• Potřebovala bych zjistit název filmu. - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Potřebovala bych zjistit název filmu.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Potřebovala bych zjistit název filmu.

 • Prosím potřebovala bych český návod na mobil samsung galaxy i9000 s ?? Děkuji za radu  Další informace


  Ahojky,potřebovala bych pomoc.......mám problémy s telefonem.  Další informace


 • Zná někdo správný název filmu? na VHS to mělo název pivo

  Děj filmu si pamatuji jen matně. Byla to komedie. Probíhala nějaká válka, v Korei nebo 2. světová a vojáci měli chuť na pivo a pokaždé se dodávky piva nějak zničily. Končilo to tak že hlavní postava co byla pivo sehnat měla být zabita asi v nějaké ponorce ale při pohřbu na pláži se vynoří a vypustí spousty plechovek piva do moře a ty pak zaplní pláž a film končí.

  Další informace


  Pomůžete s názvem filmu? Více v doplnění.

  Film ve kterém je muž, který přijme práci,ale ta je tajná a než ji začne vykonávat musí spolknout prášek. Zapomene na poslední 2 roky svého života. A poté se snaží zjistit co vlastně ty 2 roky dělal.PůvodněDobrý den ..... Předem Predem dekuji za pomocUpozornění robotuPozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

  Další informace


  Neznáte název tohoto filmu??

  Ten film byl o ženě, jak hledá svého syna. Toho syna měl otec a schovával ho před ní, aby ho nenašla.Byla tam scéna ze hřbitova a na konci z nějakého večírku či co. Díky za pomoc

  Další informace


 • Potřebovala bych prosím poradit. Peču cupcaky z tohoto receptu, udělala jsem krém, ale opravdu nevypadá jako na obrázku.

  Dělala jsem to přesně podle receptu, ale je to nějaké moc tekuté :/ Nezná někddo nějaký trik? :) Předem děkuji a href"http://cupcakezprahy.blogspot.cz/2011/05/cokoladovo-matove-cupcakes.html" rel"nofollow" http://cupcakezprahy.blogspot. cz/ hellip /a

  Další informace


 • Nevite z jake latky by mohla byt sukne (dolni dil) na obrazku?

  Zdravim, potrebovala bych poradit, jestli nekdo nevite z jake latky by mohla byt sukne (dolni dil) na obrazku. Dekuji a href"http:/icture-cdn.wheretoget.it/ir61kj-l-610x610-skirt-dress-shirt-long+sleeve+dress-cara+delevingne.jpg" rel"nofollow" http:/icture-cdn.wheretoget. it/ hellip /a

  Další informace


 • Zdravím. Mám problém. Potřebovala bych srovnat fotografie, které jsem pořídila kdysi, když jsem fotila obrazovku TV.

  Jsou roztáhlé, a já je nechci ořezávat, Chtěla bych to nějak jednoduše srovnat. Prosím o rady. Hledám jednoduchý způsob bez velké ztráty kvality. Díky. Viz obrázek zde: a href"http://www.nahraj-obrazek.cz/?di613522211565" rel"nofollow" http://www.nahraj-obrazek.cz/ hellip /a

  Další informace


  Prosím, potřebovala bych poradit, tápu jaký si stáhnout program na vytvoření koláží z fotek?

  Vím už se o tom tu psalo, pročítala jsem to, ale je tolik možností , že jsem z toho jelen.Potřebuji snadný , srozumitelný a zdarma program , na který si sama troufnu.Kdo mi poradí ??? Moc děkuji předem .Doplňuji:díky už jsem si Picasa stáhla a začala v tom trochu pracovat .....díky ,díky

  Další informace


  Možná se mi budete smát, ale potřebovala bych vědět jednu věc.

  Když někde najdu nějakou stránku a potřebuji někomu napsat odkaz na tu stránku, tak jak to mám udělat abych ho mohla poslat? Jestli mi rozumíte... Děláte to i vy tady na odpovědích, že když někdo chce vědět, tak se zeptá, a pokud už se na to někdo ptal tak aby jste mu to nemuseli psát znova tak mu pošlete odkaz kde si to může přečíst.. Doufám že jste mě pochopily, já nevím jak to jinak vysvětlit.. Díky.

  Další informace


  Jak na zvětšení paměti? Potřebovala bych rozšířit paměť v mém PC a chtěla jsem něco přetáhnout do flash disku.

  Teď jsem objevila toto. Ale nevím, jestli to je k tomu určené a jestli není složitá práce s tím. a href"http://www.okcomputers.cz/evolve-ddr3-2gb-1800/d-94037/" rel"nofollow" http://www.okcomputers.cz/ hellip /a Doplňuji:Flash jsenm chtěla původně, zdá se mi to jednodušší. Několik souborů přetáhnout do flas.Protože netuším, jakou mám paměť, asi to nebudu komplikovat a než se dostanu k celkové rainstalaci a případnému rozšíření třeba dalším ext.diskem, šoupnu pár souborů na flash.

  Další informace


 • Kdy vznikal název Kometa Brno? Nemyslím oficielní název klubu, ale v hantecu mezi fanoušky za totáče.

  Rudá hvězda Kometa ?

  Další informace


 • potřebovala bych pomoct s rovnicí :)CaCO3 → a SiO2+HCl→

  ta první rovnice si myslim že by měla být CaCO3→Ca+CO3 alenejsem si jistá :):)

  Další informace


  Potrebovala by som pomoc s prekladom 2 viet do nemeckého jazyka

  Jedná sa o vety:PŘI NEDODRŽENÍ TĚCHTO POKYNŮ NEBUDE ŘIDIČ KAMIÓNŮ VYLOŽEN A MUSÍ OPUSTIT FIRMUS tímto dokumentem jsem byl seznámen …………………………….… SPZ …………………………….. Podpis řidičeMoc mi pomožete, Ďakujem!

  Další informace


  JEŠTĚ BYCH POTŘEBOVALA PORADIT ORIGINÁLNÍ PŘIROVNÁNÍ: POMALÍ JAKO.............. A BÍLÝ JAKO ....................

  pomalý jako šnek, želvabílý jako stěna, křídajestli je to originální... nevím, ale říká se to poměrně běžně.

  Další informace


 • Potřebovala bych určit sl.vid u slov: domluvili, pracovali, modelovali, odbije

  děkuji předem za odpověď

  Další informace


  Potřebovala bych se ujistit, jestli je to správně?

  Mám obvod lichoběžníku ABCD 25 cm a strana BC je 5 cm a DC1/2 AB a vychází mi, že AB je 10 cm a DC 5 cm. Vychází mi to správně?Doplňuji:!CHCI SE JEN UJISTIT, NE POMOCT S DOMÁCÍM ÚKOLEM!

  Další informace


  Najde se tu někdo, kdo by mi mohl ? Vážně bych to potřebovala.Mohl by mi někdo vysvětlit princip a použití transformátor

  Jednoduše...Střídavý proud (pro konstantní - stejnosměrný - to nefunguje) protékající primární cívkou vytváří elektromagnetické vlny, ty ´tečou´ jádrem transformátoru a na sekundární cívce zase indukují napětí. Tady - a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:Transformer3d_col3_cs.svg" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a - máš obrázek.Použití - zejména pro změnu velikosti napětí (nebo proudu) - pro napětí a počet závitů cívek platí U1:U2N1:N2.Tady máš další pokec - a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Transformátor" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a .___A pokud je ti něco nejasného, upřesni problém - protože podle mne je vše jasné...-)

  Další informace


  Jaké školy bych potřebovala,kdybych chtěla dělat kriminalistku?

  Ahoj :-))).Měla bych zájem dělat kriminalistku.Co na to potřebuju a jaké školy bych potřebovala??? :-)

  Další informace


 • Antikoncepce! Je mi 15 a potřebovala bych předepsat prášky. Nemusí u toho být moje máma? :D

  Zatím jsem ještě u gynekologa nebyla.

  Další informace