• Nevíte název filmu z Antarktidy, kde skupina lidí uvízne s dvěma dětma které jsou vetřelci? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Nevíte název filmu z Antarktidy, kde skupina lidí uvízne s dvěma dětma které jsou vetřelci?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Nevíte název filmu z Antarktidy, kde skupina lidí uvízne s dvěma dětma které jsou vetřelci?

 • Neví někdo název filmu?  Další informace


  Hledám název filmu podle obrázku  Další informace


 • Nazev filmu (thriler)  Další informace


 • Potřebuji vědět název písně

  Tahle písnička teď hodně běží v televizi.Zpívá tam taková blondýna pořád é nananana.Nevíte někdo název.Díky moc

  Další informace


  Potřebuji vědět název písničky.Pomůžete?

  Po schodech do nebe,půjdu já pro tebe.Na chvíly chci tě zpět,bez tebe to nejde... formát mp3 nebo video

  Další informace


  Název fantasy filmu.

  Nevíte název fantasy filmu asi z 80.let ve kterém má zlý čaroděj prsten který vysílá modrý nebo červený paprsek to už nevím myslím že se v tom filmu objevil i trpaslík se sekerou.Doplňuji:Film končí tím že hlavní hrdina má taky nějakou podobnou magickou věc a utká se s čarodějem.

  Další informace


  Název erotického filmu

  nevíte náhodou jak by se to mohlo jmenovat: vím že to běželo kdysi na nově, pamatuji si že se to odehrávalo na nějakém venkovském sídle (pán,služka,syn apod) - mladý objevuje sexualitu a tak zkouší co se naskytne - dobrá je scéna se služkou ve sklepě když jde pro jablka....

  Další informace


  Nazev filmu! :/

  Lidi, nevite nekdo nazev filmu, ktery je o mimozemstanovi v tele asiata, ktery se chce dostat dpmu na svoji planetu, ale musi se dostat k pristroji, ktery mu to umozni Behem honu za navratem domu zachrani v kavarne jednu holku, ktera se do nej zamiluje a bude ho doprovazet. A konci to tak, ze domu se nakonec nedostne. Nejak tak-film uz si tak dobre nepamatuju

  Další informace


  Napiště prosím jestli víte název filmu

  Ahojte. Nevíte jak se jmenuje film kde se do města přistěhuje rodina a mají za úkol dělat reklamu na věci, takže to vypadá že mají zdánlivě všechno?

  Další informace


  Mám strašně ráda coldplay. Líbí se mi jedna písnička, nevím název. Má to název jako jedno album.

  Nevíte jak se nazývá?Doplňuji:Ano, je to vila da vila

  Další informace


  Kdo zna nazev filmu?

  Hledam nazev filmu, komedie pro mladistve, asi Franc./ Span.1966. Dve rodiny, jedna v Parizi, jedna v Madridu, si maji na prazdniny vymenit sve asi desetilete syny. Maly Spanel si tesne pred odjezdem zlomi nohu a za neho jede jeho asi sestnactileta sestra do Parize. Francouzska rodina ma druheho syna asi v jejim veku. Ta divka se jmenuje myslim Isabella. Herecka mela krasne dlouhe tmave vlasy. Pamatuji si jeste, ze maly Francouz v Madridu usinal nad knizkou s brylemi a ztratil se v neznamenm meste. Mozna, ze ta divka byla Francouzka, a bylo to s temi narodnostmi presne naopak, ale to nehraje roli. Velmi prosim o pomoc pametniku, rada bych se na ten film jeste jednou podivala. Predem srdecne diky!

  Další informace


  Jaký je správný název filmu Kdo zabil červenku.?

  Kdo zabil červenku - znáte někdo správný název toho filmu? Je to horor, který vznikl nejpozději v roci 1995. Je to o nenávisti dvou sester, někdo tam dost drasticky vraždí a celé to prostupuje monotónně zpívaný popěvěk Kdo zabil červenku - Zkoušela jsem to najít na netu podle tohohle názvu a není to tam. Předem děkuji.Doplňuji:Není to o nenávisti sester... vraždí tam myslím bratr.

  Další informace


  Jak se správně čte název filmu Únos vlaku 1 2 3 ?

  Mě přijde, že v televizi to vždy říkají jinak a špatně....

  Další informace


  Jak se jmenuje název písničky, která hraje ve filmu Judas kiss (2011)?

  Během scény, kde mají spolu dva kluci sex ( hnědovlasý a blonďák )Písničku zpívá ženaKousek textu:and you are the whisper that would like ... možná, že to pomůže :D Hledala jsem fakt všude a nikde to prostě nemůžu najít. Poradíte?Našla jsem si i seznam všech songů z filmu, ale žádný tomu neodpovídá a některé písničky na youtube ani nemůžu najít.

  Další informace


  Jak najít název filmu?

  žena provozovala Seznamku, muže se kterým se seznámila prostřednicvtím jeho dvou dcer, on také provozoval seznamku :neznám jména herců režizera. Jen si ještě pamatuju, že ty jeho dcery je seznámili někde v nějakém parku, kde se jezdiloí na koních

  Další informace


  Hledám název sci-fi filmu. Je zde nějaký nadšenec přes sci-fi nebo znalec žánru?

  Už pár let se mi nedaří najít název sci-fi filmu, kde figurují mimozemšťani. Nejdná se ale o žádnou šílenou invazi, žádné střílení, napadení planety apod. Nic takového. Byli jsme na tom v kině už před řadou let a ikdyž jsem prohledávala už několikrát ČSFD podle několika možných kritérií, tak je to stále marné. Chtěli jsme si film stáhnout a znovu se na něj podívat, ale bez názvu to jaksi nejde :(. Obsahem filmu bylo mimo jiné to, že matka dvou dětí se trápila zdravotním stavem jedním z nich (to tam totiž figurovalo, ale nebylo to primární), v domě se jim děly zvláštní netradiční věci(je to velmi stručně nastíněno, protože je to už fakt cca 10 let), kontaktovala nějakého odborníka (už nevím, jestli léčitel nebo nějaký kineziolog nebo tak něco), každopádně zapojila i odborníky na problematiku paranormal jevů. Nakonec se ukázalo, že jde o mimozemskou aktivitu, kdy mimozemšťani nakonec unesli jedno z dětí. Předtím jej stále zkoumali a prováděli na něm jakési své pokusy (jakoby na úrovni v jiné dimenzi, kdy nejsou běžně vidět) a tím pádem se vyjasnilo, proč mělo zdravotní problémy, tuším alergik atd.). Nevíte náhodou někdo, o jaký film se jedná? Děkuji moc za případné odpovědi.

  Další informace


  Hledám název filmu, poradíte?

  Jedná se o dětský starší film, pamatuju si, že nad vodní hladinou byl hraný a pod vodou kreslený. A možná se ve filmu vyskytoval nějaký vodní pavouk, co nosil vzduchové bubliny na zadečku, ale mohl by patřit i do jiného filmu. Děkuji za případné odpovědi.

  Další informace


  Hledá se název filmu

  Běžel v televizi cca před 15 lety (jestli i pak, tak jsem to nezaregistrovala). Měl více dílů.Hlavní role – matka vražedkyně, mám dojem, že měla blond kudrnaté vlasy. Většinou se děj odehrával v soudní síni a kolem a řešilo se, co se stalo. Matka měla 3? děti. Mám dojem, že jedno bylo mrtvé, druhé v kómatu? a další mělo psychický blok, takže nemluvilo. Matka je měla postřelit na opuštěném místě v autě. Ústřední? hudba byla doprovázena na klavír – jako dítě jsme si tu píseň hráli, ale už neznám ani melodii, vím jen, že se nám strašně moc líbila. Na konci dítě nakonec promluvilo, jak to vše bylo a kdo je vrah- aspoň myslím.Počtem dětí, zraněním ani počtem zabití si nejsem jistá. Mám jen ústřižky, ale možná někdo ví. Myslela jsem, že film se jmenoval Dětské oběti, ale nic jsem na internetu nenašla. DěkujiDoplňuji:Bumbesi, JSTE DOBRÝ! Znáte ten film, nebo jak jste ho podle mých nicotných indícií našel? Určitě je to tento film - podle představitelky i popisu. Moc děkuji i POstapmanovi!

  Další informace


 • Potřebuji zistit všechny náboženství, prosím pomozte, potřebuji to do dnešního večera.

  např.voodoo

  Další informace


 • Název počítače a název pracovní skupiny  Další informace