• Potřebovala bych pomoct s matematikoú trojúhelník strany KLM=40stupňů KM=5 cm - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Potřebovala bych pomoct s matematikoú trojúhelník strany KLM=40stupňů KM=5 cm. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Potřebovala bych pomoct s matematikoú trojúhelník strany KLM=40stupňů KM=5 cm

 • Pořád se mi vybíjí baterie. Už mám asi osmou a auto stále nejde každý druhý den nastartovat. Poradíte?  Další informace


  Ahoj,potřebovala bych vědět,od kolika let smí dítě jako spolujezdec jet na skůtru.Díky všem Zuzka  Další informace


 • Neznáte název tohoto filmu??

  Ten film byl o ženě, jak hledá svého syna. Toho syna měl otec a schovával ho před ní, aby ho nenašla.Byla tam scéna ze hřbitova a na konci z nějakého večírku či co. Díky za pomoc

  Další informace


 • Potřebovala bych poradit s pečením konkrétního koláče...

  a href"http://www.pecenijeradost.cz/recepty/citronovy-kolac-2" rel"nofollow" http://www.pecenijeradost.cz/ hellip /a To je on, má výzva! Už jsem ho pekla dvakrát a ani jednou se mi nepodařilo ho dopéct. Věděla jsem, že je uvnitř nehotový, ale ze stran už se připékal a shora začal flekatět, tak jsem ho musela vyndat. Nemáte tušení, co bych mohla udělat za chybu? Koláč by jinak byl chutný a napodruhé už skoro byl - nechala jsem ho v troubě déle - jak samotný korpus, tak potom jako celek. Prosím, poraďte.

  Další informace


 • Nevite z jake latky by mohla byt sukne (dolni dil) na obrazku?

  Zdravim, potrebovala bych poradit, jestli nekdo nevite z jake latky by mohla byt sukne (dolni dil) na obrazku. Dekuji a href"http:/icture-cdn.wheretoget.it/ir61kj-l-610x610-skirt-dress-shirt-long+sleeve+dress-cara+delevingne.jpg" rel"nofollow" http:/icture-cdn.wheretoget. it/ hellip /a

  Další informace


 • Pomůžete mi s tímto zadáním? Potřebovala bych vyplnit místo teček ..Děkuji za odpověd..

  V Husově aleji, v Hluchově, při honu 10.června 1732 císař Karel IV. u velikého dubu smrtelně zranil Františka Adama knížete Schwarzemberského. Kníže zranění podlehl a na dub byl dán obraz Matky Boží Staroboleslavské.Dub již dnes nestojí, skácen byl po roce ........ Na toto místo byl přemístěn kamenný sloup. Sloup stával ještě v 19. století před mariánským chrámem.Doplňuji:je to Staroboleslavský klíč, do zítra má být odevzdát, je to jedna s posledních věcí které nemám, věřte mi že nejsem líná ale prostě to nejde najít.

  Další informace


 • potřebovala bych poradit ohledně vyhledávání mapy

  Dobrý večer chtěla jsem si vyhledat na počítači popis jedné trasy,objevilo se mi jen u plánovače kolik to má kilometrů a čas jízdy.Ale postup celé trasy mi nejde zobrazit na obrazovce rozlišení obrazovky mám 800*600 co mám prosím udělat aby se mi to zobrazovalo děkuji.

  Další informace


  když bych potřebovala zrušit smlouuvu

  Mám podepsanou tříletou smlouvu na připojení k internetu.Po necelém roce bych to potřebovala zrušit.Jedná se o firmu losan. Potřebovala zjistit podmínky.

  Další informace


  Vymazala jsem si koš v emailu na seznamu a potřebovala bych ho obnovit,protože tam mám důležitý dva  Další informace


  Jak na zvětšení paměti? Potřebovala bych rozšířit paměť v mém PC a chtěla jsem něco přetáhnout do flash disku.

  Teď jsem objevila toto. Ale nevím, jestli to je k tomu určené a jestli není složitá práce s tím. a href"http://www.okcomputers.cz/evolve-ddr3-2gb-1800/d-94037/" rel"nofollow" http://www.okcomputers.cz/ hellip /a Doplňuji:Flash jsenm chtěla původně, zdá se mi to jednodušší. Několik souborů přetáhnout do flas.Protože netuším, jakou mám paměť, asi to nebudu komplikovat a než se dostanu k celkové rainstalaci a případnému rozšíření třeba dalším ext.diskem, šoupnu pár souborů na flash.

  Další informace


 • Potřebovala bych poradit, co koupit sestře k 20. narozeninám. Podělíte se se mnou se svými nápady? Díky...

  Radím a href"http://www.fler.cz" rel"nofollow" www.fler.cz /a , tam si zcela jistě vybereš z bohaté nabídky originálních dárků.

  Další informace


 • Řídí se svět matematikou,která do něj byla předem vložena a my ji jenom objevijeme,nebo si matematikuvytvořili pokrač.u2

  část 1.

  Další informace


  ahoj potřebovala bych poradit s matikou

  prosím o vysvetleni obasah a jestli je o nebo tak povrch,objem,obvod děkuji za odp.

  Další informace


  Prosím pomoct s matematikou - slovní úloha

  Jak vytvořit takovou slovní úlohu, kterou lze řešit danou soustavu rovnic: a) 3x+2y 142..2x+3y148 (pod tím)b)x+y 32 .. 2(x-2)y

  Další informace


 • Potřebovala bych pomoc, když píšu příběh kam ho zveřejnit nebo jak udělat, aby moje webová stránka měla navštěvovanost?

  Chci totiž zůstat v utajení, aby nikdo nevěděl, že ho píšu

  Další informace


 • dobrý den potřebovala bych poradit co s přihláškou na sš

  zadala jsem špatně známky do pololetí již potvrzené doktorem,je třeba vyplnit přihlášku znovu nebo jen opravit?

  Další informace


  Prosím Pomoc! Mam problem s Matematikou o.O

  Je daná pravidelná sedmicipá hvězda podle obrázku. Jaká je velikost vyznačeného úhlu ?Doplňuji:Nemám obrázek :/ a href"https://docs.google.com/viewer?av qcache:XVgW6mDNVvEJ:cgi.math.muni.cz/~rvmo/Z/62/Z62-Letak.pdf+ hlcs glcz pidbl srcidADGEESiImV2ymesTJ4cV3xTWvs-ZZuXk8X4YZyF_8q_PNIQzHjupeeHjoKtFFrQC__DuEs91rwyoVnxY8-ZlbbJ8B8i2ApW-uGUr8qkPa7aPYpRSqmcHOfq986f04_x96N0PP-iczH6g sigAHIEtbQY0Wk5-oJwRcDP wTFyLeqgYNdQ" rel"nofollow" https://docs.google.com/ hellip /a Tady vidíte sedmicipou hvězdu :)

  Další informace


  Potřebovala bych vědět pár otázek..........

  Dobrý den,Potřebovala bych vědět pár otázek.Kdo a kdy vynalezl rádio,televizi,telegraf???Děkuji za odpověď

  Další informace


  Potřebovala bych pomoct s matematikoú trojúhelník strany KLM=40stupňů KM=5 cm

  Doplňuji:Dopočítat zbývající strany

  Další informace


 • Potřebovala bych vědět když byl otec před 10 dny ve styku s pánem,který má žloutenku typu A můžou se objevit příznaky

  Dobrý den potřebuji poradit ohledně žloutenky typu A.Otec byl ve styku před 10 dni s pánem kterému zjistily tu žloutenku,podával si s ním ruku,ale mě by zajímalo ,když ted pujde na krev a nic tam nebude zda se to může ještě objevit v té inkubační době tech 50 dní.Děkuji

  Další informace