• Potřebuje ekonomika a politika, aby lidi šetřili, nebo utráceli? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Potřebuje ekonomika a politika, aby lidi šetřili, nebo utráceli?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Potřebuje ekonomika a politika, aby lidi šetřili, nebo utráceli?

 • Ekonomika a  Další informace


 • ekonomika a podnikání

  Co bych mohla v budoucnu dělat za zaměstnání kdybych vystudovala :ekonomiku a podnikání??

  Další informace


  Které nemocnice byly postaveny pod vedením exhejtmana a politika Středočeského kraje Davida Ratha ? ?  Další informace


  Je ekonomika zde prioritou?  Další informace


 • Komu a k čemu je dobrý život politika?

  Že to z historie musí být je mi jasné, ale k čemu je to dobré?Ad NukNuk- skutečně? A k čemu je třeba nejmenovanýmu politikovi, kterej zní jako zdrobnělina puštíkovitý sovy, dobrej jeho život? To by mě teda zajímalo! No ale to se tady samozřejmě nedozbím. Nevadí, tento dotaz byl položen v rozčilení!

  Další informace


  Jaká je pštrosí politika?

  Je to zjednodušeně řečeno taková politika,když představitelé státu nechtějí řešit palčivé problémy a řešení těchto problémů odsouvají na neurčito či dělají že je vše v pořádku a ono není.

  Další informace


  Co je utopie? Které dílo anglického právníka, spisovatele a politika vytvořilo název pro nový žánr?

  Hlava tohoto muže (nar. 7. 2. v 15. st.)byla nabodnutá na kopí, týdny vystavena vedle londýnského Toweru. V ten čas neustále pršelo a lidé si šeptali, že to pláče Bůh.Proč?

  Další informace


 • Potřebuje Ubuntu od Linuxu ovladače, jestli jo kde je stáhnu?

  Linux je nedílnou součástí Ubuntu - je to jeho jádro. Ubuntu samo žádné ovladače nevyužívá, s ovladači pracuje přímo Linux. Linuxové operační systémy pracují s tzv. repozitáři, což je úložiště, z něj si instalují aplikace i stahují ovladače. Jen někdy, pokud pro konkrétní hardware není ovladač v repozitáři, musí se stahovat ze stránek výrobce - pokud jej ovšem výrobce nechal naprogramovat.

  Další informace


  Plugin potřebuje povolení. Nějak nevím, jak to teď mám povolit?

  Ahoj :-)Tak trochu se nudím a usmyslel jsem si, že si zahraji něco na superhrách. Jenže hra, kterou jsem chtěl hrát, nějak našla a psalo mi to, že nejdřív musím stáhnout a nainstalovat Unity Player. Vše hotovo, ale teď mi to pro změnu píše, že Plugin Unity Player potřebuje ke spuštění vaše povolení. Nějak nevím, jak to teď mám povolit. Kdyby se našel někdo, kdo ví, co mám asi tak udělat, budu vděčný.Díky a přeju hezký zbytek večera :)

  Další informace


  On snad potřebuje nažhavit (-:  Další informace


 • V kterých zemích je dnes příkazová ekonomika?

  Jenom tak ze zajimavostiSlysela jsem o tom ve zpravach

  Další informace


  Rád bych se zeptal, zda-li za zábor například chodníku nebo silnice, platí ten, jenž prostor ke své činnosti potřebuje,

  tedy firma jenž zhotovuje například stavbu (kontejner, lešení, apod.), nebo jestli za tento zábor platí vlastník stavby. Jinak je mi jasné, že zhotovitel to nakonec vlastníkovi (zadavateli) přeúčtuje, ale jde mi o právní stránku toho, kdo to má na svá bedra zařídit.

  Další informace


  Politika mě moc nezajímá,ale myslím,že je zkorumpovaná a špinavá.Myslíte si to taky?

  Nabývám stále většího přesvědčení, že je na těchto základech přímo stavěná. A nejenom u nás. Dříve jsem měl naivní představu , že si volíme reprezentanty. Ano , ale pak to odráží nás, jací jsme. I volby jsou těžká manipulace a vykalkulovaná demokracie šidítko pro důvěřivé. Nevím co s tím, protože to tak bylo a je. Jsem skeptický v tom, že by to mohlo být jinak. Lidí jsou většinově charakterově závadní a tak je to formou voleb asi neřešitelné téma. Asi pro nic za nic nebyly diktatury úspěšnější a i budou.

  Další informace


  Politika a názory

  Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, kdo má za úkol zachovávat pořádek v tomto státě a nebo dává své názory a nové zákony..?A kdybych chtěla poslat svůj názor, tak kam a zjistím, jestli se to schválí apod..?Je dobré posílat žádosti písemně či soukromně, telefonicky?Děkuji

  Další informace


 • Sociální politika státu ?...

  Dobrý de,kolik myslíte že činí státní příspěvek na jedno dítě??Doplňuji:*místo příspěvku - přídavek

  Další informace


 • Nelze spustit Mafia 2 a Deadlight potřebuje to programy jaký poraďte díky Viz foto  Další informace


 • Co je to ekonomika ?

  a href"http://www.google.cz/ sclientpsy hlcs qekonomika aqf aqig5 aql oq gs_rfai pbx1 fp6d88c0db8c6d312" rel"nofollow" http://www.google.cz/ hellip /a a budeš v obraze

  Další informace


 • Kolik hodin spánku člověk potřebuje?

  Lidské tělo každý den potřebuje 6 – 9 hodin kvalitního spánku. Zdroj: a href"http://www.prodetox.cz/6-triku-na-zrychleni-metabolismu/" rel"nofollow" http://www.prodetox.cz/ hellip /a Doplňuji: V případě, že má spánku nedostatek nebo je nekvalitní, dochází ke zpomalování metabolismu. Narazila jsem na tuto informaci v článku o hubnutí/metabolismu a zaujala mě...

  Další informace


  Jak se pozná, že člověk potřebuje bypass?

  Kamarádovi nedávno voperovali trojitý srdeční bypass. Od té doby jako by se ve svých pětašedesáti znovu narodil. O tom, co bypass je, už jsem něco našel v minulých otázkách nicméně mě zajímá, jak se přijde na to, že ho člověk potřebuje? Chodí se na pravidelná vyšetření činnosti srdce, kde se zjistí neprůchodnost tepen? Takhle mi přijde odhalení potřeby bypassu jako setsakra náhoda...

  Další informace


 • Jaké prostředí potřebuje chameleonka aby úspěšně nakladla vejce

  Dcera s přítelem si koupila chameleoní párek Je jim kolem 2 měsíců. Co máme udělat pro chameleonku aby úspěšně nakladla vejce a neuhynula. Nějaké informace již máme, ale mě se zdá, že jich je málo. Díky

  Další informace