• Potřebuji pomoc s webovou stránkou Spechato.cz - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Potřebuji pomoc s webovou stránkou Spechato.cz. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Potřebuji pomoc s webovou stránkou Spechato.cz

  • Mátě někdo zkušenosti s web stránkou https://basketzone.net?



    Další informace


  • Máte nějaké skušenosti se stránkou doctor mix.com?



    Další informace


  • Máte zkušenosti se stránkou PoštovnéZdarma.cz?

    Narazila jsem na tuto stránku a fakt, že danou objednávku máte bez poštovného, je velice lákavý, nicméně ve všem je háček, že? Nemáte náhodou s touto stránkou zkušenosti? Proběhlo vše v pořádku nebo byly nějaké problémy například s doručením? Také mě napadlo, balík se vyzvedává na poště nebo mají vlastního kurýra? Předem děkuji za odpověď

    Další informace


  • Jak/kde to odblokovat, když IE9 zablokoval přístup na webovou stránku?

    Dovolte dotaz: v int. prohlížeči IE9 jsem se chtěl připojit na web a href"http://www.t-mobile.cz" rel"nofollow" www.t-mobile.cz /a a odtud do samoobsluhy (kde jsem již déle zaregistrován). Stránka se normálně načetla, pro přístup dále jsem zadal přístupové jméno a heslo a odklikl. V dolní části displeje však vyskočila hláška, že tento web chce zjistit moji polohu- a byly zde možnosti povolení: ANO-1x, NE a NE-nikdy nepovolovat tomuto webu zjištění mé polohy. Snad proto, že nemám rád podobné špiclování - zvolil jsem třetí možnost (nikdy) a potvrdil. Od té doby se pak vždy objeví prázdná obrazovka s přeškrtnutou ikonou a textem Aplikace IE nemůže zobrazit tento web . Nevíte někdo, jak/kde to odblokovat? Prošel jsem celé nastavení IE, ale nikde jsem podobnou možnost nenašel.... Dík za radu.Doplňuji:To: česílkoVyzkoušel jsem, ale bohužel- ani touto cestou jsem neuspěl! Po výběru doplňku Ochrana před sledováním (vlevo) a volbě Povolit jsou vpravé části okna 3 sloupce- Váš individ.seznam , dále stav- již Povoleno a ve třetím sloupci Adresa - kde jsem očekával právě tu zakázanou- s možností třeba odstranění- není však vůbec NIC- sloupec je prázdný! Mám pocit, že ta blokace je v nějakém zcela jiném levelu , ale kde- je mi stále záhadou...Neměl by ještě někdo nějaký nápad, jak na to ?

    Další informace


    Potřebuji pomoc s Google Chrome



    Další informace


    Jak přidat záložku do oblíbených, když daná stránka nemá webovou adresu?

    Používám Mozillu a chci si přidat záložku (konkrétně stránku, kde si nastavuju službu eprint od HP. Jenže tam v adresním řádku není nic napsáno a tak kombinací ctrl+d to nelze přidat do záložek. Jak na to?

    Další informace


    Zalepujete si webovou kameru?

    U laptopu, u PC stačí odpojit nebo ji vůbec nemít.

    Další informace


    Jak stáhnu webovou stránku třeba ze Seznamu do PC?

    Když kliknu na stránku,tak mi výběr uložit jako nesvítí plně.

    Další informace


    Neznáte tu webovou stránku na které se podle popisu vyhledávají názvy rostlin?

    Potřebovala bych vyhledat jednu květinu. Nevíte na jaké webové stránce si ji můžu najít?Doplňuji:O tom jak se jmenuje nemám ani tušení.

    Další informace


    zmizela data po reinstalu

    Nainstalovala jsem si windows 8.1, ale nevyhovoval mi tak jsem ho odinstalovala továrním nastavení. Když jsem zapla počítač tak všechno bylo pryč všechny důležité věci, byly do školy a byly tam fotky které už nikde nenajdu! prosím poraďte jak dostat všechno zpátky! :-(

    Další informace