• Pouze mláďata savců mají při narození pupeční šňůru, nebo jí mají i jiné typy zvířat? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Pouze mláďata savců mají při narození pupeční šňůru, nebo jí mají i jiné typy zvířat?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Pouze mláďata savců mají při narození pupeční šňůru, nebo jí mají i jiné typy zvířat?

 • Máte někdo zkušenosti s kosmetikou, která zvířatům a malým dětem neškodí při úklidu bytu?  Další informace


 • Jak a kde skladovat nejlépe tyto typy oblečení?

  Zajímají mě jen trička,mikiny a džíny. Né halenky a šaty. Jsem muž. Nejdřív by mě zajímalo jestli je lepší skládat věci někde ve skříni nebo je lepší vše pověsit na raménka ve skříni. Vidím + u ukládání a složeni oblečení ve skříni v tom že se věci nevytahají jako na raménku, - zase vidím v tom že když jsou složené po nějaké době zatuchnou, další minus že složené jsou trochu zmačkané. U pověšení ve skříni na raménka vidím + v tom že nejsou zmuchlané jako složené, + že tolik nezatuchnou když jsou složené, - že se na raménku vytahá horní část na ramenou a krku od raménka (mikiny a trika, né džíny) U džín bych řekl že je to jedno jestli jsou složené nebo pověšené na raménku. Tak co, jak je to podle vás nejlepší? Prosím né odpověď typu já to doma mám takhle a takhle. Zajímá mě jak je to nejlepší a jak by to mělo být správně. Děěěéékujííi :-)

  Další informace


  Chtěla bych poprosit nějaké typy účesů s delšími vlasy do společnosti?

  Doplňuji:Potřebuji to do práce, kde budu dělat servírku v lázeňském hotelu.

  Další informace


 • Proč se říká krkavčí matka ženě která se nestará o dítě když krkavci se o svá mládata starají dobře?

  a href"http://cs.wikipedia.org/wiki/Krkavec_velk%C3%BD" rel"nofollow" http://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


  Jaké máme Typy literatury?

  Např. Umělecká..

  Další informace


  Jaké jsou nejčastější typy nebo druhy nemocí ve světě?

  Jaké jsou nejčastější typy nebo druhy nemocí ve světě? Kdybyste o nemocech ve světě našli nějaký článek, tak tu prosím hoďte webovku. :-)

  Další informace


  Jak si po porodu odstraňovali pupeční šňůru naši prapředci opičáci, když ještě nebyl vynalezenej chirurg?

  Měli vůbec naši předci praopičáci pupíky?

  Další informace


 • K čemu jsou různé typy paměťových karet?

  Včera jsem koupil čtečku paměťových karet. Vybral jsem takovou, která je pro všechny typy asi 4. Já mám jednu - mikro v mobilu. K čemu jsem ty ostatní? Na co se používají? Protože čím je karta větší rozměrově, je dražší, i když má stejnou kapacitu jako mikrokarta do telefonu. Tak děkuji předem za vysvětlení.

  Další informace


  Grafika - rozdíl mezi typy graf. karet XGA a SXGA+  Další informace


 • Savci-živá mláďata

  Dobrý den,před chvílí jsem studoval biologii,přesně savce.Dočetl jsem se,že znak savců je,že rodí živá mláďata.Tím se myslí,že např:ryby rodí mrtvá mláďata to se mi nějak nechce zdát.nemohl by mi to někdo nějakým způsobem vysvětlit?

  Další informace


  Je na světě vic zviřat nebo rostlin?

  Nedívala jsem se na čísla, ale logicky je víc rostlin. Je to zákonitost potravní pyramidy, posloupnost producentů a konzumentů.Rostliny se musí postarat o ovzduší, o půdu, o potravu pro býložravce a nepřímo i pro masožravce (zvířata) apod. Zvířata se vezou na rostlinách.

  Další informace


  Jak odchovat mláďata korel?

  Zkus třeba tohle - a href"https://www.google.cz/search?qodchov+ml%C3%A1%C4%8Fat+korel rlscom.microsoft:cs-CZ:IE-Address ieUTF-8 oeUTF-8 sourceidie7 gfe_rdcr eiKrMFVMEPyIPxB9i3gIgC gws_rdssl" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Jak postupovat při narození dítěte,pokud nejsme manželé?

  pokom dostane příjmení,pojištění,bydlištěDoplňuji:bydlíme v jedné domácnosti.

  Další informace


 • Co jsou asociacni typy??

  Doplňuji:Nope, Acociační typy clenu tymu: Racionalni, obrazotvorny, emocionalni, fantazijni..Co zde znamena asociacni??

  Další informace


 • Poradíte nějaké testy na přijimacky 2016? Co by se mohlo vyskytnout, jaké typy příkladů atd.?

  Ahoj,potřeboval bych poradit nějaké testy na přijimacky 2016 co by se tam mohlo vyskytnout jaké typy příkladů.Díky Původní neotázkaAhoj,potřeboval bych poradit nějaké testy na přijimacky 2016 co by se tam mohlo vyskytnout jaké typy příkladů.Díky

  Další informace


 • Je možné, aby měl člověk od narození každé oko jiné barvy?

  Třeba jako huskyové.Doplňuji:David Bowie se nepočítá, ten to má ze rvačky.

  Další informace


  Jaké typy bakterií a mikroorganizmů se běžně schovavají v kovových mincích a papírových bankovkách?

  Kdoví jaký žebrák a nemocný člověk třeba se žloutenkou to žmoulal po rukách. Kdo na ní prsknul sliny při kašli či mu spadla někam na veřejných wc na podlahu?Co takové malé dítě, které dostane pár drobných na ledňáka, který pak steče po ruce a to dítě to slízá i s těmi bakteriemi.Nebo máme už vrozenou imunitu?

  Další informace


 • Za jak dlouho lze odebrat mláďata pískomilů od matky?

  Jak píše Berušinka, tak po tom měsíci. Samice bude mít tou dobou další mladé, protože se obvykle páří den po porodu.Pokud jsem Vás právě vyděsila přívalem mláďat a chcete oddělit samce, tak to nedělejte, nemohli byste dát pár zase k sobě, prali by se pak, většinou to končí smrtí jednoho z nich. Pískomilové, ač společenská zvířátka, jsou na sbližování se v dospělém věku hodně hákliví.Jediná možnost, jak samce na čas oddělit, je tak, aby se mohli aspoň očuchávat přes mříže, dát třeba klec do terárka.Vlastní zkušenost s chovem.

  Další informace


  Víte jaká sou mláďata skotu?

  Tak vííte??Doplňuji:děkuji :))

  Další informace


  Mláďata morčat

  Dneska ráno jsem nečekaně v králíkárně objevila malé morčátko. Přitom v kotci mam 2 samičky. Ve vedlejším kotci jsou ale 2 kluci. Není nějak možné že by se spářili? Obě holky mam ze zverimexu a u obou mi řekli že jsou to samičky. Poraďte pls, nevím co s nimi.Doplňuji:Samičky už mám třičtvrtě roku

  Další informace