• povolování aplikací ve vistach - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: povolování aplikací ve vistach. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - povolování aplikací ve vistach

  • Jak převést aplikaci pro iPod do itunes ze složky na ploše?



    Další informace


    Jak odinstalovat aplikace (android) které nejsou stažené a nejdou odinstalovat?



    Další informace


    Jak se výrobci aplikací pro android chrání před nelegálním kopírováním plných verzí?Jak to probíhá po zaplacení licence?



    Další informace


    Dá se na aplikaci Facebook na telefonu stáhnout obrázek? Nebo musím na normální prohlížeč??



    Další informace


  • Dá se mít místo EET normální počítač a v něm nějakou EET aplikaci s nějakým EET přijímačem?



    Další informace


  • Dobrý den. Potřebuji poradit ohledně aplikací v mobilu a koupě starší Nokie,

    Na Aukru jsem koupil Mobilní telefon Nokia 9500 communicator pro občasné čtení knih v aplikaci Mobireader. Na Aukru jsem si vedl skvěle, hodně jsem nakupoval. Kvůli výstražným zprávám o zdražování všeho, nájemného včetně jsem vyhlásil embargo na nakupování nesmyslů. Abych tedy nic nenakupoval, zrušil jsem tam účet. 2x potvora spadl a ulomila se část pantu. tu jsem lepil a povedlo se. Podruhé spadl tak nešikovně, že padal z kapsy bundy a přivřel motyku. Tím se 1 závada zpečetila a plast už nešel opětovně zalepit. Navíc vypadly boční tlačítka které jsou důležité pro ukládání/Enter například uložení času budíku nebo ukončení aplikací. Já jako zedník bych měl mít právo na pořádnou šatnu a ne se převlíkat v podzimním mrazu ve skleníku kdesi v Kyjově jako nějaké prase. Kdyby mobil vypadl z kapsy v šatně, jistě by dopadl líp. Jenže ta motyka mě prostě dostala. Za mobil jsem dal 1225 korun. Nyní dočasně ruším embargo na nakupování a potřebuji poradit: Chci při čtení zvětšovat písmena. Mobil musí podporovat elektronické knihy - nějaký reader. A Wifinu. V autobusech společnosti Bors mají hotspot. Ale i některé šaliny v Brně jsou vybaveny wifi které dotoval Plzeňský pivovar, fakt. Důležité je aby byl velký displej abych nemusel často rolovat. Telefonovat nepotřebuji, takže by měl systém (jako třeba Symbian) pracovat i bez zapnutého mobilu.Prosímvás, máte někdo podobný mobil na prodej? Když půjdu do bazaru, tak půlku z ceny zaplatím za nájem prodejny. Neměl by být tak těžký jako N9500.

    Další informace


  • Apple iWorks - pages. Jak mohu sčítat čas v aplikaci od applu Pages (něco jako Excel)? Děkuji



    Další informace


    Umístění aktualizací ve Vistách



    Další informace


    Jak si předat do noveho mobilu a tabletu aplikaci minion rush despicable me?



    Další informace


    Chybová hláška při vypínání IE 7 na Vistách



    Další informace