• Potřebovala bych vědet co nejvíce informací o dusičnanu amonném. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Potřebovala bych vědet co nejvíce informací o dusičnanu amonném.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Potřebovala bych vědet co nejvíce informací o dusičnanu amonném.

 • Kde mohu sehnat zahraniční tisk v Praze? Potřebovala bych sehnat časopis Empire. Děkuji  Další informace


 • Potřebovala bych pomoc s výběrem..kritéria máte v doplńujících informacích děkuji moc!  Další informace


 • Mám živ.p.od r.2006 a chtěla bych jej zrušit.Chtěla bych vědět,jak lze žp zrušit a jaké jsou důsledky předčasného ukonče

  Zrušení životního pojištěníDostanu po zrušení pojištění peníze, které tam k dnešnímu dni mám?

  Další informace


 • Potřebovala bych poradit s pečením konkrétního koláče...

  a href"http://www.pecenijeradost.cz/recepty/citronovy-kolac-2" rel"nofollow" http://www.pecenijeradost.cz/ hellip /a To je on, má výzva! Už jsem ho pekla dvakrát a ani jednou se mi nepodařilo ho dopéct. Věděla jsem, že je uvnitř nehotový, ale ze stran už se připékal a shora začal flekatět, tak jsem ho musela vyndat. Nemáte tušení, co bych mohla udělat za chybu? Koláč by jinak byl chutný a napodruhé už skoro byl - nechala jsem ho v troubě déle - jak samotný korpus, tak potom jako celek. Prosím, poraďte.

  Další informace


  Dobrý den, potřebovala bych recept na náplň do zdobících pitlíčků ( jak se s ním zdobí dorty :) ) Děkuji. :)

  Krémy do dortů a href"http://www.toprecepty.cz/recept/10960-krem-na-dorty nesrazi-se/" rel"nofollow" http://www.toprecepty.cz/ hellip /a a href"http://forum.ekucharka.net/kremy-do-dortu-3751" rel"nofollow" http://forum.ekucharka.net/ hellip /a a href"http:/eceni-s-laskou.webgarden.cz/rubriky/galerie/kremy-do-dortu" rel"nofollow" http:/eceni-s-laskou.webgard en.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Poradíte prosím, kde bych na internetu sehnal co nejvíc informací o meziválečném poslanci Josefu Koukalovi?

  Josef Koukal (8. října 1869 – ???)Našel jsem pouze článek na Wikipedii a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Josef_Koukal" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a a potřebuji více internetových zdrojů.DěkujiNeplést s letcem Josefem Koukalem.A je možné na internetu stáhnout si diplomové práce?

  Další informace


  Pomůžete mi s tímto zadáním? Potřebovala bych vyplnit místo teček ..Děkuji za odpověd..

  V Husově aleji, v Hluchově, při honu 10.června 1732 císař Karel IV. u velikého dubu smrtelně zranil Františka Adama knížete Schwarzemberského. Kníže zranění podlehl a na dub byl dán obraz Matky Boží Staroboleslavské.Dub již dnes nestojí, skácen byl po roce ........ Na toto místo byl přemístěn kamenný sloup. Sloup stával ještě v 19. století před mariánským chrámem.Doplňuji:je to Staroboleslavský klíč, do zítra má být odevzdát, je to jedna s posledních věcí které nemám, věřte mi že nejsem líná ale prostě to nejde najít.

  Další informace


  Jak se, prosím, do Kanady dostala angličtina a francouzština? Prosil bych i zdroj informací.

  Prosil bych i zdroj informací, předem velmi moc děkuji.

  Další informace


 • potřebovala bych poradit ohledně vyhledávání mapy

  Dobrý večer chtěla jsem si vyhledat na počítači popis jedné trasy,objevilo se mi jen u plánovače kolik to má kilometrů a čas jízdy.Ale postup celé trasy mi nejde zobrazit na obrazovce rozlišení obrazovky mám 800*600 co mám prosím udělat aby se mi to zobrazovalo děkuji.

  Další informace


  Zdravím. Mám problém. Potřebovala bych srovnat fotografie, které jsem pořídila kdysi, když jsem fotila obrazovku TV.

  Jsou roztáhlé, a já je nechci ořezávat, Chtěla bych to nějak jednoduše srovnat. Prosím o rady. Hledám jednoduchý způsob bez velké ztráty kvality. Díky. Viz obrázek zde: a href"http://www.nahraj-obrazek.cz/?di613522211565" rel"nofollow" http://www.nahraj-obrazek.cz/ hellip /a

  Další informace


  Kde mám najít téma napsané německy? potřebovala bych téma praxe.

  Praxis.de

  Další informace


  Jaké video na youtube má nejvíce shlédnutí a kolik má nejvíce like ?

  Nejsledovanější bývalo Lady Gaga - Bad Romance, momentálně je to tuším Justin Biebrovo Baby, jinak nevím...Taky by mě to zajímalo, ale ty žebříčky na youtube jsou nějaký pomatený.

  Další informace


 • Výpis z katastru. Mám k dispozici výpis z katastru nemovitostí. Potřebovala bych zjistit v jaké ulici se nachází byt.

  Můžete mi prosím poradit, jak se dá zjistit ulice podle výpisu z katastru nemovitostí? Tam je napsáno pouze č LV a čp. ale ulice tam není..Děkuji..

  Další informace


 • Potřebovala bych vědět jak a za kolik peněz získám v parašutismu lienci B a posléze C abych mohla skákat bez dohedu.

  Parašutismus

  Další informace


 • Potřebovala bych vysvětlit co to je redoxní pár? Děkuju

  Redoxní pár je dvojice částic téhož prvku na různých stranách rovnice, která se liší oxidačním číslem.Ve zdroji máte příklad - ionty železa. Na jedné straně jsou atomy železa (ox. č. 0), na druhé straně železitý kationt v chloridu železitém (ox. č. železa minus tři). Atom železa s železitým kationtem tvoří redoxní pár - v tomto případě dochází k oxidaci železa.Doplňuji:pardon, k redukci :/ gt debil ...

  Další informace


  Jaká je rovnice přípravy bromidu vápenatého z dusičnanu vápenatého a z chloridu vápenatého?

  Nechybí Vám tam brom (nebo alespoň sloučenina bromu)?

  Další informace


 • Poradíte, jak mám pomoct kamarádce?

  S mojí kamoškou něco je.Řekla mi to.Vyencháva školu i když to její rodiče neví.Když má třeba mamka raní tak je doma.Učitelce napsala přes svůj mobil aby ji omluvila na týden ze školy a napsla to jako by to psala její mamka a napsala tam k tomu,že její amka má zkažený mobil.Ptala jsem se ji co s ní je a ona odpověděla že neví.Jako by ji něco chybělo.Prosím pomožte mi.Mám s ní někam zajet k psychiatrovi nebo někde prosím.Mám ji moc ráda a chci ji pomoct!Má sen se dosta do ciziny má sen být slavnou a ja víjm že na to má tak prosímDěkujiPůvodní neotázkaPotřebovala bych pomoc!!

  Další informace


 • ahoj potřebovala bych pomoct s matikou prosím. Jestli by se nenašel někdo kdo tomu rozumí. Předem děkuju za pomoc

  Obec A dodala jednoho dne do mlékárny dvakrát více mléka než obec B. Jestliže z obou obcí bylo toho dne dodáno 1020 litrů mléka, kolik litrů dodala obec A a kolik obec B? Řešte a) úsudkem, b)rovnicí, c) soustavou rovnicDoplňuji:Divadlo pořádalo pro školu dvě představení: odpolední, na které bylo vstupné 30 Kč, a večerní,na které bylo vstupné 50 Kč na osobu. Jestliže se obou představení zúčastnilo celkem 800 lidí,přičemž na vstupném bylo vybráno celkem 34000 Kč, kolik lidí bylo na odpoledním a kolik navečerním představení?

  Další informace


  Potřebovala bych pomoct... vůbec si stím ne vím rady??? POMOC!!!

  Jaké jsou nejpoužívanější způsoby izolace jednotlivých složek ze směsi???

  Další informace


 • Chtěl bych vědět za jak dlouho po třech očkováních proti klišťové encefalitidě je toto znovu opakoakovat.

  Také se dávám očkovat a vždy po třetí injekci.... o 3 roky je člověk chráněn tím očkováním/a po 3 letech jdu znovu

  Další informace