• Práce a povolání - formulář - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Práce a povolání - formulář. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Práce a povolání - formulář

  • Vyplnily jste sčítací formulář online? Jak poznám že se odeslal, co mi to napíše...



    Další informace


  • Jakým způsobem se žádá o vrácení přeplatku na dani?



    Další informace


  • Ptáte se opakovaně na sexy povolání u mužů, ale které ženské povolání se vám jeví nejvíc sexy?

    Doplňuji:Nikomu jinému než Bumbesovi se sličné záchranářky nelíbily?

    Další informace


  • Visual Basic - formular, textovy soubor



    Další informace


    Jak změnit formulář v PDF na jiný soubor (nejde mi vytisknout)

    Zabezpečení v PDF umožňuje zakázat tisk

    Další informace


    access vkladanie do troch tabuliek cez formular a podformular



    Další informace


    Formulář s odesíláním souborů na email



    Další informace


    Odeslala jsem omylem objednávací formulář, co mám dělat?

    Vyplňovala jsem si (jen tak ze srandy) formulář na Horoskopy.cz pro nějaký horoskop na míru, že bych to koupila babičce k narozeninám, protože má takové věci ráda. Chtěla jsem si ho celý projít (jak vypadá), ale zadávala jsem tam údaje neplatné, tedy mnou vymyšlené. Když jsem chtěla stránku opustit, na něco jsem klikla, a tak formulář omylem odeslala. Psala jsem jim na e-mail, který jsem na stránkách našla, že se omlouvám,ale objednávka neplatí. Ale vrátilo se mi to s tím, že zpráva nemohla být doručena.Prosím, co mám tedy dělat?

    Další informace


    Kde najdu formulář k vyplnění do této soutěže ?

    a href"http://vyhraj350euro.cz/homepage/" rel"nofollow" http://vyhraj350euro.cz/ hellip /a ... Nikde to nemohu najít.Předem děkuji za odpovědi.Doplňuji:„I mistr tesař se někdy utne“Bedy: Až teď jsem si uvědomil že je září :DDD :D

    Další informace


  • Bude-li bolest zad uznána jako nemoc z povolání, tak páteř musí být poškozená opravdu hodně? Znamená to být na vozíku?

    Co si o tom o tom myslíte?Co znamená páteř musí být poškozená opravdu hodně?To je jen na invalidní vozík?****************************** *****************Teoreticky se nová nemoc z povolání může týkat i miliónů Čechů - podle lékařů totiž v padesáti letech bolesti zad trápí polovinu populace.Jenže jak upozorňuje MFDNES, tak snadné to zase nebude. Kritéria pro to, aby chronické bolesti zad mohly být uznány za nemoc z povolání, jsou totiž hodně přísná.Hlavní podmínkou přiznání finanční náplasti je podle deníku to, že páteř musí být poškozená opravdu hodně. Navíc žadatel o odškodné bude muset dokázat, že si záda opravdu zničil v práci. A to může být problematické.Zvlášt u lidí, kteří mají bolavá záda kvůli tomu, že sedí celý den za stolem v kanceláři. Nárok na kompenzaci by naopak mohli mít třeba skladníci nebo zdravotní sestry, které musejí zvedat pacienty.Jednorázové bolestné za zničenou páteř by pak mohlo dosáhnout částek mezi 50 až 60 tisíci korun.Zdroj: a href"http://www.nasepenize.cz/nemoci-z-povolani-se-rozsiri-o-novinku-budeme-vsichni-nemocni-295028" rel"nofollow" http://www.nasepenize.cz/ hellip /a

    Další informace