potrebuju nový herní počítac ? - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: potrebuju nový herní počítac ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Co vse potrebuju dokoupit ke klimatizaci?Další informace |
Ahoj lidi potrebuju zmixovat nejake pisnicky dohrmady ale nevim jaky program na to diky EGOsZdarma Audacity, nebo placený Adobe Audition. Další varianty najdeš v historii podobných dotazů, stačí hledat.Další informace |
Ahoj, potřebuju poradit jak správně rozříznout rybu jestli od ocasu k hlavě nebo od hlavy k ocasu?Doplňuji:Kablik: Klídek...Další informace |
Herní počítač - sestaveníDalší informace |
Herní počítač - kompatibilita + zdrojAhoj, stavím si herní PC. Tohle neberte jako reklamu, jen tu jsou všechny komponenty pospolu. a href"http://www.czc.cz/a89tm2pblihrr9lg32kva5oq26/seznam" rel"nofollow" http://www.czc.cz/ hellip /a - známí mi doporučili zdroj kolem 500W, ale nevím, jestli mám sáhnout po nějáké značce jako Corsair, Zalman, Seasonic, Enermax..., nebo koupit ten nejlevnější. Jak je to vůbec se zdroji? Když si počítač vezme dejme tomu 250W TDP a mám zdroj 500W, bude to papat těch 250W, nebo plný výkon zdroje 500W (myšleno z elektriky)? Potom se ještě chci zeptat, jestli do sebe tyto komponenty hardwarově zapadají. Díky moc!Doplňuji:Dobře ty, bolaku, pobavils mě. Tohle je max peněz, co můžu dát, ale s SSD diskem do budoucna na 100% počítám. Ještě jednou děkuju. :-)Další informace |
Herní počítačDalší informace |
Potřebuju přeinstalovat windows 7, nechci si ale kupovat nový. Jak na to, aby to šlo přeinstalovat s původním lic. č.?to má být s původním licenčním číslem. A ty windowsy dají se někde sehnatDoplňuji:Jde mě o to, že mám notebook a Windows 7 OM a potřebuji to přeinstalovat. Kde seženu to cd na přeinstalaci? A jde to udělat i s Office?Další informace |
Nový herní počítačDalší informace |
Nový počítač, co myslíte?Další informace |
Kupuju nový herní notebookDalší informace |