• Potřebovala bych vědět jak a za kolik peněz získám v parašutismu lienci B a posléze C abych mohla skákat bez dohedu. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Potřebovala bych vědět jak a za kolik peněz získám v parašutismu lienci B a posléze C abych mohla skákat bez dohedu.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Potřebovala bych vědět jak a za kolik peněz získám v parašutismu lienci B a posléze C abych mohla skákat bez dohedu.

 • Potřebovala bych aby to mělo android, wi-fi, internet a šlo normálně zbalit do tašky do školy. Newíte o něčem??  Další informace


  Ahojky,potřebovala bych pomoc.......mám problémy s telefonem.  Další informace


  Ahoj z mého samsungu se vymazala aplikace na otevírání medii a fotografii nevíte jak by se mohla se mohla jmenovat?  Další informace


 • Kolik penez mohu vybrat na ceske poste, kdyz mam era ucet? Kolik mi daji bez nahlaseni?

  nevím, kolik je to u Ery a poštovní spořitelny, ale v bankách často chtějí hlásit hotovost větší než 100.000

  Další informace


  Chtěla bych se zúčastnit v soutěži finanční gramotnost, co ohledně financí mám vědět abych byla v soutěži úspěšná?

  Tak nepochybně co nejvíc o půjčkách všeho druhu, možnostech nakládání s penězi - spoření, investování apod.Čekal bych i nějaký ten příklad na procenta. -)Našel jsem i test viz odkaz.Doplňuji:Počet dosažených bodů: 14,00Vaše schopnosti spravovat finanční majetek jsou excelentní a vaše finanční gramotnost je na velmi vysoké úrovni.... tak super! :-))

  Další informace


 • Potřebovala bych vědět jak se jmenuje písnička a kdo jí zpíva?

  Neznám text ani zpěváka,ale má černé vlasy(myslím ,že je to skupina.Ta písnička je anglicky a je o tom,že holka si nechá vytetovat jméno svého kluka přijde domu a nachytá ho s jinou.Hádají se a ona potom začne chodit s tím zpěvákem myslim.Moc děkuju za odpověď

  Další informace


 • Potřebovala bych poradit s pečením konkrétního koláče...

  a href"http://www.pecenijeradost.cz/recepty/citronovy-kolac-2" rel"nofollow" http://www.pecenijeradost.cz/ hellip /a To je on, má výzva! Už jsem ho pekla dvakrát a ani jednou se mi nepodařilo ho dopéct. Věděla jsem, že je uvnitř nehotový, ale ze stran už se připékal a shora začal flekatět, tak jsem ho musela vyndat. Nemáte tušení, co bych mohla udělat za chybu? Koláč by jinak byl chutný a napodruhé už skoro byl - nechala jsem ho v troubě déle - jak samotný korpus, tak potom jako celek. Prosím, poraďte.

  Další informace


  Mám domácí slivovici a potřebovala bych snížit procenta. Poradíte mi v jakém poměru nebo jaký je na to vzorec?

  Doplňuji:Ano, slivovice byla pálená v palírně, někde jsem našla obedný vzorec díky kterému jsem si vypočítala, kolik destilované vody potřebuji, ale nemohu ho najít

  Další informace


 • Máte taky zlozvyk skákat do řeči? beru to jako prohrěšek proti etiketě. Jak se to odnaučit?Děkuji za jakoukoliv radu

  nebo zkušenost.

  Další informace


 • kde mám vzít peníze?? mo je máma mi nedává moc pěnez přitom máme docela dost peněz co dělat??bude mi teprv 12

  Řekni si o kapesny, třeba stovku za měsíc, jestli ti je 11 ,tolik peněz zas nepotřebuješ, vše potřebný ti koupí máma.

  Další informace


  Měl-li bych dostatek peněz, mohl bych si koupit existující stát?

  Například kdybych byl trilionář a chtěl bych si koupit třeba Česko, Slovensko, Rakousko a podobně malé státy

  Další informace


 • Potřebovala bych vědět kontakt na provozovatele Skype

  Potřebovala bych vědět kontakt na provozovatele Skype. Neznáte nějaký kontakt? Nejlépe e-mail. Chtěla bych jim tam napsat. Předem moc děkuji a přeji hezký zbytek dne o)

  Další informace


  Jak na zvětšení paměti? Potřebovala bych rozšířit paměť v mém PC a chtěla jsem něco přetáhnout do flash disku.

  Teď jsem objevila toto. Ale nevím, jestli to je k tomu určené a jestli není složitá práce s tím. a href"http://www.okcomputers.cz/evolve-ddr3-2gb-1800/d-94037/" rel"nofollow" http://www.okcomputers.cz/ hellip /a Doplňuji:Flash jsenm chtěla původně, zdá se mi to jednodušší. Několik souborů přetáhnout do flas.Protože netuším, jakou mám paměť, asi to nebudu komplikovat a než se dostanu k celkové rainstalaci a případnému rozšíření třeba dalším ext.diskem, šoupnu pár souborů na flash.

  Další informace


  Děkuji všem za rady! :) To SMW: Díky za odkaz, takouvouhle jsem měla představu, ale potřebovala bych to ve větší velikos

  Děkovat máš spíš tím, že jednotlivým odpovědím rozdáš palce. -)

  Další informace


 • Čím to je, že psí nebo kočičí blechy dovedou tak rychle skákat a měnit svého hostitele? Nebo se skrývat?

  Pomáhají proti blechám obojky?

  Další informace


 • Nevíte nějaká díla, kde se používá personifikace (neživé věci se chovají jako lidé)? A příklad?Potřebovala bych 3 :-(

  Kdyby jste někdo věděl aspoň nějaká napište děkuji moc

  Další informace


  Dobrý den potřebovala bych nějaké téma o kterém bych mohla mluvit asi 25 minut a žáci by si z toho něco vzali. děkuji

  Záleží na tom ve který seš třídě a čeho se to má týkat, jaký předmět. Taky by bylo dobrý zjistit si u spolužáků co většinu z nich zajímá. Nejlépe ale nějaký šokující téma, třeba já mám doma 10 knížek o trestech smrti, historii mučení a neobvyklých neurologických poruchách, jako o paní která všechny dialogy slyšela ve formě zpěvu, nebo o pánovi který si pletl manželku s kloboukem.Prostě něco neobvyklýho, chápeš, určitě né něco o vzniku počítačů nebo internetu, o sametový revoluci nebo o nějaký tvý oblíbený kapele. To budou mít všichni a nikoho to zajímat nebude, ale třeba Dede, muž který se měnil v strom gt a href"https://www.google.cz/search?qdede+stromov%C3%BD+mu%C5%BE oqdede+strom aqschrome.1.57j0l2j62.3448j0 sourceidchrome ieUTF-8" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a nebo žena která se měnila v sochu gt a href"http://www.novinky.cz/koktejl/314753-zene-kvuli-vzacne-nemoci-kostnati-telo.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a to stoprocentně zaujme. Nebo můžeš projet i guinessovu knihu rekordů, jestli tam něco zajímavýho nenajdeš..

  Další informace


 • Dobrý den,mám problem,je mi 13 let měřím 155cm a vážím 41kg,potřebovala bych přibrat aspon 3-4kg.chci přibrat zdravě..

  normálně jím:maso,jogurty,mléčné výrobky,atd. sladkosti jim.

  Další informace


  Dobrý den, potřebovala bych poradit, jak efektivně zhubnout. Přípravek nebo poradit jak na to. 10kg dolů.

  už 2 roky a čtvrt jsem na mateřské dovolené a cvičím 3x týdně podle možností doma spolu se spalovačem tuku Cutting Edge a čajem Pu-Erh. Je mi 22 let, 69,5 kg, výška 166. Před těhotenstvím jsem měla 57 kg. Prosím poraďte nebo odkažte na nějakého odborníka. Předem moc děkuji.

  Další informace


 • Co může být příčinou, že otě během dvou dnů není schpono chodit natož tak běhat nebo skákat.

  Bulá se není schpno plynulé chůze a ztrácí zadní nohy za sebou. Vždy si hrála ale teď jediné co dělá je, že se dobelhá k nám a lehne si. Nespí teda má často jen otevřené oči. Někdy i přede, nicméně i mňouká. Před těmi dvěmi dny byla na prvním odčervení, jestli to nemůže mít vliv.Doplňuji:NA páteři jsem nic necítil, a tlapky přesněji chápu polštářky když polechtám tak packou škube, k čemu to tedy vede? na veterinu jdu hned zítra.

  Další informace