• Před naběhnutím systému se samo vypne PC - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Před naběhnutím systému se samo vypne PC. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Před naběhnutím systému se samo vypne PC

  • Znáte rčení Dobré se chválí samo? Znamená to snad, že jsem-li dobrá, mám se sama pochválit? :)



    Další informace


  • Auto se samo opravilo?



    Další informace


    Co udělat, když při jízdě z kopce vypne motor auta?



    Další informace


    Centrální zamykání se samo odemyká



    Další informace


  • samo se zesiluje nebo zeslabuje rádio



    Další informace


    Při volání se mi to položí samo?



    Další informace


    Nevíte někdo proč se na televizi vypíná zvuk u reklam? Dělá to samo.



    Další informace


  • Jak lze udělat, že když zapnu settopbox - zapne se mi i televize a když vypnu settopbox, televize se vypne? Děkuju

    Někde jsem to tady psal. Řešil jsem to dálkově ovládanou zásuvkou do které byly zapojeny jak televize tak settopbox. Vypínal a zapínal jse dálkovým ovladáním pouze zásuvku. Toto jsem dělal až do doby než jsem si koupil jiný settopbox, který bohužel po ztrátě napájení přejde do klidového stavu. I po obnově napájecího napětí je třeba settopbox znovu zapnout vlastním ovladčem.Takže vypínam zásuvkou TV i settopbox ale zapínám zásuvkou i settopboxem.Je si třeba zjistit vytažením šňůry ze zásuvky a opětovným zasunutím jestli TV i settopbox zůstávají v aktivním stavu a po opětovném zasunutí do zásuvky se rozběhnou. Pokud ano lze to řešit tou dálkově ovládanou zásuvkou.Není to nic mimořádného používají se dva systémy elktronického vypínaní přístrojů.

    Další informace


  • Proč se mi to stále samo odhlašuje?

    Také se vám to tu samo odhlašuje a to docela brzy, jen se někde do něčeho začtu na jiné stránce, či si odskočím a příjdu a musím se zase přihlašovat, jinde to tak není!!??

    Další informace


    Ovládání samo táhne nahoru?



    Další informace