potřebuju poradit jaký notebook nebo netbook je nejlepší - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: potřebuju poradit jaký notebook nebo netbook je nejlepší. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
Potřebuju poradit s písničkouNeznáte nějakou fakt hezkou písničku japonskou ??Doplňuji:Mixers to jsou korejské písničkyDalší informace |
Chci si koupit nový Set-top box, abych mohla naladit stanice Barrandov muzika, Smíchov, Telka, Rebel atd. Poradíte?z Frýdku-Místku mam setobox evoleo a to naladit nejde, multiplex tam není ja tomu nerozumim mužete mi poradit? děkujuDalší informace |
Potřebuju poradit název písničky Zpívá se tam něco jako: „For everyone, I wanna be here for everyone“?Jedná se o pomalou anglickou písničku. Na táboře jsme na ní tancovali ploužák a já jí od té doby hledám. Zpívá se tam něco jako: „For everyone, I wanna be here for everyone“Děkuji za každou odpověď :)Doplňuji:Je to ono, moc děkuju!! :)- zpívá se tam úplně něco jiného, než jsem si myslela :D :DDalší informace |
Netbook nebo notebook?Stále se zaobírám otázkou co si mám koupit. Jestli levnější notebook nebo lepší netbook (tedy okolo 5000 kč)Potřebuju aby na něm šel internet a hry jako je Minecraft (ne větší), poté zase aby byl lehký (potřebuju ho nosit do školy) a aby uměl základní funkce ( pouštění filmů, udělat si na něm prezentaci atd.) Děkuji za odpovědi moc mi to pomůžeDalší informace |
Potrebuju poradit s obsahem kratkeho kodu u embed slideshowDalší informace |
Potřebuju prosím poradit jak na facebooku nastavit veřejný obsah.na jednom učtu mi to vůbec nejde.na 2. učtu to jde.Mám tam jen přátelé,přátelé přátel a vlastní nastavení nic víc. a na jiném FB učtu se mi to normálně ptá veřejný. nevíte někdo co stým předem Díky.Další informace |
dobrí den potřebuju poradit ochledně pozadíDalší informace |
Jaký je nejlepší notebook do 12 000?Žádný. Chceš poradit jakože s výběrem?Další informace |
Potřebuju poradit s mým operačním systémem.Mám asi 2,5 let starou instalaci windows XP, včetně SP2. Asi jako všude začínám pociťovat, že se mi systém zanáší , čili projevuje se to tím, že se klasicky zpomaluje. Registry se zanáší, vzniká spousta odpodních souborů....apod. Zvláště při zapnutí počítače to jde vidět, že systém se načítá dlouho. Potřebuju radu jak udělat, jak to vyčistit, aby systém fungoval jako čerstvá instalace. Nechce se mi provést format C:, jelikož nechci absolvovat ten otravný proces s instalací spousty programů, z nichž některé vyžadují různé keygeny a cracky a je opravdu utrpení to instalovat. Takže rady proveď formát disku nepotřebuji.Podotýkám, že to projíždím často antivirem také používám CCleaner.Takže podobné rady nechci, chci opravdu něco ÚČINNÉHO !DíkyDalší informace |
Potřebuju poradit ohledně koupi procesoruDalší informace |