• Pracovní notebook - jaký? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Pracovní notebook - jaký?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Pracovní notebook - jaký?

  • Cikanska pracovni moralka



    Další informace


    Jak dlouho jste nebyli v pracovní neschopnosti?



    Další informace


  • Fond pracovni doby



    Další informace


  • Jak si nasdílet pracovní poštu do gmailu?



    Další informace


  • Du dát notebook do servisu,jak ho mám připravit? (notebook)



    Další informace


    Jaký firemní/pracovní NTB kolem 10 000,- ?



    Další informace


  • Existuje někde zvyklost, že když státní svátek připadá na den pracovního klidu, tak se posouvá na běžný pracovní den?

    Je prosím někde v cizině něco podobného zakotveno? Dnes nám to tvrdil předseda odborů, ale nejmenoval konkrétní zemi a mně se to zdá jako hloupost. Nevíte?

    Další informace


    Dobrý den,měla jsem pracovní úraz po roku jsem skončila s marodkou

    chtěla bych se informovat jak je to s vyplacením trvaleho urazu ktery 100%mám nemám na malíčku v posledním članku šlachy tudíž je prst ohly do skoby hýbu s ním jen za pomocí druhe ruky mám nárok od zamestnavatele po roku na trvale nasledky nebo ne?Za púracovní uraz mi zamestnavatel peníze vyplatil....

    Další informace


    Poradíte, jak je to s pracovní dobou podle doplnění v popisu?

    Pracuji v čtrnácti denním cyklu, dva týdny ranní (po-pa_6:00-14:00) a dvy tádny odpolední (út-so14:00-22:00).Pokud vyjde státní svátek na pondělí, může mi zaměstnavatel dát v úterý volno s opodstatněním že mám za pondělí již 7,5 hodiny za státní svátek? Existuje nějaký plám směn který by měl dodržet.Původní neotázkapracovní dny a pracovní dobaDěkuji Martin

    Další informace


    Jak rozvázat pracovní poměr?kolegyně z práce byla od září na nemocenské,našli jsme si za ni náhradu ,

    nyní se vrací zpět do práce,ale zaměstnavatel už jí nechce,má smlouvu na dobu neurčitou ,bylo mu řečeno,že jí musí zaměstnávat ještě 3 měsíce a potom jí dát dvou měsíční odstupné,poradí mi někdo jak to udělat,aby jí už nemusel zaměstnat???Doplňuji:podotýkám,že zaměstnavatel je perfektní ,ale nejmenovaná zaměstnankyně každému jen podráží nohy

    Další informace