• Poznáte tuto dětskou hru? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Poznáte tuto dětskou hru?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Poznáte tuto dětskou hru?

 • neznáte nějakou hru ve které budu hrát na 1 pc a druhý na 2 pc proti sobě - plnou hru  Další informace


  Rozjede mi počítač tuto hru bez sekání?(Zbytek v popisu)  Další informace


  Poznáte brouky?  Další informace


  Poznate o koho se jedna?  Další informace


 • Poznáte niekto mesto na obrázku? Ako sa volá?  Další informace


 • Podle čeho poznáte zapařené houby?

  Všude o tom píšou, ale ještě to nikdo nikdy neviděl. a href"http://www.bing.com/search?qjak+susit+houby" rel"nofollow" http://www.bing.com/ hellip /a

  Další informace


 • Máte ve svém okolí/rodině rusovlásky? Poznáte ty pravé?

  Doplňuji:..a pokud je máte v rodině - často?? (babička-matka-dcera)

  Další informace


 • Mona Lisa. Určite poznáte ten obraz. Je tam aj tvár diabla, alebo nie?

  Ja si myslím, že tam je. Videla som ju tam. Mám pravdu?Doplňuji:Prepáčte, ale otázka neznela, či vás obraz nadchol alebo nie. Chcem len vedieť, či to čo vidím na obraze, je tam, alebo nie. Nehodnoťte obraz, prosím.

  Další informace


  Kterou dětskou knížku jste měli nejraději?

  Která dětská knížka patřila mezi vaše oblíbené? Nebo napište více knih? A kterou jste neměli rádi.U mne oblíbená Ferda Mravenec a spol, Neoblíbená - Kája Mařík. A jak vy? Děkuji.

  Další informace


  Kdo je to? Poznáte známou osobnost?

  Poslední egyptská královna, která se dožila pouhých třiceti devíti let a ukončila svůj život dobrovolně, uštknutím jedovatým hadem.Čím se proslavila?

  Další informace


 • Namontuju tuto grafiku na tuto základovku?  Další informace


  Jak správně uložit hru aby po vypnutí a zapnutí počítače zůstala uložena?

  Když uložim hru tak je uložena ale kdyč vypnu počítač a pak ho zase zapnu a hru taky tak hra není uložena a musím hrát oDoplňuji:ukládám ji na disk C do složky jak se ta hra jmenuje

  Další informace


 • Co si myslite o chlapovi kdyz se poznate na dovolene on vam celou tu dobu rika jak jste krasna,ze vas ma rad

  Neustale vas chvali atd. Pak ale zjistite ze to rika kazde druhe a snazi se jen o polibek nebe neco vic.Ale v tu chvili co to zjistite jste strašně nastvana,ale zaroven ho pořad mate rada,protoze kdyz jste byla s nim nad nicim jste nepremyslela a proste jste to delala(i kdyz jste rozumela kazde pate slovo a i pres to jste vedela co po vas chce..ale odpovidala jen slovama) jeste nevite zda je to opravdu pravda nebo ne..to ze je devkar a kreten,ktery si jen uziva a lame divkam srdce. A pak naschval napise a pak zase neodepisuje.

  Další informace


 • Souhlasíte s tím, abych už neposkytoval dětskou psychologii, ale abych pomáhal dětem s učením?

  Nemám potřebné vzdělání a mám psychiatrickou diagnózu, což je důvodem, proč bych si neměl hrát na dětského psychologa a skončit s tím.Rozhodl jsem se však, že místo toho budu pomáhat dětem s učením a také jim budu pomáhat s vhodným výběrem dárků pro jejich příbuzné. Rovněž bych chtěl dětem radit, jak mají usnout a pomáhat jim zjišťovat jejich osobnost.V žádném případě už ale nebudu dělat nějakého šarlatána v podobě dětského psychologa.Co si o tom myslíte?

  Další informace


  Poznáte jméno staré hry podle popisu?

  Před několika lety jsem hrála jednu hru na počítač z herního výběru, ale nemůžu si vzpomenout na jméno a herní výběr už také nemám. Co si pamatuji, tak jste si na začátku měli vybrat za koho budete hrát, na výběr byli, z několika postav, i dva muži - jeden ledový (ten byl celý takový světle namodralý), který si mohl přikouzlit ledový meč, a druhý , který mohl foukat oheň (víc schopností si nevybavuji). Potom jste se s problikávajícími postavami (svou a svých spojenců ) objevili na začátku. Proti vám přicházeli bojovníci, po dobojování jste šli více doprava, obrazovka se s vaším pohybem posunula a vy jste bojovali s dalšími. Při boji jste někdy uviděli na obrazovce svázané postavy, které jste mohli (nebo museli) osvobodit a ti se k vám přidali. Postupně hra byla těžší a těžší. Bylo to i pro dva lidi, a když vás váš kamarád srazil svou postavou k zemi, a vy jste předtím měli v ruce třeba ten ledový meč, mohl vám ho vzít.

  Další informace


  PEXESO - poznáte pôvod zohto názvu pre obľúbenú hru?

  odpoveď je v diskusi.

  Další informace


  Kde najdu tuto online hru?

  Nevím, jak se oficiálně jmenuje, ale jde o vzájemné ničení dvou hradů mezi soupeři pomocí děla. Vyhrává ten, kdo druhého zboří. Kdysi jsem to někde hrál s kamarádem po netu, ale už to nemůžu vůbec najít. Poradili byste mi? Díky

  Další informace


  Hrajete někdo tuto hru ?

  Hrajete někdo DC Universe Online ?Já to teprve stahuju, má to kolem 16 GB. Já už mám staženo 100 MB.Hraje to někdo z vás Čechů ?Doplňuji:Už to mám stáhnuté, trvalo to 2 dny.

  Další informace


 • Doporučíte mi nějakou dobrou dětskou encyklopedii?

  Doporučíte mi nějakou dobrou dětskou encyklopedii? Mám děti ve věku 2 a 5 let

  Další informace


 • Jak vyrobit kolotoč nad dětskou postýlku?  Další informace