• potřebuji noví firmwere - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: potřebuji noví firmwere. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - potřebuji noví firmwere

  • Znáte heslo Vstanou noví bojovníci?



    Další informace


  • Apple, Sony. A dvě simky. Obě potřebuji používat. Poradíte?



    Další informace


  • Co potřebuji k prodeji pohonných paliv?

    Místo,peníze a spoustu různých povolení.Podrobné info na portálu Ministerstva průmyslu a obchodu.

    Další informace


  • Ahoj, potřebuji pomoct s názvem pro středoškolské noviny! Nevím, kde čerpat inspiraci, co je vhodné, co zaujme.

    Jedná se o noviny pro školu, kde se studuje turismus, podnikání, informační technologie a je zde i pár učebních oborů. Jde tedy o integrovanou střední školu. Chtělo by to chytlavý, výstižný název. Nevím, zda-li použít třeba nějaký cizí jazyk? Jestli by to přidalo na efektivitě.

    Další informace


    Styděli byste se seznámit/bavit s uprchlíky, i pokud by se zjistilo, že to jsou to někteří vaši noví kolegové v práci?

    Neumím si představit,že by nějaký saracén měl zájem pracovat a už vůbec ne v ČR za tak mrzký peníz.

    Další informace


  • Co potřebuji k vyzvednutí balíku na poště?

    občanku a ještě něco? je na mě, na mou adresu.Doplňuji:papírek nebude, jednalo se o balík na poštu.

    Další informace


  • Chci si koupit notebook a potřebuji poradit s grafikou



    Další informace


    Ahoj,Potřebuji poradit.Mám Samsung bez androidu,a chci vědět kolik ubere internet kreditu?

    Doplňuji:Mám o2 a mobil samsung gt-s5230.

    Další informace


    Ahoj potřebuji vyřešit problem s heslem



    Další informace


    Dobrý den ,mám problem s obnovou souboru a potřebuji pomoct.

    Takže jednou jsem smazal z koše soubor ve wordu, což bylo omylem.Poté jsem si stahnul program na obnovu tohoto souboru (ikdyž nebyl v koši),ale tento soubor nejde ve wordu ,otevřit (píše mi to že je poškozen), máte prosím někdo nejaký typ jak na to? Děkuji moc za odpověď

    Další informace