vzali. děkuji

  Záleží na tom ve který seš třídě a čeho se to má týkat, jaký předmět. Taky by bylo dobrý zjistit si u spolužáků co většinu z nich zajímá. Nejlépe ale nějaký šokující téma, třeba já mám doma 10 knížek o trestech smrti, historii mučení a neobvyklých neurologických poruchách, jako o paní která všechny dialogy slyšela ve formě zpěvu, nebo o pánovi který si pletl manželku s kloboukem.Prostě něco neobvyklýho, chápeš, určitě né něco o vzniku počítačů nebo internetu, o sametový revoluci nebo o nějaký tvý oblíbený kapele. To budou mít všichni a nikoho to zajímat nebude, ale třeba Dede, muž který se měnil v strom gt a href"https://www.google.cz/search?qdede+stromov%C3%BD+mu%C5%BE oqdede+strom aqschrome.1.57j0l2j62.3448j0 sourceidchrome ieUTF-8" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a nebo žena která se měnila v sochu gt a href"http://www.novinky.cz/koktejl/314753-zene-kvuli-vzacne-nemoci-kostnati-telo.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a to stoprocentně zaujme. Nebo můžeš projet i guinessovu knihu rekordů, jestli tam něco zajímavýho nenajdeš..

  Další informace


 • Mají Korejci rádi psy?

  Určitě mají, většinou s rýží:-)))

  Další informace