• Potřebovala bych tak za 3 týdny zhubnou aspoň 5kg. Bříško mám docela dost zpevněný ale mám tlustá stehna a zadeček... - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Potřebovala bych tak za 3 týdny zhubnou aspoň 5kg. Bříško mám docela dost zpevněný ale mám tlustá stehna a zadeček.... Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Potřebovala bych tak za 3 týdny zhubnou aspoň 5kg. Bříško mám docela dost zpevněný ale mám tlustá stehna a zadeček...

 • Jak musí bejt tlustá zeď, na kterou se připevní kuchyňská linka?  Další informace


 • Ona je Ewa Farna těhotná nebo nemocná, nebo proč je tak tlustá?

  Těhotná není, ale je to holka krev a mlíko.Víš, ono se všem nelíbí ty vyzábliny.Říká se, že ženskou má být za co chytit a do čeho kopnout a to s těma hubenýma ženskýma nejde dělat.Člověk aby se bál, že se ve větru zlomí.A také ber v úvahu to, že silnější ženská (ne tlustá, ale zkrátka plnějších tvarů), lépe snáší těhotenství a hned tak se z ničeho nesloží, jako ta, která má jen kostru potaženou kůží.

  Další informace


 • Přála bych si lepší postavu. Abych měla hubenější stehna, abych měla trochu více vydět kosti. Poradíte mi?

  Snažila jsem se nejíst a pít jen vodu. A cvičit. Zhubla jsem 4kg ani trochu to nejde vydět. A nejíst je celkem těžké. A teď jsem to tase nabrala protože můj přítel mi nakonec řekl že to tedy nechce abych trpěla a nejedla. A kamarádi atd. Mi říkají že jsem hidně hubená. A mamka a brácha říka zě mí mladší sestry postava se jim líbí více. Mě se opravdu vůbec tedy nelíbí. Váží 63 kg. A to jí je 11(12) let. Mě je 13(14)let a vážím nyní 52 kg a měřím cca 162.

  Další informace


  Potřebuju zhubnou,,, ale ted je s tim problem

  -Už jsem tu četla mnoho otázek ohledně hubnutí ale nějak me žádna nezaujala....Do léta bych potřebovala zhubnout aspon tak do 52 kg,...už jsem si nekolikrat řekla že to vydržim ale když mamka vždycky uvaři neco dobreho neodolam a přecpu se a pak me to neda a chci zase a zase...měřim 160cm a vážím 57 ted se sadrou 59.... ted bohužel nemužu nejakou dobu sportovat... když mam tu sadru..-nemáte nejake nápado co bych ted mohla dělat a hlavně jak vydržet tolik nejíst?....Doplňuji:k tomu po 6 hodine mam snad nejvetší hlad a hlavne před spaním...a pak si říkam že mam tlustý stehna a to je fakt, nemužu se na to už koukat..

  Další informace


  Mužu zhubnou běháním a meditací?

  Dělám to uš par dní a zhubla jsem jedno kylo.

  Další informace


 • ahoj mám základní desku 7vt600p-rz(-c) a chtěl bych rozšířit Ram aspoň na 516 Mb abych bohl nainstalovat windows 7 porad

  RAM paměť

  Další informace


  Zdravím. Mám problém. Potřebovala bych srovnat fotografie, které jsem pořídila kdysi, když jsem fotila obrazovku TV.

  Jsou roztáhlé, a já je nechci ořezávat, Chtěla bych to nějak jednoduše srovnat. Prosím o rady. Hledám jednoduchý způsob bez velké ztráty kvality. Díky. Viz obrázek zde: a href"http://www.nahraj-obrazek.cz/?di613522211565" rel"nofollow" http://www.nahraj-obrazek.cz/ hellip /a

  Další informace


  Docela dost OT  Další informace


 • Je to učivo základní školy ... potřebovala bych znát výsledek, ale nějak stručně ... Děkuju

  Jindra měl napsáno čtyřmístné číslo.Toto číslo zaokrouhlil na desítky,na stovky a na tisíce a všechny tři vysledky zapsal pod toto číslo.Včechny čtyři čísla správně sečetl a dostal toto číslo 5 443.Které číslo měl Jindra napsané?

  Další informace


 • Dobrý den potřebovala bych nějaké téma o kterém bych mohla mluvit asi 25 minut a žáci by si z toho něco vzali. děkuji

  Záleží na tom ve který seš třídě a čeho se to má týkat, jaký předmět. Taky by bylo dobrý zjistit si u spolužáků co většinu z nich zajímá. Nejlépe ale nějaký šokující téma, třeba já mám doma 10 knížek o trestech smrti, historii mučení a neobvyklých neurologických poruchách, jako o paní která všechny dialogy slyšela ve formě zpěvu, nebo o pánovi který si pletl manželku s kloboukem.Prostě něco neobvyklýho, chápeš, určitě né něco o vzniku počítačů nebo internetu, o sametový revoluci nebo o nějaký tvý oblíbený kapele. To budou mít všichni a nikoho to zajímat nebude, ale třeba Dede, muž který se měnil v strom gt a href"https://www.google.cz/search?qdede+stromov%C3%BD+mu%C5%BE oqdede+strom aqschrome.1.57j0l2j62.3448j0 sourceidchrome ieUTF-8" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a nebo žena která se měnila v sochu gt a href"http://www.novinky.cz/koktejl/314753-zene-kvuli-vzacne-nemoci-kostnati-telo.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a to stoprocentně zaujme. Nebo můžeš projet i guinessovu knihu rekordů, jestli tam něco zajímavýho nenajdeš..

  Další informace


 • Proč si ženy holí ruce, nohy a bříško? Nezdá se mi to přirozené. A proč mají tetování a piersing?

  Některé ženy mají ochlupení minimální, jemné a světlé, jiného mají tmavé a husté a silné. Ochlupení souvisí mimo jiné s množstvím testosteronu (mužského hormonu) v organismu, neboje dáno geneticky. Muži vnímají podle různých znaků a ochlupení je jeden ze znaků, který signalizuje zda je žena hodně či málo žena . Proto je zcela přirozené, že se ženy instinktivně uchylují k vyholování, protože je to estetické a mimo jiné v intimních partiích někdy i hygienické. Na druhou stranu může být u některých mužů ochlupení preferováno a vyhledáváno, mimo jiné, že má biologický význam (uchycení feromonům, ochrana a bariéra proti nepříznivým vlivům okolí). Je pravdou, že minimálně vyholování nohou je opravdu estetické a zarostlé nohy (s tmavými chlupy) nevypadají u ženy zrovna esteticky, jiné partie se však vyholovat nutně nemusí, ještě před přibližně kolem roku 1995 bylo zcela běžné, že si ženy neholily ochlupení na přirození (pubické), pak nastal zlom a dnes se to nejspíš považuje za jakousi povinnost.Tetování a piercing je ozdoba, nemá to jiný význam než se snažit zviditelnit a nebo vylepšit. V jiných kulturách to má význam příslušnost ke kmenu, klanu či rase. V dnešní době se to už nedá tak snadno použít jako rozlišování nějakých kast či skupin.

  Další informace


  Potřebovala bych tak za 3 týdny zhubnou aspoň 5kg. Bříško mám docela dost zpevněný ale mám tlustá stehna a zadeček...

  Chodím 3x týdně tančit hodinu a půl, nepotřebuju mít svaly ale jen zhubnout.

  Další informace


  Mám tlusté stehna, jak cvičit, aby stehna zhubla?

  Jsem v pase hubena ale ve stehnech hruza budu rada za nakou radu jak cvičit

  Další informace


  Kručí my hrozně v břiše a docela dost to bolí až takové křeče,nevíte co by to mohlo být? děkuji

  už to mám asi 3 dny v kuseDoplňuji:a strašně moc jím i když mám jen 50 kg a 26 let

  Další informace


  Jsem tlusta?  Další informace


  Dobrý den, potřebovala bych poradit, jak efektivně zhubnout. Přípravek nebo poradit jak na to. 10kg dolů.

  už 2 roky a čtvrt jsem na mateřské dovolené a cvičím 3x týdně podle možností doma spolu se spalovačem tuku Cutting Edge a čajem Pu-Erh. Je mi 22 let, 69,5 kg, výška 166. Před těhotenstvím jsem měla 57 kg. Prosím poraďte nebo odkažte na nějakého odborníka. Předem moc děkuji.

  Další informace


  Chtěly byste zhubnou a o kolik kg.

  Jakou znáte (prověřenou) stránku kde bych našel jak správně a (rychle) zhubnout.

  Další informace


 • nevíte co se děje s pískomilem, když má nateklý zadeček?

  co se děje s pískomilem

  Další informace


  Velke brisko?  Další informace


  Jaké máte rady na to, aby slepice snášeli aspoň průměrný počet vajec v období co snáší o dost méně, než snášeli dříve?

  Skladbu potravy mají pestrou díky babičce, jenž se o ně stará s láskou a trpělivostí. Mají i svůj výběh, který není nijak malý. Jsou tedy venku pokud neprší. Chodí k nim do boudy i víc, než by většina lidí chodila a bere je snad jako svoje děti. Né, že by si s němi povídala, ale prostě jim pořád něco dává a snaží se, aby se měli dobře. Krmí je tím, čím by se slepice krmit měli a dělá jim i různé ty bašty přes struhadlo z věci ze zahrady. Staré rozhodně nejsou, ale taky ani úplně nové. Většinou jsme měli skoro plné plato a vajec bylo tolik, že jsme je i dávali známým. Teď je musíme bohužel i kupovat. Co se s těmi slepicemi děje, že nesou tak málo? Co potřebují, aby se vrátili zase k častějšímu snášení?PS: Třeba to je krizí středního věku slepic a nebo jim chybí láska od kohouta. Toho se, ale nedočkají.

  Další informace